0

@krzaq ja od początku wierzyłem, że chłopak się odbuduje. Gorzej być już nie mogło. Będzie tylko lepiej.

1

@MYTO antysemityzm

0

@masik86 nauka nie poszła w las

0

@dawidlampa ja rozumiem

0

@artur_26 a kto im kazał być biednymi?

0

Komentarz usunięty

8

"Celem jest powstrzymanie politycznych afiszy podczas spotkań piłkarskich"

To nie afisz polityczny. To walka o życie bezbronnych ludzi zaznających cierpienia że strony zbrodniczego państwa izrael, które doprowadza się zbrodni ludobójstwa.

0

@HarveySpecter przecież Bocelli nie jest nawet w top 10 tenorów w historii xD

0

@kaamil1910 bez niego od razu piłeczka lepiej też chodziła z przodu

0

Nie oglądałem pierwszej połowy. Roony naprawdę zagrał taką padakę?

0

@MateuszDoniec dawajta coś o Pesie ;)

3

Ale spamujecie tą gówno-gierką.

0

@TR3YWAY gdzie ta reklama?

0

@Gregor1899 i jak, lepiej?

0

@Gregor1899 styknie Firefox i uBlock

0

@Nightraider to go wypychają, czy Czelsi go chce? Bo to by się dość dziwnie sprzęgło w czasie.

1

@directedbyfcb odpalą albo i nie, a Fermin jest ważnym ogniwem tej drużyny już teraz.

3

Tak jak Snoop Doggy Dogg.

2

@Mixtape powinniśmy jeździć na wyjazdy ze swoją trawą

0

Szanse fifty/fifty - oni chcą, on nie.

3

Jak Fermin odejdzie, to jesteśmy w ciemnej dupie, bo wtedy mamy pół zawodnika (pewnie tyle będzie w stanie zagrać Olmo) na tą pozycję.
Bk z tych co chcą sprzedawać typa, bo "mamy nadmiar pomocników". Tak, może Bernal wskoczy na miejsce Fermina xD

0

@Nightraider oczywiście! Widzę, że mamy info z pierwszej ręki xD

2

Nie żal mi nikogo komu reklamy na tej stronie uprzykrzają życie xD

0

@Gregor1899 2025 i ktoś dalej z chroma korzysta xD

1

21 lat, na pewno xD

1

@Darek_Maruszczak to następnym razem się tak nie spieszcie

0

@Filipem właśnie chodziło mi o aktualne mecze. Ale i tak dzięki za polecenie, fajny kanał, poleciał subik.

0

@4drian0 kiedyś był jakiś z angielskim komentarzem na yt, ale nie mogę znaleźć już :/

1

Czy możecie polecić jakiś kanał na YouTube, który wrzuca dłuższe skróty meczów Barcy? Tak około 10 minut byłoby optimal.

0

@Herbert chodzi o jego długość

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?