Wojcio
Dołączył/a: marzec 2014
23 obserwujących
49 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Comentateiro dobra, teraz już i tak pozostało tylko czekać czy cokolwiek się zmieni oprócz mniejszej propagandy
2
Korwin tyle lat się ślizgał w polityce na swoich nietypowych wypowiedziach, ale w końcu dość. Jemu jak i innym starym dziadkom czas podziękować
0
@Cotutajsiedzieje jedno jest pewne - jeśli już się zgodzą ich przyjąć to nie będą mogli zostawić ich samych sobie
1
@cchesterr43 też byłem, ale wyżej i po środku xD partacze
0
@Pedri16Future co za głupek...
2
@DaPidejpi mnie już przeziębienie zdążyło dopaść.... jesień jak ja cię kur nienawidzę
1
@barteq kosiniak też dobry w debaty
1
@Joki_ np ja? Wolny kraj będę głosował na kogo chcę
1
@tomek8756 świetnie się bawi za nasze pieniądze xD
0
Barca dobrze grała ale nic się nie zmieni jak będziemy dawali sobie wbijać 2 bramki co wyjazd ... nie każdy mecz to remontada i nie będziemy w każdym meczu wyjazdowym strzelać 3 bramki, to oczywiste
1
@Borneo chciałbym zobaczyć Twoja minę po wyborach xD
0
@KamQiX a po co komu ogarniać takie głupoty
0
@Peciak ale przecież on tylko napisał że nie patrzy na diesla bo nawet auta na ropę nie ma typie xD
0
@Tabaluga37 energia wiatrowa to pic na wodę i wiem to od gościa który robi te wiatraki. Nieopłacalne
0
@partymaker no i ma rację.
2
@Comentateiro
Tylko konfederacja. Wyjdziemy z unii i będzie haraszo
0
@LaLigaPD oriol je ok
1
@fcbarcafan19 nie zeby cos, ale ten sklad psg to słaby w tej chwili. Odpady z mentalnoscia najemnika i wypalony mambeppe
0
@Rysiu no i po co komu w futbolu kolejny taki suchoklates. Już Busi po odejściu pokazał jaki przereklamowany był to pilkarz
0
@Kozinho. To się nie nazywa czip tylko wszywka
2
@Sysia11 a co oni jakiś klub fetyszystów założyli na takie małolaty? xD
1
@michal26 tak to prawda ale ja się tak szczerze nie dziwię, nawet prywatnie pewnie byłoby podobnie albo i ppmagaliby takim starym osobom umierać. Około rok temu u mojej babci tez się zaczęły problemy, upadła i się połamała. Później leki dobiły głowę i tez były przeboje.. jeszcze biedulka męczyła się wiele miesięcy, a pomocy znikąd bo nikt nie podejmie się operacji na starszej osobie. Nie życzyłbym najgorszemu wrogowi takiej końcówki życia i Ty też musisz się nastawić że to może być koniec i lepiej żeby przyszedl wcześniej niz później
0
@Kozinho. O to to właśnie. Ale teatr dalej się kręci
0
@Kazragore niech gary myje a nie do polityki się pcha w takim razie
0
@KamQiX gdyby lud miał decydować to nic by nie było tylko chleb i igrzyska... do czasu
1
@Mow_mi_Douglas bo to kółko wzajemnej adoracji. Krycha tam ma karnet do końca kariery
0
@PatrychoO Puiga też nie ma już dłużej
0
W Barcelonie coś jest nie tak z przygotowaniem fizycznym. Co jakiś piłkarz przyjdzie to gra dobrze a później zamienia się w ten barcelonski dżemik
0
@AlexDark00 po prostu za szkalowanie świętego Lewego będziesz tu jechany i dobrze gosciu
0
@Medium mocne :D.