Vegeta88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2020
Białystok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Dankho94isback każdego zamiast Ferrana, może byc i Szczęsny.
1
@Bolton wtedy dopiero posypią sie kary za spóźnienia, nie bedzie jakiś dziecinnych posiadówek na ławce rezerwowych w pierwszej połowie tylko ostro, tygodniowy ban dla spoznialskiego na La Bambie i podwojenie ilości reklam na stronce.
0
@Fog_W_1899 a no tak, mój błąd. Xd
Poprawione.
3
@ViscaelBarca2007 nie no, nocny moderator musi zostać.
0
@Kubajnos345 oby Hansi zareagował jak pewien malarz gdy odrzucili go dwukrotnie podczas rekrutacji do pewnej akademii.
Powinien zająć i zaaneksować Barcelonę.
0
@jacobFCB dobre piguły musiały go pomielić.
0
Gdzie diabeł nie może, tam Xaviego pośle.
0
@gumaz leciałem w balona, ale balonem nie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@maroon a no właśnie.
4
Trochę lipa ze tylko Ferran wyszedl w pierwszej połowie, gdyby zagral Balde moglibyśmy pośmiać się z obydwu.
A tak na poważnie, to "poważny" mecz który musieliśmy po prostu przepchać przed potyczką z Newcastle i udalo się, mamy 4 pkt przewagi i bądź co bądź mental zwycieskiej drużyny.
Ps. bramka Yamala - stadiony świata. On ma 18 lat, kosmos.
Dobranoc .
1
@LAMC_10 czas na kremówkę.
0
@turhiay w czym?
0
@Xxxbarca4ever albo Xaviego, za czasów jego zmierzchu.
1
Ale mamy napadziora, a wy Halandów sprowadzać chcecie.
4
Ferran upada po raz pierwszy.
0
@mkord no u mnie akurat czarny Walker.
0
@Kozinho. Ja nie z czikago, pije po Polsku :p
4
@LukaszFan Ferran w formie to jakieś 15 meczy łącznie maks od kiedy jest w Barcelonie :p
4
A jednak Ferran... dobrze ze whisky sie chłodzi, na te nerwy które Nas wszystkich czekają. Visca el Barca!
0
@maroon kolega widzę jedyny nie w temacie :p
0
@maroon tak na serio to mam spore podwórko obok domu i akurat muchawę sobie cenię, pomaga z liśćmi :p
0
@AnalnyMasakrator dokładnie ( ͡❛ ͜ʖ ͡❛)
0
@kulek22 ja nie płacę, ja mam muchawę.
0
@MirusAmisz zgadzam sie ze wszystkim, drugie albo 3 miejsce dla Lewego, ale pierwsze jest zabetonowane, zacementowane i zamówione tylko dla Nazario.
0
Mam muchawę naprzedaż, ktoś coś?
0
@mkord jesli Ronaldo po dwutysiecznym roku byl gorszy niż lewego to Trump jest prezydentem pokoju. I od razu mówię ze nie chodzi mi o statystyki, daj Ronaldo do tego Bayernu w którym byl lewy i statystyki masz takie same.
0
@Prorokk mi chodzi o ankietę tutaj na fcbarca xd
0
@LukaszFan statystykami to i Maradonne przebija pewnie, ale czy byl lepszy? Znajmy umiar ludzie, wiem ze Polak rodak, sam doceniam jego wyśmienity talent (pewniedrugiego takiego nie będzieza naszegożycia) , no ale nie, nie byl lepszy niż Ronaldo.
0
Ale że w ankiecie na najlepszego napastnika XXI wieku Lewandowski pokona (póki co wygrywa) Ronaldo Nazario to sie nie spodziewałem xd ładnie tam słońce przygrzało niektórym xd