1

@Janiama piłkarz zawsze będzie piłkarza bronił, typowe

1

@Tasde Dobry bramkarz gra parę sezonów albo jak Buffon praktycznie całą karierę. Sorki nie będę skakał jak gościa parę razy obiją przy tym jego pajacyku (z Interem już nie pykło) albo rzeczywiście zrobi parę dobrych interwencji. Od tego jest bramkarz i w każdym klubie ratują oni punkty a to co parę lat robił Ter Stegen to było pośmiewisko, zastanawiał się człowiek co tym razem odwali i czy już sam sobie nie będzie strzelał bramek.

0

@Ksavix nie wiem czemu ale rozśmieszyło mnie xD

0

@IronSanHybrid Nigdy nie mogłem go oglądać dłużej bo przerażały mnie te oczy ciągle na koksie... No i się widać w mózgu odłożyło

0

Nawet te biedne Juve gra 3x szybciej i bardziej zaciekle od Barcy...

0

@alianta2 bo pomimo że gow4 był świetny to jednak po przejściu już nie sięgnąłem ponownie i nie wiem czy chciałoby mi się przechodzić. A część dalsza tej historii zawsze mogę obejrzeć na yt

0

@MesQueUnClub_87 boje się że ten gow to już będzie odgrzewany kotlet, bo ta sama mechanika co wcześniej... Zobaczę czy warto go w ogóle kupic

0

@7black4 katolicy to ogólnie mało co wiedzą

0

@ObiwanKenobi Dla mnie też ale jak widzisz powyżej ludziom to nie przeszkadza. Chyba dopiero jak państwo będzie dyktowało kiedy możesz iść do kibla to pomyślą że coś jest nie tak... A tak ganiają takiego małego człowieka a wielkie firmy mają wywalone na wszystko i już praktycznie tylko do nich możesz się udać.

2

@Death_voice gosc macha rękoma jakby był w you van dance a tu rozważania nie wiadomo o czym świat spadł na psy

1

@michal26 też to po miesiącu wywaliłem. Straszna amatorka

0

@Majkel34 Jedyna gra jaką jeszcze kupuje i gram. Miał być cyberpunk ale dobrze że się nie dałem nabrać na ten shit

0

@Death_voice tak tak oczywiscie

0

@Death_voice tak super kadra nawet na wyjeździe z Interem w LM w meczu o nic

0

@Kinginiesta ok czyli zagrał 1 mecz dobry na 50 a nie 5. Drobna literówka się wkradła

2

@MesQueUnClub96 przecież ma rację jakby ktokolwiek miał jaja żeby próbować strzału to już Valencia by leżała

0

@Kinginiesta tak bo zrobi parę kiwek albo Lewy jakoś wykończy jego koślawe podanie to już "dobry" mecz. Się buduje zespół na takich parodystach to mamy tego efekt

1

Dembele miał już chyba kilkanaście ładnie zapowiadających się akcji i ZERO dobrych decyzji. Sprzedać te kukułkę póki jeszcze można

0

Komentarz usunięty

0

@arasz1819 ok obejrzałem nagranie to rzeczywiście chłop chyba po szkole aktorskiej, recytowanie jak w trudnych sprawach.... Parodia

0

@arasz1819 Wygląda na to że rzeczywiście prowokacja skoro od razu zwalaja na Tuska.... Czasem człowiek już ma naprawdę dość i myśli o wyjechaniu z tego kraju gdzie lepiej nie będzie i dołączyć do innych Polaków których jest już pewnie 1/4 faktycznie poza granicami

0

Naprawdę nie wiem czego Xavi się spodziewał... Odkopany z rowu Bellerin, obrona w ogóle nie grająca ze sobą, dziad Busquets i Kessie który jest ciałem obcym. To nie miało prawa się dobrze skończyć. Choć raz zagraliby dla kibiców z polotem

0

@mrboom prawdę pan mówisz

1

Busquets wyszedł na boisko??? A sorry przeciwnik potrafi biegac i znów go zaorali

0

@Kidd jakoś po Bayernie nie widać towarzyskiego. Ale jakaś wymówka zawsze musi byc

1

@Coutinho007 Tymczasem Xavi: "Busquets jest kluczowy"

0

@TheNekro94 Co się dziwić jak to znów obrona gra która jeszcze żadnego meczu wspólnie nie zagrała

0

@ChampionLW spokojnie chłopie idź se na hejt z Lewego gdzie indziej

0

@Zoker no co.... Taka prawda

0

Bayern wyszedł z czupo motingiem zamiast Lewego. Widać też już rezerwy i wywalone na ten mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?