0

@panczo same bzdety od góry do dołu to co piszesz

10

@Zoker eee .... Ok żul.... Udawajmy że to się nie wydarzyło

2

Pierdole wyłączam ten mecz

0

Ale trzeba przyznać że kawał chłopów z tych owczarzy. Nie jest łatwo grać w powietrzu przeciwko nim

5

@DLFCB połączenie aktywisty z kurwiszczem

0

@insp1re czemu nie spróbujemy grać 2 napastnikami, Robert też to lubił w reprezentacji

0

@Transu96 dla dzieciaków siłka? Na głowę upadł? Ja w podstawówce miałem samo bieganie (uwielbiałem biegać zimą gdzie kolega wywracając się na lodzie sprzedał mi bule w twarz) i kosz, dopiero później odzylem gdy mogliśmy grać sobie w co chcieliśmy.

2

@aleksandrowielki ale tak szczerze - i co po tych pomarańczach, kiedyś to rarytas a teraz wszystko zbrzydło. Niedługo po 2WS ludzie już nie głodowali także też niech i dziadkowie nie robią nie wiadomo jakich złych czasów z komuny

4

@kamilos1214 a nauczyciele w płacz bo słaby zawód

2

Raków i tak świetnie gra z tym składem węgla i papy. Pamiętam takiego Cebulę zwykły szybko biegacz w koronie który nie mógł się przebić a tu jednak coś robi. Jednak trener i jakaś wizja klubu mogą zdziałać cuda na tym poziomie

1

@MesQueUnClub_87 a powiedz mi jaka branża w tej chwili nie podąża ślepo za pieniędzmi nie bacząc na nic? Choćby i piłka nożna zmienia się na naszych oczach. XXI wiek jest jednak straszny pod pewnymi względami.

0

@Criss18Barca ciekawe jak na hormony wpływają

0

@Yakoob no nie wiem nie wiem

0

@Borneo tak tak oczywiście zapłaci za swoje rządy jak wszyscy przed nim za swoje

3

Jednak oliwa sprawiedliwA.... Nie zasługiwalismy na takie prowadzenie

0

Farmer Setien nie zawodzi xD

0

@Tom0VeB no i co, zostawi córkę i będzie pracował na kredyt w domu którym nie będzie mieszkał, alimenty itd no to można już zdychać z głodu bo perspektyw żadnych

1

@Ramaj77 jesteś jak Edyp, nie ma dobrego rozwiązania. Chociaz pewnie nie jesteś jedynym który siedzi całe życie w takim martwym małżeństwie. Schowaj godność do kieszeni i ciągnij ten wózek jakoś do przodu

2

@Lucerfi teraz to Roma spuchnie na pewno

9

@DaPidejpi tak to się robi. Za to firma ciotki szwagra miała pewnie zapłacone od ręki

0

@MarcepanowyKsiaze jak to nie ma sporo piłek wygrywa, przetrzymuje a od Zwoliński ego jeszcze bardziej jak od sęka się odbijala

8

@Rewolucja123 o tak yamal to skrzyżowanie Messiego Neymara i Mandaryny. Piłkarz top

6

@adambądkowski93 sam rozwaliles i zganiasz na hotel

3

już pomijając ze barca slabo gra to kazdy udany drybling konczy sie lapaniem w pol, obronca popycha na glebe yamala w polu karnym i nic....

3

@MESSIah16 pep ewidentnie nie gryzie ręki która go karmi

3

@Deviler oczywiście Polacy konsumpcja top. Inni mają własny przemysł, wynalazki, ale my za to możemy teraz jeszcze szybciej pozbywać się pieniędzy

0

@michalgajdek nie zeby coś ale ten u góry się podlizuje bo zapewne chce do Was dołączyć a więc uważaj bo może zająć.... Na przykład Twoje miejsce. Znam się na ludziach. Pozdrawiam

1

@VegetaPolska Co Vegeta znudziło się być La ramblowskim szaraczkiem i znów będziesz celebryta w gorących xD

1

@messiiiiik nie no właśnie tym irytował xD albo taki Sanchez gdzie znajdziesz takiego gościa który lobuje sobie bramkarza zza pola karnego. A przypominam że to gość który jednak się odbił wtedy od topowego futbolu i w Barcelonie nie do końca się sprawdził. Gdyby Fati albo ktokolwiek inny teraz takie coś zrobił w klasyku to bym się zesrał i popłakał ze szczęścia. Ale to już science fiction powoli...

0

@Kuba_1 mi się raz śnił powrót Neya do Barcy i tyle było z tego powrotu, na więcej nie licz :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?