1

@PatrychoO się tu ludzie śmieją a mój chrześniak 8 lat też ostatnio o inflacji nawijał zanim poszedł do sklepu

2

@michal26 a mnie śmieszy ta pewność ludzi ze WIEDZĄ jak to powstało. Tak naprawdę nic nie wiemy i do dziś naukowcy się sprzeczają a jaka narrację trzeba przyjąć - Herodot napisał że piramidy zbudowali niewolnicy i tyle. Nie zostały żadne źródła, biblioteka w Aleksandrii dawno spalona. A tak naprawdę matematycy dość sceptycznie podchodzą do tego bo musieli odliczyć czas na wylewy Nilu itd i po prostu fizycznie niezbyt możliwa ta budowa była w takim czasie... A na sfinksie są ślady korozji po ulewach sprzed tysięcy lat co wskazywałoby że to jednak wcześniejszą cywilizacja pozostawiła go po sobie... Wiemy że nic nie wiemy i tyle.

0

@jeyx77x Przecież Roberto to lepszy piłkarz od Desta. Jeszcze się zdziwią ludzie kto kogo będzie rotował

1

@mateusz1989VeB wow najpierw postawił lewa stopę potem prawa i się nawet nie wyjebał
Wow wow

0

@Cwaniak4 a co mnie ma jakiś randomowy kot na świecie obchodzić.

0

@Kluivert_P ogólnie to mam gdzieś tą sprawę i znęcanie się nad zwierzętami ale możliwe że zwierzę to tylko początek a później przejdzie na ludzi

0

@Muhitos "A kiedy lekarz ma kupić jogurt jak pracuje od poniedziałku do niedzieli?"

Biedny lekarz-beduin xd skoro pracuje i w niedzielę to i wtedy nie kupi xD

0

@Wychowanek piramidy to nawet i w Bośni znalezli. Ciekawe po co i na co je budowano w odległych zakątkach świata

3

@DaPidejpi akurat naukowcy są zgodni że nawet matematycznie nie mieli szans tego zbudować, wystarczy poczytać. A czym są piramidy czy sfinks to się raczej już nie dowiemy

0

@TheNekro94 no sprawdziłem teraz to ma. Dziś "odważne" zdjęcia nie opisują pokazania dupy na ig, od razu wiadomo o co cho

1

@TheNekro94 a co, wykupiłeś jej OF?

1

@FC1899Barca Tylko co dziwniejsze w innych krajach Europy paliwo też jest drogie. Co to oznaczA? Że ktoś steruje tym z góry

0

@Uukasz_93 w takim razie całkiem nie wiem czemu ludzie widzieli w nim zmiennika Busquetsa xD

0

@LukaszFan z tego co wyczytałem na La rambli to ma być raczej zastępca Busquetsa

0

Nie wiem co myśleć o kessim. Za czasow Piątka w Milanie jak lubiłem pooglądać grał praktycznie na skrzydle. Wątpię żeby w parę sezonów zrobili z niego super DM na Barce. Ale najważniejsze żeby walczył

0

@Comentateiro no to nieźle dają tobie takie głupoty i ty wierzysz że gospodarstwa domowe bogaczy robią więcej zanieczyszczeń od tysiąca fabryk xD ty czytasz co ci podają czy jak taka.... Ameba wszystko Łykasz? przy jednym stole nigdy nie usiądziemy, ja siadam tylko z tymi co używają mózgu :D

0

@obaster scenariusz jest jeden, od lat niezmienny. Kosić siano na głupim narodzie. Dziękuje dobranoc

0

@Comentateiro " A ja nie wiem czy ta metodologia obejmuje firmy"
Nie, Jeff bezoz siedzi i pierdzi więcej niż te biedne krowy przez które chcą zakazać jeść miesa. Boże jaka naiwna ameba xd

0

@tomek8756 skoro przeszedł 8 letnie "leczenie" w psychiatryku to z pewnością dobrze z nim

0

@RomanHoffer ta chłopie nie łam się tylko spróbuj coś nowego. Ja na hali przy taśmie 2 miesiące wytrzymałem i nigdy więcej choćby mnie końmi zaciągali. Trzeba znaleźć coś co Tobie odpowiada

5

@MysticCat po takich czyli jakich. Przecież to typowe zapchajdziury o niczym.

3

@Dzemix111 mistrz :D przez chwilę myślałem że to szczery podt

0

@xVENUMx cala przygoda z Barca w jednym gifie

0

@Uukasz_93 I oczywiście wlecieć musi typowy tekst bezbeka systemowca "hehe Bill Gates mi czipa wkleił, ale dobry zasięg hehehehe"

40

@MysticCat O tak całe społeczeństwo lekarzy. Bardziej szanuje budowlańca od typowego lekarza który służy tylko do przypisania antybiotyku

2

@Lionel_Messi10 w pracy kurrrr

3

A ja lubię takie upaly. Może i zbyt duszno bo mają być burze ale ogólnie jest ok

0

@FC1899Barca a co tam zaszło

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Toretto coraz lepsze te argumenty 2022 rok ale nauczyciele nie mają nawet komputerów i biedni dostali TYLKO 500zl nawet jeśli je posiadali. Normalnie społeczeństwo kwitnie tylko oni jak te psy zbite nic nie mają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?