Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@krzaq ja od początku wierzyłem, że chłopak się odbuduje. Gorzej być już nie mogło. Będzie tylko lepiej.
1
@MYTO antysemityzm
0
@masik86 nauka nie poszła w las
0
@dawidlampa ja rozumiem
0
@artur_26 a kto im kazał być biednymi?
0
Komentarz usunięty
8
"Celem jest powstrzymanie politycznych afiszy podczas spotkań piłkarskich"
To nie afisz polityczny. To walka o życie bezbronnych ludzi zaznających cierpienia że strony zbrodniczego państwa izrael, które doprowadza się zbrodni ludobójstwa.
0
@HarveySpecter przecież Bocelli nie jest nawet w top 10 tenorów w historii xD
0
@kaamil1910 bez niego od razu piłeczka lepiej też chodziła z przodu
0
Nie oglądałem pierwszej połowy. Roony naprawdę zagrał taką padakę?
0
@MateuszDoniec dawajta coś o Pesie ;)
3
Ale spamujecie tą gówno-gierką.
0
@TR3YWAY gdzie ta reklama?
0
@Gregor1899 i jak, lepiej?
0
@Gregor1899 styknie Firefox i uBlock
0
@Nightraider to go wypychają, czy Czelsi go chce? Bo to by się dość dziwnie sprzęgło w czasie.
1
@directedbyfcb odpalą albo i nie, a Fermin jest ważnym ogniwem tej drużyny już teraz.
3
Tak jak Snoop Doggy Dogg.
2
@Mixtape powinniśmy jeździć na wyjazdy ze swoją trawą
0
Szanse fifty/fifty - oni chcą, on nie.
3
Jak Fermin odejdzie, to jesteśmy w ciemnej dupie, bo wtedy mamy pół zawodnika (pewnie tyle będzie w stanie zagrać Olmo) na tą pozycję.
Bk z tych co chcą sprzedawać typa, bo "mamy nadmiar pomocników". Tak, może Bernal wskoczy na miejsce Fermina xD
0
@Nightraider oczywiście! Widzę, że mamy info z pierwszej ręki xD
2
Nie żal mi nikogo komu reklamy na tej stronie uprzykrzają życie xD
0
@Gregor1899 2025 i ktoś dalej z chroma korzysta xD
1
21 lat, na pewno xD
1
@Darek_Maruszczak to następnym razem się tak nie spieszcie
0
@Filipem właśnie chodziło mi o aktualne mecze. Ale i tak dzięki za polecenie, fajny kanał, poleciał subik.
0
@4drian0 kiedyś był jakiś z angielskim komentarzem na yt, ale nie mogę znaleźć już :/
1
Czy możecie polecić jakiś kanał na YouTube, który wrzuca dłuższe skróty meczów Barcy? Tak około 10 minut byłoby optimal.
0
@Herbert chodzi o jego długość