Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@Batys xDDD
Ze swoim kanałem.
7
@Batys No to też, ale jednak z filmików, które widziałem, to częściej są to błahe sprawy, gdzie nikt nikomu naprawdę nie robi krzywdy. Ja trzymam kciuki, że ziomek niedługo skończy.
9
@Batys Nie - podałem tylko przykład na to, że nie ma szans, że nigdy w życiu żadnego przepisu nie złamałeś. A ten gościu traktuje tych ludzi jak jakichś kryminalistów, gdzie czasem sprawa jest naprawdę błaha.
3
@MesQueUnClub_87 To już w ogóle zupełnie inny temat, na który można rozmawiać dniami. Pieniądze z naszych podatków są w tym kraju przepalane w niesamowity sposób.
@Batys Mi chodzi o wszystkie przepisy, np. przejście na czerwonym, przejechanie przez linię ciągłą, przejechanie rowerem przez przejście dla pieszych. Nawet nie umyślnie, ale niechcący, bo się zamyśliłeś czy spieszyłeś. Idę o zakład, że gdyby Konfitura zobaczył, że przechodzisz na czerwonym, to zacząłby Cię godzić xD
7
@Batys Wiesz, że pewnie sam też nie raz, nie dwa złamałeś jakiś przepis. Bądźmy ludźmi i rozmawiajmy ze sobą, bo można komuś wytłumaczyć i już więcej nie będzie łamał przepisu.
16
Ale ten Konfitura strasznie mnie irytuje. Gość ma rację, ale sposób, w jaki zwraca się do ludzi, jest prowokujący i większość konfliktów wynika właśnie z jego nastawienia.
Gdyby normalnie zwrócił uwagę, spokojnie i grzecznie porozmawiał oraz wyjaśnił ludziom sytuację, to pewnie by mu ustąpili. Oczywiście nie wszyscy, ale on sprawia wrażenie, jakby celowo podburzał innych, prowadził do eskalacji konfliktu i liczył na to, że ludzie zareagują agresją.
1
@Gary @barteq @clyde Widzę, że to jest książka autora Marsjanina, którego się czytało mega. Chyba w 2 dni wciągnąłem tę książkę.
5
@lajcior tak oto powstały Atomówki.
0
@barteq O który dokładnie "fenomen" Ci chodzi?
0
@clyde Nie czytałem książki niestety.
0
Projekt Hail Mary
Spodziewałem się filmu ala Interstellar, ale grubo się zaskoczyłem. Ten film to taka przyjemna bajeczka do obejrzenia przy niedzielnym obiadku z rodzinką. Gosling super rola - chyba najlepsza w jakiej go widziałem.
1
@Karol145 Już nie tłumacz się Karol.
0
@Spider_Man Nie, to jest ziomek od tekstu "To jest profesor Rafał Wilczur".
15
Kiedy ssiesz cukierka i wślizguje Ci się do gardła
https://fwcdn.pl/nph/867323/2020/23739_1.7.jpg
@Danny Gaucho
1
@Karol145 Zazdrościsz, że inni mają odwagę pogadać z dziewczynami i tyle Karol w temacie.
1
@Rastafarnianin Najgorsi są ci z Kalisza...
0
@Danny Gaucho Obczaj priva.
25
https://wykop.pl/cdn/c3201142/cb37a0b31e8b70d969b63e13f4cdf481c1f7bd26dedf436b59af54c537776b1a,w400.jpg
Gdyby tutaj nie było tak restrykcyjnego regulaminu, to wyglądałoby to podobnie XD
0
Na razie europejskie drużyny średnio się sprawują. Jet lag? Klimat?
2
I bardzo dobrze. Nie chciało im się, przynajmniej tak to wyglądało. Barcelona Xaviego normalnie. Myśleli, że mecz sam się wygra.
0
@escarabajo To nie ogarnąłes, że coś mało typów dałeś?
0
Brakuje Fermina.
0
@escarabajo Aaa, o to Ci chodzi :D Nie wiem czemu jest tak podzielone.
Ja po prostu typuję sobie codziennie wszystkie mecze z nocy.
Nie zwracam uwagi na ten podział.
1
@macio_944 Cucurella zawsze będzie przeciętny na tle gorszego przeciwnika, bo on jest typowy zadaniowcem w defensywie. Jego zagrania z przodu to przyjęcie piłki i wycofanie.
0
@Batys Pierwszy gol i worek się otworzy...
0
@Starrk @Derpowsky ogarnij się!
0
@bartekvisca Aż tak to nie Bartku Bartłomieju.
2
Żona kupiła Thermomixa. Ja myślałem, że tam wrzucasz sobie całe warzywa, a to Ci obiera i kroi. Gówno prawda. Trzeba tam wrzucać wszystko obrane i pokrojone. Zajebisty garnek z grzałką i wagą za kilka k.
6
Mapa świata przedstawiająca kraje, które przegrały z Niemcami 7:1 na MŚ
https://zapodaj.net/plik-5maxJDET7G
0
@escarabajo Nie masz wytypowane.