Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LukaszFan ale mam wrażenie, że Fermin ma najszersze wahania formy, jeśli chodzi o zakres ocen jakie byśmy mu przyznali z meczu na mecz.
1
Ujnia, że Fermin ma tak losową formę. Zależy jak mu się wylosuje: albo mecz genialny, albo padaka :/
0
@kepel25 co napiszę? Że w pierwszej połowie grali padake. Napisz, że było inaczej.
1
@kepel25 to mamy ich chwalić po pierwszej połowie??
0
Za dużo to się tu nie dzieje...
1
@Dejvo przy tym całym kabarecie z Araujo od razu pomyślałem o Gundo. Typ jednak czuł co było nie tak.
1
@matirix20 taaaa, Araujo - Mes Que Un Capitan xD
0
@Eklerek pokazuje, że teraz idzie do Prime MMA
2
@MirusAmisz da radę
0
@kch tego nie przewidziałem....
17
To taka ciekawostka ode mnie:
Jeśli Lewy strzeli dziś 397 bramek, to zrówna się z Messim w kategorii strzelców w La Lidze.
1
@Tomek54321 już
3
Fajnie jakby na koniec zajęli drugie miejsce.
2
Ech, cudownie wygląda Barcelona bez De Jonga...
0
@Azazel_Pazuzu bez kitu, w zasadzie nigdy nie ścinało
6
@Matt_i1992 zajebista jakość jak na tamte czasy :)
9
Oglądałem na sopcaście. Ktoś jeszcze pamięta ten program?
2
To ja tylko dodam, że De Jong jest tragiczny. Ciągła gra na alibi. Podanie, a potem się chowa. Oczywiście podanie w bok albo do tyłu.
Pedri wróć już.
0
@turhiay o to to
6
To ja tylko dodam, że De Jong jest tragiczny. Ciągła gra na alibi. Podanie, a potem się chowa. Oczywiście podanie w bok albo do tyłu.
Pedri wróć już.
2
@Popitek12 aha, czyli dla mnie nie. No dzięki :/
0
@kanver_ Firefox + uBlock. Nie ma za co.
0
@mordini123 jeszcze gorzej xD
0
@Kgorecki2500 C+ też jest za darmo ;)
0
Oglądacie dzisiejszy mecz w TVP czy C+?
0
@Iniesta19820815 on dalej ma te taśmy
21
Jestem na nie. Potrzeba młodego napadziora na kilka ładnych lat, a nie kolejnego starszaka.
2
Może przerwa dobrze mu zrobi. Ostatnio coś nie tak z nim.
0
@Faro Ty masz, ja mam, oni mają
0
Komentarz usunięty przez użytkownika