1

@VegetaPolska Na PC w sumie do połowy gry zdążyłem dojść.

2

Kupiłem sobie na PS pierwszą część Kingdom Come Deliverance. Zobaczymy jak mi siądzie.
Grałem na PC, bo kupiłem ją sobie na steamie na premierę, ale nie dokończyłem, bo w międzyczasie ktoś ukradł mi dostęp do steama. Kilka miesięcy tłukłem się z supportem o odzyskanie konta, ale chcieli, żebym im wysłał kod z pudełka do pierwszej gry, którą kupiłem na tamtym koncie XD No niestety nie uwierzyli mi, że pudełka po gothicu to już dawno nie mam.

3

@Agrafka W Barcelonie nie ma czegoś takiego jak sezon przejściowy. Tutaj co roku klub bije się o wszystkie możliwe puchary - takie są wymagania kibiców.

1

@Dankho94isback Podobno Bournemouth mu też kupę kasy oferowało. Chyba cztery razy mu kontrakt podwyższali, a i tak się nie zgodził.

1

@Vegeta88 Spoko, chodziło mi o te wszystkie wodne stworzenia :D

14

@Criss18Barca Owoce morza. Śmierdzą jakimś portem. Nieważne czy kupisz rybę w biedrze, czy zamówisz sobie pstrąga lub małże w restauracji Michelin - tak samo śmierdzi.

4

Smutne w sumie, że Senesi woli iść do bijącego się o utrzymanie Tottenhamu niż do Barcelony.

1

@clyde No bo jesteś stara xD (chyba w moim wieku o ile kojarzę)

0

@Kidd I jak oceniasz Archiwum?

1

@Bunk420 Ja właśnie jeszcze Hyperiona nie czytałem, przymierzam się.

1

@Kidd Kiedyś mocno zachwalałeś tutaj Hyperiona (o ile dobrze kojarzę). Jak zareagowałeś na śmierć Simmonsa?
Z drugiej beczki, czytałeś Stormlight Archive Sandersona?

0

@Katalończyk 99 Real zwolnił Alonso przez konflikt z szatnią.

0

No i fajnie. Teraz Klasyki będą znowu grzały.

3

@Kessie Dzisiaj Gyokeres wali hattricka.

0

@FCB24 Nie rozumiem za bardzo o czym teraz do mnie mówisz :D
Czemu od razu zakładasz, że inny zawodnik będzie gorszy od Rashforda?

1

@FCB24 Też nie.

2

Wykupienie Rashforda w naszej sytuacji finansowej nie ma sensu.

2

Teraz oglądam jak Banot wchodzi w Barcelonie na Sky Melia 2. Ziomek ma stalowe jaja, ale coś czuję, że kiedyś przeczytamy artykuł ze smutnymi informacjami. On może się przygotowywać do tych wejść, wszystko robić perfekcyjnie, ale wystarczy, że się jedna śrubka poluzuje i leci na dół.

1

@A4ron Wpłacisz 10k na pieski czy nie?

0

@Safrani Weź mnie nie porównuj do Anki Lewandowskiego, bo się zarumienię. Ja jestem zwykłym zjadaczem chleba, który komentuje sobie w necie, a ona jest jednak osobą publiczną xD

2

@clyde A z Valencią nie zagra?

1

@Safrani Kolega @Antimadridista_WR już wyżej napisał :) Poza tym, jest to jednak u niej na profilu. Chyba nikt obcy tego tam nie wkleił, tylko ona, co nie?

0

@Antimadridista_WR Możliwe, ale jednak udostępniła to na swoim profilu xD

3

@NeroTFP1 Nią to w ogóle jakoś trzęsło podczas tego pożegnania, chyba bardzo emocjonalnie do tego podeszła.

Warto zwrócić jeszcze uwagę, że Anka napisała "mężczyzna" z małej, a "Kobieta" z dużej XD

4

Ta Lewandowska jest bezczelna. "Za każdym sukcesem mężczyzny stoi kobieta". Nawet w takim momencie, gdzie Robert jest żegnany jak legenda, ta i tak uwagę na siebie zwraca... Żałosne. Ego wywalone w kosmos ma niesamowicie.

Aż chciałoby się napisać "Za każdym sukcesem mężczyzny stoi kobieta. Stoi i pierdzieli".

https://wykop.pl/cdn/c3201142/5c5e3deb62834ed036bb7ae91fab7f765211688cdeb87523bcc916c4b1c79fca,w400.jpg?author=CyganskiKsiaze&auth=8366c11cc505209699c35cced46c2776

0

@Bykunn Stary, to był Leo Messi. Laporta powinien stawać na głowie i wymyślić coś.

1

@maroon Najładniej :D

1

Lewy dostał lepsze pożegnanie niż Messi. Wiem, że nie było wtedy kibiców, ale z tego, co kojarzę, to Laporta chyba nie pofatygował się, żeby wręczyć coś Leo. Zjazd do bazy i tyle. Potem było oczywiście spotkanie, gdzie wszyscy przyszli ładnie ubrani, a Dest w koszulce koszykarskiej XD

1

@RoberDzik Ziomek odrzucił powołanie do Hiszpanii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?