0

@sebo939 Busiego już dawno nie powinno być. Parę dobrych meczów z ogórkami na camp nou a przychodzi liga mistrzów i Busi nie dojeżdża po raz 889 raz bo i rywale są bardziej wybiegani niż 10 lat temu a i on sam zdziadział. Busquets to żywy relikt

1

@Comfortable_ pressing to podstawa piłki nożnej i tyle. W poprzednich latach bardzo tego brakowało pamiętam jak Meunier w wywiadzie mówił że nie widział czegoś takiego w futbolu na najwyższym poziomie że brał sobie pilke i przebiegał nieatakowany przez pół boiska. A mówił to po meczu kiedy dostaliśmy w czambul od PSG

7

@Comentateiro Sasin wyda między 12 a 14 miliona złotych na kampanię przekonującą, że wysokie ceny energii to wina Rosji.
Nic więcej nie trzeba było dodawać.... Cyrk

1

@Tasde nie dotyczy to obrońców a wszystkich. Ostatnie czego chce widziec to jeszcze więcej turlajacych się neymarow i viniciusow. Trzeba wrócić do tego co było kiedy to sędzia pozwalał na więcej w meczu i gra była plynna. Wystarczy odpalic sobie jakiś mecz sprzed 15 lat

0

Coś się z varem popsuło. Sporo ostatnio ewidentnych przekrętów

0

@osa91 czyli podsumowując te wywody - decyzja była zła ale była dobra. Tak tak Rosja odczuje sankcje za 10 lat. Ostatnio oglądałem gościa nagrywającego w Rosji - półki sklepowe pełne, nawet zachodniego towaru a ceny niewiele podskoczyły co u nas. Takie to "sankcje" z zachodu

0

@Kessie nieudany drybling, boki zrywać

0

@Davvd Serio mamy tyle pozycji gdzie też nie potrafią rozgrywać a Ty narzekasz że stoper tego nie potrafi?? xD Glik to ściana i tyle, a Polska to nie Barca i trzeba się obudzić

2

@FCB_dimiC czyli będzie jak zwykle

1

Do pykniecia była ta Holandia, nic specjalnego. No trudno

1

@Comentateiro on kocha Holendrów

1

@michal26 dobrze piszesz, ale tutaj nie ma co dyskutować bo nie wszyscy dorośli do takich rozmów.

0

@Kgorecki2500 ale fuszerka xd

0

Włączyłem sobie Juve jaki skład węgla i papy... Co się stało z tym klubem w parę lat

7

@Emhyr To są herosi, nic nie robią tylko walczą walczą walczą. Aż im z kieszeni się wysypuje od tej walki

3

@Luciano99 o kurwa xD

0

@AFA90 dokładnie jedna kamera telewizyjna pokazała czarno na białym co się stało a oni udają że nie widza

1

@cris2706 Ten Bayern też zostanie zweryfikowany bo co roku ich skład wygląda coraz gorzej. Gdzie dzisiejszy skład do tria Robben Ribery Lewy

5

Ale powiedzcie mi jak w erze Var można tak bezczelnie drukować mecze LM? Przecież ta podcinką na Dembele to ciężko znaleźć bardziej oczywisty karny. I na co ten var i piętnastu sędziów jak dalej robią co im jakaś tam "góra" przekazała?

0

@serj Gość ma nasrane w głowie po co dyskutujesz. Wstyd co się z ludźmi teraz xD jakby kot nie chciał to by se nie wychodził

0

@VegetaPolska Jak fajnie że ja robiłem w czasach gdy płaciło się 3 stówki, jedno szkolenie, jazda i zdane :D

0

@koksik2700 a co za różnica. Byle jaka

0

@Nazio87 taki z niego Czech jak że mnie murzyn

8

@Luciano99 uwielbiam te posty xD

7

Lewy daje nam tak dużo... Nie rozumiem tego Polactwa napiszesz coś dobrego na jego temat a tu zaraz no ale Suarez to był gość albo popatrz na Haalanda. A guano prawda. Teraz nasi wybijaja piłkę i jeśli leci w stronę Lewego to na 80 procent Lewy wygrywa takie pojedynki z obroncami a dobrze pamiętam jak Suarez irytował siedzeniem na spalonym albo drewnianym przyjęciem. Lewy z przewrotek nie będzie strzelal ale to gwarancja świetnego napastnika i powtarzalność

0

@arasz1819 a co z tą Sevilla nie tak teraz. A na pizjuan zawsze ciezko

1

@FC1899Barca te ostatnie z tego co czytałem to z jakiegoś programu gdzie ludzie ubierali maski :)

1

@BartqRKO jeszcze za Tito też był szybki. Nie wiem jak ludzie mogą tego nie pamiętać

0

@chosenone Społeczeństwo w USA takie jak w Polsce. Odstaw to co cpiesz

1

@kamil9040 wszystko fajnie pięknie tylko zapomniał dodać że to chodzi o nas, niewolników za to rasa panów do której Macron należy będzie się bawiła w najlepsze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?