Vegeta88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2020
Białystok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@gumaz ja bym dodał jeszcze państwo leżące w Palestynie, póki istnieje USA (nie ważne kto bedzie tam rządził) to pejsaci maja parasol ochronny i krzywda im sie tam nie stanie.
0
@Ptasior tej siły z którą ta jedna z najlepszych armii przegrywa, czyli pewnie odezwie sie do Putina. Z drugiej strony jakim ujem ukry blokują tranzyt tej ropy?
1
Komentarz usunięty
2
@BorzyKrzys płaska murzynka? A to przypadek xd
5
@tbas tak jak Trzask zmiótł Nawrockiego?
Myślałem ze tylko złote rybki maja taka krótka pamięć, a jednak nie.
1
@ranger3120 dla mnie red flagiem było by to ze jest kolesiem, ja wolę kobiety xd
Ale założę sie ze jakby miał 185cm, i byl dobrze zbudowanym brunetem to laski miały by w doopie to co ma wydziabane na ręku :p
No ale jak do takich tatuaży dochodzą te jego ekscesy z kobietami ktore nie sa nim zainteresowae, lub wykorzystują go zeby miec se z kim popisac glupoty, jaranie sie wiadomościami na messengerze itd, no to ok, wtedy mamy red flag.
Edit : plus to ze madryciok oczywiście, to jest arcyważny redflag xd
4
A co jeśli wszyscy źle definiujemy problem @VegetaPolska z kobietami?
A nie układa mu się, nie dlatego że jest jaki jest, ale dlatego że wysprzęgla sie na pierwszym spotkaniu że jest madryciokiem, i kobiety od razu tracą zainteresowanie?
Trzeba spojrzeć na to głębiej.
3
Gdzie on z tą gitarrą?
1
@Eklerek to jest ta słynna już, przywrócona praworządność?
0
@dawidw4 @Zoker i ile kosztuje wykupienie z perma w tych czasach?
0
@1LY0 tak, niemcy.
0
@Remi70 Newcastle strzeliło w 6-stej doliczonej, z 3-ech :p
0
@Inko to twoja interpretacja, według sędziego (i mnie) podwinął nogi bo chciał przysymulować, ale dopiero po fakcie zorientował się że aż taki wałek się nie uda.
0
@Inko a co miał zrobić, jak typ symulował faul w polu karnym?
2
Co chłop z Newcastle odyebał xd
0
@JanuszKorwinMikke prawdziwemu Januszowi Korwinowi Mikke by sie spodobała ( ͡❛ ͜ʖ ͡❛)
0
@maroon coś mi sie wydaje że większe szanse miałby na cudzą żonę, niż zejście sie z tą "obecną" :p
0
@NeroTFP1 a musi byc to koniecznie jego żona?
15
Pragnę tylko nadmienić że gdyby Ferran strzelał do Tupaca, raper obchodził by w tym roku 55 urodziny.
1
@Xelio mój błąd.
1
@PIWOSZ89 Osimhen.
1
@Messiah10 bo nie zachodzi, zakręca spowrotem za moim domem.
1
@kamyk_23 żeby jeszcze chociaż Lewy sie obudził na koniec sezonu, bo na ferrana to nie ma co liczyć.
1
Żeby tylko nie wrócił teraz "stary dobry" Araujo xd
1
@PatrychoO neiqeura.
0
To moj coming out, kocham Bernala.
0
Gorszy niż Balde nie bedzie, chyba.
0
@zgutek to co powiedzieć o Ferranie? Xd
1
@Kozinho. Sam dym ze szluga tworzy większe zagrożenie niż Ferran, dosłownie i w przenośni xd
34
Szczęsny za Ferrana na drugą połowę i bierzemy to na miękko.