0

@Consigliere nie no, tu ładnie napisał.

1

@clyde przemoc nie ma koloru skóry, tylko te statystyki rasistowskie jakieś :p

9

@Bolton nie zapomnij o bródce i koszuli w kratkę z podciągniętymi rękawami.

0

45 min za nami. 3:0 dla Psg. Co wymyśli na drugą połowę Szymon Marciniak i jego drużyna?

0

@Hindus pewnie by przyszedl i od razu chcial 10 na plecach.. :p

1

@VegetaPolska bierz i się nie zastanawiaj, jbl ssie dla marshalla w każdym aspekcie, jeśli chodzi o jakość dźwięku.

1

@Kaktusek Turcja.

0

@PolskiBarcelonista10 jestem na nie.

1

@John_Doe ( ͡❛ ͜ʖ ͡❛)

0

@RichardWinters xd do potęgi xd

2

@marcin62 Grok zmienny jak Trzaskowski w kampanii.

0

@RichardWinters stary, mnie nic nie piecze xd serio, wiem że to jest duże osiągnięcie, ale za 5-10 lat więcej ludzi będzie pamiętało o Małyszu niż o nim :p
Gdy loty w kosmos wśród bogatych, staną się powszechnością :p
Ale ok, żyj w swojej bańce że mamy drugiego Gagarina :p

0

@RichardWinters w tym samym poście napisałem o 720 ludziach którzy też tam byli, przeważnie astronauci i naukowcy i to jest tak oczywiste że nie trzeba o tym mówić, dlaczego nie mówisz że akurat do nich go porównałem?
Wstawką o Katy Perry, podkreśliłem tylko, że loty w kosmos to już sprawa powszechna - w niedługiej przyszłości, będzie to nowa "zachcianka" dla miliarderów. A połowa Polski, podnieca się (w tym Ty) jakbyśmy wysłali człowieka na Marsa - a minimum na Księżyc.

0

@RichardWinters Przecież nigdzie mu nie umniejszyłem. Napisałem wyraźnie, że musiał napewno bardzo dużo włożyć w to pracy, aby być tam gdzie jest. Super, przygotowywał się półtorej roku :p Yamal przygotowywał się 16 lat żeby wbić bramę Anglii w półfinale Euro :p
A tak dla porównania - w kosmosie było około 720 ludzi.
Na szczycie k2, w zimę - tylko 10. I to za jednym razem, gdyby nie ta wyprawa - do dziś nie było by tam jeszcze człowieka, o tej porze roku. Nie róbmy z niego niewiadomo kogo, bedzie napewno na kartach histori, ale w czołówce wybitnych Polaków go nie widzę.

5

@tbas ale wiesz ze dzisiejszy rząd był za tym, żeby te obostrzenia jeszcze bardziej zaostrzyć? Wiesz, prawda? :p
Edit : jeśli źle zrozumiałem, i chodzi Ci o te przetargi i skradzione pieniądze przez PiS, to już widzę jak załatwia to wszystko ekipa Tuska i dziesiejszy rząd xd :p Oni z powodzią sobie nie dali w ogóle rady (kilka-kilkanaście miejscowości) - w czasach covidu, ministrowie zmieniali by się szybciej niż maseczki na buzi.

0

@Popitek12 wygrana pozycja.

1

@Faro rejestrujesz się --> oglądasz. Wszystko.

0

@ElKamil nie wrzucajmy wszystkich teorii spiskowych do jednego worka. Co innego płaska ziemia a co innego np teoria o strefie 51 gdzie testowane były nowego typu samoloty, która była teoria spiskową przez 70 lat a została oficjalnie potwierdzona przez CIA W 2013r. Ludzie w to wierzący, przez 70 lat, nazywani byli szurami i dziwakami. Jest więcej, tego typu przypadków.

1

@Bulbazaur17 a nasz astronauta próbuje w kosmosie pierogów, i jest git :p

1

@barcanawieki już pomijając te debilne komentarze, to z drugiej strony nie rozumiem aż takiego hypu na jego osobę. Ok, rozumiem że to drugi Polak w kosmosie, napewno musiał ciężko pracować, zeby być tam gdzie jest teraz. Ale ludzie, w kosmosie było około 720 ludzi, pól roku przed nim, była tam Katy Perry z koleżankami :p zejdźmy trochę na ziemię z tego kosmosu.

0

@Aragorn33 Ty żyjesz w matrixie? Mentzen nie mówił że nie ma zmian klimatu nigdy, mówił że są, ale nie są spowodowane głównie działalnością człowieka i oranie naszej gospodarki przez wymysły że to wyłącznie człowiek za to odpowiada, jest lekko mówiąc nieodpowiedzialne. Ani powodzie, ani upały w Polsce nie są tego efektem bo zdarzają się cyklicznie (upały co rok).
Krytykuje za przygotowania? Kur*a mąć xd powiedz mi na co ten rząd był kiedyś przygotowany? Krytyka za przygotowanie się na zeszłoroczną powódź ("NIE MA ZAGROŻENIA. POLACY MOGA SPAĆ SPOKOJNIE"- her Tusk) to nie widzimisię a podawanie faktów. Kompromitacja za którą Tusk powinien polecieć z fotela premiera (już drugi raz, bo za Amber Gold też powinien polecieć, gdzy rządził poprzednio).

0

@Aragorn33 no dobrze a więc gdzie widzisz tu hipokryzję? Czy to, że Mentzen lubi ciepło, nie pozwala mu alarmować (wyśmiewając przy tym największego wroga politycznego) o fali upałów które nas czekają (przy i tak kryzysowej sytuacji z suszą)? Czy to że nie wierzę w Boga, wyklucza mnie że zwrócenia uwagi wierzącemu, ze grzeszy?
Tak tylko napiszę, że fale upałów mamy co roku od jakiś stu lat pewnie, zanim odkryto że planeta płonie. Nie trzeba wierzyć ślepo w ocieplenie klimatu, jednocześnie alarmując o corocznej fali upałów (;

0

@Aragorn33 a tak w ogóle, to myślę że zapomniałeś o zeszłorocznych słowach Tuska i podchwyciłeś słowa Mentzena jako jego własne, a nie skopiowane z przymrużeniem oka :p

0

@Aragorn33 kpi z tego że ludzie ślepo wierzą w to, że zmiany klimatu są w większości wywołane czynnikami ludzkimi - co nie jest wcale konsensusem naukowym. Przy okazji wbił szpileczkę Tuskowi, który okazal się jeszcze większym szurem, mając zdjęcia satelitarne i ostrzeżenia z kilku innych państw - postawił na swój chłopski rozum, mówiąc że powodzi nie będzie :p

0

@Aragorn33 on nie kwestionuje zmian klimatycznych, tylko ocieplenie klimatu i wpływ czlowieka na te zjawisko, a to dwie inne rzeczy.

10

@Aragorn33 a to nie był bait Mentzena i nawiązanie do słów Tuska z przed powodzi? Chodzi mi o tweet.

2

@Sid9 10% z reklam idzie na alimenty @Bocheno1. Poświęćmy się i pomóżmy tym jego dzieciom.

2

@MOLESTA Clint to szef, ja nawet westerny z nim oglądam, choć ich nie lubię.

0

@Bulbazaur17 będzie wyganiał z Najmana, demona głupoty.

5

@mordini123 szkoda ze nie zapytał o rozwiązanie konfliktu Izrael - Palestyna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?