2

@Dankho94isback każdego zamiast Ferrana, może byc i Szczęsny.

1

@Bolton wtedy dopiero posypią sie kary za spóźnienia, nie bedzie jakiś dziecinnych posiadówek na ławce rezerwowych w pierwszej połowie tylko ostro, tygodniowy ban dla spoznialskiego na La Bambie i podwojenie ilości reklam na stronce.

0

@Fog_W_1899 a no tak, mój błąd. Xd
Poprawione.

3

@ViscaelBarca2007 nie no, nocny moderator musi zostać.

0

@Kubajnos345 oby Hansi zareagował jak pewien malarz gdy odrzucili go dwukrotnie podczas rekrutacji do pewnej akademii.

Powinien zająć i zaaneksować Barcelonę.

0

@jacobFCB dobre piguły musiały go pomielić.

0

Gdzie diabeł nie może, tam Xaviego pośle.

0

@gumaz leciałem w balona, ale balonem nie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@maroon a no właśnie.

4

Trochę lipa ze tylko Ferran wyszedl w pierwszej połowie, gdyby zagral Balde moglibyśmy pośmiać się z obydwu.

A tak na poważnie, to "poważny" mecz który musieliśmy po prostu przepchać przed potyczką z Newcastle i udalo się, mamy 4 pkt przewagi i bądź co bądź mental zwycieskiej drużyny.
Ps. bramka Yamala - stadiony świata. On ma 18 lat, kosmos.

Dobranoc .

1

@LAMC_10 czas na kremówkę.

0

@turhiay w czym?

0

@Xxxbarca4ever albo Xaviego, za czasów jego zmierzchu.

1

Ale mamy napadziora, a wy Halandów sprowadzać chcecie.

4

Ferran upada po raz pierwszy.

0

@mkord no u mnie akurat czarny Walker.

0

@Kozinho. Ja nie z czikago, pije po Polsku :p

4

@LukaszFan Ferran w formie to jakieś 15 meczy łącznie maks od kiedy jest w Barcelonie :p

4

A jednak Ferran... dobrze ze whisky sie chłodzi, na te nerwy które Nas wszystkich czekają. Visca el Barca!

0

@maroon kolega widzę jedyny nie w temacie :p


0

@maroon tak na serio to mam spore podwórko obok domu i akurat muchawę sobie cenię, pomaga z liśćmi :p

0

@AnalnyMasakrator dokładnie ( ͡❛ ͜ʖ ͡❛)

0

@kulek22 ja nie płacę, ja mam muchawę.

0

@MirusAmisz zgadzam sie ze wszystkim, drugie albo 3 miejsce dla Lewego, ale pierwsze jest zabetonowane, zacementowane i zamówione tylko dla Nazario.

0

Mam muchawę naprzedaż, ktoś coś?

0

@mkord jesli Ronaldo po dwutysiecznym roku byl gorszy niż lewego to Trump jest prezydentem pokoju. I od razu mówię ze nie chodzi mi o statystyki, daj Ronaldo do tego Bayernu w którym byl lewy i statystyki masz takie same.

0

@Prorokk mi chodzi o ankietę tutaj na fcbarca xd

0

@LukaszFan statystykami to i Maradonne przebija pewnie, ale czy byl lepszy? Znajmy umiar ludzie, wiem ze Polak rodak, sam doceniam jego wyśmienity talent (pewniedrugiego takiego nie będzieza naszegożycia) , no ale nie, nie byl lepszy niż Ronaldo.

0

Ale że w ankiecie na najlepszego napastnika XXI wieku Lewandowski pokona (póki co wygrywa) Ronaldo Nazario to sie nie spodziewałem xd ładnie tam słońce przygrzało niektórym xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?