Wojcio
Dołączył/a: marzec 2014
23 obserwujących
49 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@panczo same bzdety od góry do dołu to co piszesz
10
@Zoker eee .... Ok żul.... Udawajmy że to się nie wydarzyło
2
Pierdole wyłączam ten mecz
0
Ale trzeba przyznać że kawał chłopów z tych owczarzy. Nie jest łatwo grać w powietrzu przeciwko nim
5
@DLFCB połączenie aktywisty z kurwiszczem
0
@insp1re czemu nie spróbujemy grać 2 napastnikami, Robert też to lubił w reprezentacji
0
@Transu96 dla dzieciaków siłka? Na głowę upadł? Ja w podstawówce miałem samo bieganie (uwielbiałem biegać zimą gdzie kolega wywracając się na lodzie sprzedał mi bule w twarz) i kosz, dopiero później odzylem gdy mogliśmy grać sobie w co chcieliśmy.
2
@aleksandrowielki ale tak szczerze - i co po tych pomarańczach, kiedyś to rarytas a teraz wszystko zbrzydło. Niedługo po 2WS ludzie już nie głodowali także też niech i dziadkowie nie robią nie wiadomo jakich złych czasów z komuny
4
@kamilos1214 a nauczyciele w płacz bo słaby zawód
2
Raków i tak świetnie gra z tym składem węgla i papy. Pamiętam takiego Cebulę zwykły szybko biegacz w koronie który nie mógł się przebić a tu jednak coś robi. Jednak trener i jakaś wizja klubu mogą zdziałać cuda na tym poziomie
1
@MesQueUnClub_87 a powiedz mi jaka branża w tej chwili nie podąża ślepo za pieniędzmi nie bacząc na nic? Choćby i piłka nożna zmienia się na naszych oczach. XXI wiek jest jednak straszny pod pewnymi względami.
0
@Criss18Barca ciekawe jak na hormony wpływają
0
@Yakoob no nie wiem nie wiem
0
@Borneo tak tak oczywiście zapłaci za swoje rządy jak wszyscy przed nim za swoje
3
Jednak oliwa sprawiedliwA.... Nie zasługiwalismy na takie prowadzenie
0
Farmer Setien nie zawodzi xD
0
@Tom0VeB no i co, zostawi córkę i będzie pracował na kredyt w domu którym nie będzie mieszkał, alimenty itd no to można już zdychać z głodu bo perspektyw żadnych
1
@Ramaj77 jesteś jak Edyp, nie ma dobrego rozwiązania. Chociaz pewnie nie jesteś jedynym który siedzi całe życie w takim martwym małżeństwie. Schowaj godność do kieszeni i ciągnij ten wózek jakoś do przodu
2
@Lucerfi teraz to Roma spuchnie na pewno
9
@DaPidejpi tak to się robi. Za to firma ciotki szwagra miała pewnie zapłacone od ręki
0
@MarcepanowyKsiaze jak to nie ma sporo piłek wygrywa, przetrzymuje a od Zwoliński ego jeszcze bardziej jak od sęka się odbijala
8
@Rewolucja123 o tak yamal to skrzyżowanie Messiego Neymara i Mandaryny. Piłkarz top
6
@adambądkowski93 sam rozwaliles i zganiasz na hotel
3
już pomijając ze barca slabo gra to kazdy udany drybling konczy sie lapaniem w pol, obronca popycha na glebe yamala w polu karnym i nic....
3
@MESSIah16 pep ewidentnie nie gryzie ręki która go karmi
3
@Deviler oczywiście Polacy konsumpcja top. Inni mają własny przemysł, wynalazki, ale my za to możemy teraz jeszcze szybciej pozbywać się pieniędzy
0
@michalgajdek nie zeby coś ale ten u góry się podlizuje bo zapewne chce do Was dołączyć a więc uważaj bo może zająć.... Na przykład Twoje miejsce. Znam się na ludziach. Pozdrawiam
1
@VegetaPolska Co Vegeta znudziło się być La ramblowskim szaraczkiem i znów będziesz celebryta w gorących xD
1
@messiiiiik nie no właśnie tym irytował xD albo taki Sanchez gdzie znajdziesz takiego gościa który lobuje sobie bramkarza zza pola karnego. A przypominam że to gość który jednak się odbił wtedy od topowego futbolu i w Barcelonie nie do końca się sprawdził. Gdyby Fati albo ktokolwiek inny teraz takie coś zrobił w klasyku to bym się zesrał i popłakał ze szczęścia. Ale to już science fiction powoli...
0
@Kuba_1 mi się raz śnił powrót Neya do Barcy i tyle było z tego powrotu, na więcej nie licz :p