Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonCarletto Hmmm. To chyba nie to.
2
Nie lubię Rabiota, ale coś sprawia, że pałam do niego większą sympatią niz do reszty Francuzów. Trudno to wytłumaczyć.
0
@shinthps Też nie oglądam. Widziałem może ze dwa pierwsze odcinki, a teraz jedynie urywki.
2
Jednak Polska to ma zajebisty hymn. Dźwięczny, wyniosły, dumny. Czuć energię, a nie te popierdółki brzdąkające z innych krajów.
4
@Kamiloza91 @panczo @Este @MichuVeb
Tylko Waszych typów brakuje. Dla reszty gratki, że dalej typujecie, chociaż ciężko jest, bo wyniki zaskakują.
1
@Messiankaramessi Jeśli grzecznie nie idzie, to wtedy jak najbardziej można zmienić nastawienie. Ale ten koleś od początku jest chamski.
3
@Konradowskyy Oczywiście, że nie ma się do niego zwracać jak do szlachty, ale mógłby jak do normalnego człowieka.
Napiszę po raz ostatni - dla mnie on jest prowokatorem i specjalnie dąży do eskalacji konfliktu, bo zależy mu nie ma tym, żeby ludzie przestrzegali przepisów, ale na kasie z YT.
Dalsza dyskusja chyba nie ma sensu, bo Ty nie przekonasz mnie, a ja nie przekonam Ciebie.
2
@Konradowskyy Nawet ten filmik, który wysłałeś. Zamiast podejść do człowieka i powiedzieć "Przepraszam, ale wie Pan, że tu jest zakaz postoju i łamie pan przepisy?". To nie. Ustal sobie kilka metrów i "cyk foteczka zrobiona hehe".
Już sam fakt, że ktoś Ci robi zdjęcia bez rozmowy jest irytujący.
2
@Konradowskyy Przecież to jest jego kanał.
Nawet w filmiku, który wrzuciłeś - "co?", "no". Już sam ton wskazuje, że on szuka konfliktu i dąży do jego eskalacji. Nie wiem jak można bronić jego zachowania. Intencje może i ma dobre, ale robi to w zjebany sposób. Najlepiej żeby przyjechała policja, wlepiła mandat kilka koła i jeszcze wjebała do aresztu. Wtedy pewnie by się dobrze sprzedał filmik, byłyby kliknięcia i ludzie by to oglądali.
EDIT:
Obejrzałeś filmik? Przestań gadać mówił do drugiego kolesia, który powiedział "daj ludziom pracować". Nie można sobie gadać na chodniku? Czemu mu rozkazującym tonem każe przestań gadać?
0
@Konradowskyy Przestań gadać.
0
@Konradowskyy On tak samo się zachowuje.
Przecież ten gościu go nie obraził ani nic, a ten do niego "przestań gadać" XD
Wiesz co Konrad, co Ty gadasz w ogóle, przestań gadać. Idź stąd na inne forum. Przestań gadać.
4
@Konradowskyy Pierwszy lepszy film z brzegu, który wrzucił dziś @Batys
"Niszczysz drzewo". Kim on jest, że do starszej osoby na "ty" jedzie?
Inny ziomek do niego:
- Daj ludziom pracować
- Nie no co ty gadasz w ogóle, przestań gadać
Jeśli dla Ciebie to jest miłe i kulturalne zwrócenie uwagi to xD
7
@MCPaRaCa @APTAPT @kubix05 @michaleu @szymonekk @damianex10 @takisobiektos @escarabajo @AbelKabel Przypominam Wam o typowaniu
0
Komentarz usunięty
2
@Konradowskyy Ale on to może robić w milszy sposób. Ja już pisałem jaki mam z nim problem. Nie chodzi mi o to, że on się ludzi czepia, ale w jaki sposób to robi.
3
@Konradowskyy Ale ja nie mówię o żadnych wyzwiskach czy obrazach. Nie trzeba nikogo wyzywać, żeby być prowokatorem.
0
@draxidox To był odcinek jak jakiś dziadek, który mówił, że pracował w straży miejskiej chyba, zaparkował na chodniku przy jakimś targu.
0
@MateS Jak będzie miał 0 G/A to też? Przecież zależy jak pójdzie na tym turnieju. Może się okazać, że Kane dojdzie do półfinału, ale nastrzela z 15 goli i wtedy on wygra ZP.
7
@draxidox Widziałem filmiki jak ludzie przepraszali i mówili na przykład "Postaram się poprawić", a ten debil z tekstem "Ma pan się poprawić, a nie starać". Za kogo on się uważa?
10
@Batys xDDD
Ze swoim kanałem.
7
@Batys No to też, ale jednak z filmików, które widziałem, to częściej są to błahe sprawy, gdzie nikt nikomu naprawdę nie robi krzywdy. Ja trzymam kciuki, że ziomek niedługo skończy.
9
@Batys Nie - podałem tylko przykład na to, że nie ma szans, że nigdy w życiu żadnego przepisu nie złamałeś. A ten gościu traktuje tych ludzi jak jakichś kryminalistów, gdzie czasem sprawa jest naprawdę błaha.
3
@MesQueUnClub_87 To już w ogóle zupełnie inny temat, na który można rozmawiać dniami. Pieniądze z naszych podatków są w tym kraju przepalane w niesamowity sposób.
@Batys Mi chodzi o wszystkie przepisy, np. przejście na czerwonym, przejechanie przez linię ciągłą, przejechanie rowerem przez przejście dla pieszych. Nawet nie umyślnie, ale niechcący, bo się zamyśliłeś czy spieszyłeś. Idę o zakład, że gdyby Konfitura zobaczył, że przechodzisz na czerwonym, to zacząłby Cię godzić xD
7
@Batys Wiesz, że pewnie sam też nie raz, nie dwa złamałeś jakiś przepis. Bądźmy ludźmi i rozmawiajmy ze sobą, bo można komuś wytłumaczyć i już więcej nie będzie łamał przepisu.
16
Ale ten Konfitura strasznie mnie irytuje. Gość ma rację, ale sposób, w jaki zwraca się do ludzi, jest prowokujący i większość konfliktów wynika właśnie z jego nastawienia.
Gdyby normalnie zwrócił uwagę, spokojnie i grzecznie porozmawiał oraz wyjaśnił ludziom sytuację, to pewnie by mu ustąpili. Oczywiście nie wszyscy, ale on sprawia wrażenie, jakby celowo podburzał innych, prowadził do eskalacji konfliktu i liczył na to, że ludzie zareagują agresją.
1
@Gary @barteq @clyde Widzę, że to jest książka autora Marsjanina, którego się czytało mega. Chyba w 2 dni wciągnąłem tę książkę.
5
@lajcior tak oto powstały Atomówki.
0
@barteq O który dokładnie "fenomen" Ci chodzi?
0
@clyde Nie czytałem książki niestety.
0
Projekt Hail Mary
Spodziewałem się filmu ala Interstellar, ale grubo się zaskoczyłem. Ten film to taka przyjemna bajeczka do obejrzenia przy niedzielnym obiadku z rodzinką. Gosling super rola - chyba najlepsza w jakiej go widziałem.