1

@pax tak tak tu właśnie jest odrealnienie. Pewnie idź do innej pracy urlopy będziesz miał kiedy będziesz chciał. Śmieszne. O wiele częściej niż dostaje Urlop to mam zapytanie czy nie mogę go skrócić. Urlop na żądanie? W większości miejsc coś takiego nie istnieje. Masz z góry urlop u mnie 2 tygodnie i dziwnym trafem wszyscy chcą w wakacje czyli wtedy kiedy... Nauczyciele. Za to dobrze pamiętam jak często były zastępstwa bo nagle się okazało że nauczyciela nie będzie. W innej pracy zaraz by dostał wypowiedzenie. Jesteś wychowawca ale czemu nie wspominasz że i za to masz płacone. Wspomnij o takich sprawach jak rok siedzenia na tyłku i płacone za to jako nauczyciel i o wielu innych kruczkach jak wczasy pod gruszą itd.

0

@Verema Nie wiem jak dla mnie budowa wygląda na cięższa robotę a wychodzi na to że opłacane podobnie

2

@Toretto w sumie można skwitować to krótko - można zawsze iść na kasę do biedry. Ani pracy do domu nie przynosisz i godziwie zarobisz. Nie wiem po co kisić się w szkole. To słynne "powołanie"? Ja nie widzę żadnego powodu aby z nauczycieli robić jakaś uprzywilejowaną kastę, chociaż wiem że mają sporo dodatkowych rzeczy w swoim zawodzie, a nauczanie jakie było w szkole to pamiętam - slabe

7

@Freudysta no to nieźle, pracujesz mało godzin ale "mnie należy się"

0

@AlexDark00 Cały system jest na wzór zachodni z domieszką wschodniego PiSu. Ale to tylko domieszka

1

@Kengo prawda. Mało kto to dostrzega. Jeśli jeszcze 20 lat temu kultura zachodu była coś warta tak teraz lepiej od tego uciekac

1

@cris2706 niezły Matrix. A dookoła tyle wolnej ziemi, ugorów a ludzie będą jak szczury żyć :D

3

Dawniej ustawiało się mecze, dziś programy hehehe

2

@Foro nie widzieli? Cwiakala pracował w weszło gdzie ludzie cały czas kręcili z tego bekę bo i tym się tam zajmowali chociaż Czesiu jako wtyka i koleżka ma tam parasol ochronny.po prostu banda hipokrytów.

5

@Kapitan hawk Ja myślałem o uderzaniu Kacperka głową w mur aż zmądrzeje ale Ty jednak lepsze wymyśliłeś :D hahahahha

2

Co to za poruszenie. Historia agenta 711 jest od dawna znana. A już Cwiakala całkiem xD pewnie sam pisał artykuły na weszło na ten temat a teraz zdziwienie :D

1

@Krystian1588 to mimo wszystko nic normalnego jeśli Twój organizm jest przyzwyczajony do takich wysokiego cisnienia

0

@michal26 Nie, wtedy to było gówno nie pieniądz i tak samo teraz. Skończ filozofować. Chyba nie pamiętasz szarości Polski lat 90'. Ale co cwaniaki się wtedy dorobili i do dziś z tego żyją to ich. Prostytucja, okradanie w ten czy inny sposób, pozycja społeczna. Oj kwitły takie gałęzie gospodarki. Jeśli tak bardzo tego chcesz to trzeba było się przenieść na Ukrainę jeszcze parę lat temu, teraz jest chociaż nadzieja że ktoś zrobi z tego skorumpowanego śmietniska w miarę normalny kraj.

1

@michal26 Człowieku ale wymyślasz. Nieważne co robił itd było to 20 lat temu i lepszej oferty po prostu nie było bo tak właśnie działa kapitalizm i ludzie na własnej skórze to przeżyli. Będziesz miał pecha urodzic się w biedzie w Indiach to będziesz robił za dolara, pucował buty czlowiekowi który na Tobie podobnych zrobi miliony. Żeby uniknąć takich sytuacji jest płacą minimalna

2

@michal26 weź człowieku daj spokój mój starszy brat na wsi poszedł do lasu do roboty na czarno i dostał parę stów miesięcznie bo roboty nie było. W Indiach jest świetny kapitalizm gdzie 8 latek buty pucuje Tobie "panie" za 2 dolary miesięcznie, taki wolny rynek

1

@Danny Gaucho humor niskich lotów ale prawie kawa się oplułem po przeczytaniu hasztaga xd

10

@Azacca aż nie wiem jak skomentować to że można się przywalić jak facet wygląda.... W gaciach nie przyszedl

0

@draxidox ale dupy pękły.... Szkoda słów

0

@marcin62 no pajac po prostu xd

1

@Sensible ale kontuzji tam musi być i kostki do kitu na starość

0

O ten chrust to chodzi o gałęziówkę... w sumie już dawno powinno być darmowe robienie gałęziówki i tak to odpady których nikt nie chce

0

@bartekvisca kolejny teatrzyk dla plebsu

1

@zadafcb no ale obrona jest zła...

0

@Zoker o kurde zapuściła się

0

Wiadomo kiedy zaczynają? Zdążę się umyć czy nie?

1

@Comentateiro Niesamowite przemyślenia, kto by na to wpadl

0

@sebasek99 możesz rozwinąć? Nie każdy oglądał pewnego razu

0

@Hosh Przecież to jest okazja na kolejną kradzież pieniędzy z kieszeni obywatela, a nie tam zniżki się Panu zachciało. Gdzie Ty żyjesz? Na marsie?? co roku nowe okazje do odebrania kasy no ale "świetna sprawa"

0

@AmigoBlancos malutkie sprawy xd

1

@Kurkmen takie same przemyślenia miałem po meczu. Dopóki się nie ogarną nie zamierzam tego oglądać i sponsorować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?