Vegeta88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2020
Białystok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lisek "Ich nikt może nie chcieć, ale to jest mecz piłkarski i kibice to najważniejsza część tego sportu" - nic głupszego dziś nie przeczytam, czyli mamy wpuszczać na każdy mecz typów z kosami przy sobie i innymi niebezpiecznymi narzędziami, bo ich zdaniem oni wspierają swój klub? Przecież o to w tym wszystkim chodzi, nikt nie chce tego upadłego moralnie klubu u siebie ze względu na nie posiadających żadnych zasad kiboli.
1
@July_6_BcN nie pytać, kosić siano.
0
@Murazor użył bym siły Rosyjskiej, tajemnicą poliszynela jest to, że Orban ma dobry kontakt z Putinem.
Zakłamujesz, napisałeś ze Ukraina obroniła sie przed Rosją i uchroniła Kijów bez pomocy z zewnątrz, ok obroniła, ale bez pomocy z zewnątrz i Kijów i reszta miast Ukraińskich była by Rosyjska, i to bez pomocy Iranu, Chin czy Korei. Ruscy w końcu przełamałali by tą defensywe (co nie mówić bohaterską)
2
@July_6_BcN "nie, ale po meczu @Jakchcesz mi wyśle te nudesy Pedriego co je wczoraj wyszukiwał" - nie wiem czemu, ale wydaje mi się że niedługo powstanie OF Pedriego.
2
@Luciano99 nie oznaczaj zbanowanych, dziadek jest na wakacjach xd
3
Wyszły na jaw nagrania z ostatniej wizyty BHP-owców w zakładzie u @Luciano99 .
https://www.tiktok.com/@daniel_milosz/video/7394435206024793376?_r=1&_t=ZG-94UbHAgdYZs
0
@Laminedependencia fakt, nawet nie zwróciłem uwagi xd
0
@Laminedependencia dziwne że z takim nazwiskiem, Amerykanie go jeszcze nie uprowadzili xd
1
Dzisiaj tak.
5
@KrychaFCB az przypomniał mi sie Dembele z prezentacji w Barcelonie.
0
@Murazor zakłamujesz rzeczywistość.
Owszem, obronili Kijów, ale ile czasu by to robili bez pomocy zachodu? A no właśnie.
A to ze ruscy mówili ze zalatwią to w tydzień jest warte tyle, ile załatwienie pokoju przez Trumpa i wgniecenie putina w ziemię przez hołownię, politycy plotą głupoty.
Edit : w usuniętych komentarzach powyżej wytłumaczyłem że nie chodzi mi o tą śmieszną armię Węgier, ale nie będę sie wysilać po raz drugi specjalnie dla Ciebie.
2
@Safrani film z patelsona.
1
@Kozinho. Nie skojarzyłem, wcale ( ͡❛ ͜ʖ ͡❛)
0
@Safrani mi o język chodziło.
0
W Ciechocinku, prawie jak w Meksyku.
https://zapodaj.net/plik-76qljVJT7b
0
@BillyButcher ale ja nie napisałem ze zrobiła to ukraina, nie wiadomo kto to zrobił. Ty znasz za to prawdę objawioną, że zrobili to ruscy.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@Gall wychodzisz z błędnego założenia ze zrobiła to Rosja, a to jest tylko stanowisko Ukrainy, warte tyle co nic.
0
@capoN no tak, Putin da mu nadajnik GPS i Orban sam bedzie kierował bomby z dala od rurociągu.
Większej głupoty dawno nie czytałem xd
Zresztą byłeś tam że wiesz kto to rozwalił ten rurociąg? Ukry mają ostatnio słabość do tego - patrz nord steam. Także wierzyć w ich wersję to jedno wielkie - xd
0
@Comentateiro o czego sie dowiedziałem, ze @BillyButcher ma jakieś argumenty. Podasz mi jakiś? Bo mamy chyba inne pojęcia słowa "argument". To te populistyczne pieprzenie że rosja bez chin by sobie nie poradziła? Uwaga bo teraz bedzie SPOJLER - odpisałem mu że nie było by to potrzebne, bo nie miala by w ogóle z kim walczyć, gdyby nie pomoc reszty swiata. To o ten ujowy argument Ci chodzi?
0
@Gall powinieneś na to patrzeć nie z perspektywy Polski, Rosji czy Ukrainy tylko Węgier. To ich ropa, oni za nią zapłacili, koniec kropka. Ja bym wysłał na miejscu orbana jakieś siły specjalne albo dogadywał sie z Putinem żeby zająć ten teren gdzie jest zyebany rurociąg, żeby go naprawić. Twój kraj przede wszystkim, później inne ewentualnie.
0
@Rifek jak policzysz ile bomb miało spaść na państwo położone w Palestyna, a ile spadło to dojdziesz do innych wniosków.
1
@BillyButcher porównujesz 3 kraje, ktore wspomogły ruskich do reszty świata która sponsorowała (dosłownie) ukrów? Dobry jesteś xd
2
@urbipl a co tam unijny komisarz? @Irmscher10 wie lepiej, bo przeczytal przecież całą ustawę.
A @Comentateiro mu wierzy na słowo, także ten unijny komisarz to se może, my tu mamy demokratów z krwi i kości którzy lepiej wiedzą jak będzie.
Edit - ale co nałapali herbów, to ich, niech sie cieszą.
1
@Murazor jesteś taki głupi czy cyniczny? Przecież wiesz ze gdyby ukraina wojowała sama, a nie z pomocą reszty świata, to juz dawno ich by nie było.
0
@Nieznajomy no ale do kogo sie odezwie twoim zdaniem? Do prezydenta Ugandy?
@Sulimo co ma wspólnego ropa która należy do Węgier z dowalaniem Putinowi? Myśl chłopie.
Dodam tylko że same ukry korzystały z rosyjskiej ropy, juz po pelnoskalowej napaści. No ale tak jak Ukry biorą to jest git a jak zły orban to bardzo źle xd
0
@Sulimo a myślisz ze dlaczego nikt nie chce tego bydła na stadionach? Bo nikt nie lubi Krakowa?