0

@LukaszFan ale mam wrażenie, że Fermin ma najszersze wahania formy, jeśli chodzi o zakres ocen jakie byśmy mu przyznali z meczu na mecz.

1

Ujnia, że Fermin ma tak losową formę. Zależy jak mu się wylosuje: albo mecz genialny, albo padaka :/

0

@kepel25 co napiszę? Że w pierwszej połowie grali padake. Napisz, że było inaczej.

1

@kepel25 to mamy ich chwalić po pierwszej połowie??

0

Za dużo to się tu nie dzieje...

1

@Dejvo przy tym całym kabarecie z Araujo od razu pomyślałem o Gundo. Typ jednak czuł co było nie tak.

1

@matirix20 taaaa, Araujo - Mes Que Un Capitan xD

0

@Eklerek pokazuje, że teraz idzie do Prime MMA

2

@MirusAmisz da radę

0

@kch tego nie przewidziałem....

17

To taka ciekawostka ode mnie:

Jeśli Lewy strzeli dziś 397 bramek, to zrówna się z Messim w kategorii strzelców w La Lidze.

1

3

Fajnie jakby na koniec zajęli drugie miejsce.

2

Ech, cudownie wygląda Barcelona bez De Jonga...

0

@Azazel_Pazuzu bez kitu, w zasadzie nigdy nie ścinało

6

@Matt_i1992 zajebista jakość jak na tamte czasy :)

9

Oglądałem na sopcaście. Ktoś jeszcze pamięta ten program?

2

To ja tylko dodam, że De Jong jest tragiczny. Ciągła gra na alibi. Podanie, a potem się chowa. Oczywiście podanie w bok albo do tyłu.
Pedri wróć już.

0

@turhiay o to to

6

To ja tylko dodam, że De Jong jest tragiczny. Ciągła gra na alibi. Podanie, a potem się chowa. Oczywiście podanie w bok albo do tyłu.
Pedri wróć już.

2

@Popitek12 aha, czyli dla mnie nie. No dzięki :/

0

@kanver_ Firefox + uBlock. Nie ma za co.

0

@mordini123 jeszcze gorzej xD

0

@Kgorecki2500 C+ też jest za darmo ;)

0

Oglądacie dzisiejszy mecz w TVP czy C+?

0

@Iniesta19820815 on dalej ma te taśmy

21

Jestem na nie. Potrzeba młodego napadziora na kilka ładnych lat, a nie kolejnego starszaka.

2

Może przerwa dobrze mu zrobi. Ostatnio coś nie tak z nim.

0

@Faro Ty masz, ja mam, oni mają

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?