10

@Batys xDDD
Ze swoim kanałem.

7

@Batys No to też, ale jednak z filmików, które widziałem, to częściej są to błahe sprawy, gdzie nikt nikomu naprawdę nie robi krzywdy. Ja trzymam kciuki, że ziomek niedługo skończy.

9

@Batys Nie - podałem tylko przykład na to, że nie ma szans, że nigdy w życiu żadnego przepisu nie złamałeś. A ten gościu traktuje tych ludzi jak jakichś kryminalistów, gdzie czasem sprawa jest naprawdę błaha.

3

@MesQueUnClub_87 To już w ogóle zupełnie inny temat, na który można rozmawiać dniami. Pieniądze z naszych podatków są w tym kraju przepalane w niesamowity sposób.
@Batys Mi chodzi o wszystkie przepisy, np. przejście na czerwonym, przejechanie przez linię ciągłą, przejechanie rowerem przez przejście dla pieszych. Nawet nie umyślnie, ale niechcący, bo się zamyśliłeś czy spieszyłeś. Idę o zakład, że gdyby Konfitura zobaczył, że przechodzisz na czerwonym, to zacząłby Cię godzić xD

7

@Batys Wiesz, że pewnie sam też nie raz, nie dwa złamałeś jakiś przepis. Bądźmy ludźmi i rozmawiajmy ze sobą, bo można komuś wytłumaczyć i już więcej nie będzie łamał przepisu.

16

Ale ten Konfitura strasznie mnie irytuje. Gość ma rację, ale sposób, w jaki zwraca się do ludzi, jest prowokujący i większość konfliktów wynika właśnie z jego nastawienia.
Gdyby normalnie zwrócił uwagę, spokojnie i grzecznie porozmawiał oraz wyjaśnił ludziom sytuację, to pewnie by mu ustąpili. Oczywiście nie wszyscy, ale on sprawia wrażenie, jakby celowo podburzał innych, prowadził do eskalacji konfliktu i liczył na to, że ludzie zareagują agresją.

1

@Gary @barteq @clyde Widzę, że to jest książka autora Marsjanina, którego się czytało mega. Chyba w 2 dni wciągnąłem tę książkę.

5

@lajcior tak oto powstały Atomówki.

0

@barteq O który dokładnie "fenomen" Ci chodzi?

0

@clyde Nie czytałem książki niestety.

0

Projekt Hail Mary

Spodziewałem się filmu ala Interstellar, ale grubo się zaskoczyłem. Ten film to taka przyjemna bajeczka do obejrzenia przy niedzielnym obiadku z rodzinką. Gosling super rola - chyba najlepsza w jakiej go widziałem.

1

@Karol145 Już nie tłumacz się Karol.

0

@Spider_Man Nie, to jest ziomek od tekstu "To jest profesor Rafał Wilczur".

15

Kiedy ssiesz cukierka i wślizguje Ci się do gardła

https://fwcdn.pl/nph/867323/2020/23739_1.7.jpg

@Danny Gaucho

1

@Karol145 Zazdrościsz, że inni mają odwagę pogadać z dziewczynami i tyle Karol w temacie.

1

@Rastafarnianin Najgorsi są ci z Kalisza...

0

@Danny Gaucho Obczaj priva.

25

https://wykop.pl/cdn/c3201142/cb37a0b31e8b70d969b63e13f4cdf481c1f7bd26dedf436b59af54c537776b1a,w400.jpg

Gdyby tutaj nie było tak restrykcyjnego regulaminu, to wyglądałoby to podobnie XD

0

Na razie europejskie drużyny średnio się sprawują. Jet lag? Klimat?

2

I bardzo dobrze. Nie chciało im się, przynajmniej tak to wyglądało. Barcelona Xaviego normalnie. Myśleli, że mecz sam się wygra.

0

@escarabajo To nie ogarnąłes, że coś mało typów dałeś?

0

Brakuje Fermina.

0

@escarabajo Aaa, o to Ci chodzi :D Nie wiem czemu jest tak podzielone.
Ja po prostu typuję sobie codziennie wszystkie mecze z nocy.
Nie zwracam uwagi na ten podział.

1

@macio_944 Cucurella zawsze będzie przeciętny na tle gorszego przeciwnika, bo on jest typowy zadaniowcem w defensywie. Jego zagrania z przodu to przyjęcie piłki i wycofanie.

0

@Batys Pierwszy gol i worek się otworzy...

0

@Starrk @Derpowsky ogarnij się!

0

@bartekvisca Aż tak to nie Bartku Bartłomieju.

2

Żona kupiła Thermomixa. Ja myślałem, że tam wrzucasz sobie całe warzywa, a to Ci obiera i kroi. Gówno prawda. Trzeba tam wrzucać wszystko obrane i pokrojone. Zajebisty garnek z grzałką i wagą za kilka k.

6

Mapa świata przedstawiająca kraje, które przegrały z Niemcami 7:1 na MŚ

https://zapodaj.net/plik-5maxJDET7G

0

@escarabajo Nie masz wytypowane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?