0

@2026Canaletes Przecież to była wymiana za Arthura i Juve nam dopłacało. Kwoty były wygórowane, bo tam była robiona kreatywna księgowość. I nie masz mnie za co przepraszać, każdy się może przecież pomylić.

1

@PioteK Ale ja się pytałem o ligę, a nie o SPH.
@Antimadridista_WR I wszystko jasne.

1

@Antimadridista_WR No właśnie widziałem, że transfermarkt mu przypisał, ale z drugiej strony przypisuje też asysty za wywalczonego karnego :D

1

@Pawel13sz W hiszpańskiej nie trzeba mieć rozegranego meczu, żeby dostać medal? Ter Stegen zagrał tylko dwa mecze w barwach Girony.

0

@HarveySpecter Bo są zawodnicy, którzy kosztowali nas pieniądze, a spisywali się gorzej od Depaya - Coutinho, Griezmann, Czychryński, Keirrison, Hleb, Andre Gomes, Alex Song, Semedo.

0

@Eto'o9 R10 Zależy ile ma goli i asyst w LM.

0

@HarveySpecter Jak można dać Depaya jako najgorszy transfer w stosunku cena - jakość? XD

3

@Karol145 Powinni mieć, ale po co płacić, skoro można się wybielić na streamie charytatywnym i wszystko jest okej :D

97

O co chodzi ludziom z tych streamów łatwoganga? Czemu oni uważają, że obowiązkiem każdej firmy czy celebryty jest wspieranie finansowo jego akcji?

Burneika wystawił swój dom na sprzedaż i pod ogłoszeniem komentarze typu "Dom za 3.3 mln, a łatwogangowi ile wpłaciłeś?". Na streamie komentarze "Biedronka, Lidl, gdzie wasze wpłaty?".

Ulubionym hobby Polaków jest zaglądanie obcym do portfela XD Pewnie od siebie nic nie dali, ale od innych oczekują.

"Apel do hotelu w Gdańsku - może ktoś podaruje Piotrowi chwilę regeneracji w SPA po dotarciu do celu?" XDDDD

0

@2026Canaletes Pjanic przychodził do nas za darmo przecież.

3

Super się ogląda fetę Arsenalu. Za tydzień wygrana z PSG i wakajki.

0

@MOLESTA Paqueta dopiero na zimę odszedł.

13

Nasz przyszły napastnik nie będzie miał łatwo, żeby wejść w buty Lewandowskiego.

https://zapodaj.net/plik-WrnS3p3ZD1

2

@Luciano99 Płacz dalej, płacz.

4

Gdyby Arsenal grał dzisiaj o mistrzostwo, to wynik byłby 0:0 lub 0:1. Zeszła z nich presja i grają odważniej.

0

@Katalończyk 99 Dziwne mieć dodatni bilans będąc w strefie spadkowej

0

@Filipem Dzięki za radę, a teraz opuść dyskusję.

0

@lithotripter Żeby wiedzieć co się dzieje w wielkim świecie.

3

Inés García ma 21 lat i jest influencerką hiszpańską pochodzącą z Sewilli. Spotykała sie z zwykłym facetem, który mial tylko 1500 obserwujących. Porzuciła go po zaledwie dwóch tygodniach, gdy hiszpańska supergwiazda futbolu Lamine Yamal, który ma ponad 50 milionów obserwujących zainteresował się nią. Kobieta teraz korzysta z luksusowych wakaci w Grecji z tym słynnym 18-letnim piłkarzem. To się nazywa hipergamia. Mężczyźni nie pojmują tego prostego konceptu. Ona nigdy nie jest twoja, to tylko twoja kolej zwłaszcza jeśli jest sławna.

Jeszcze trzy tygodnie temu komentowała wpisy swojego byłego chłopaka "I love you babe" XD

0

@FcPortoFan1999 Wszędzie to gówno leci XD

9

Człowiek nawet sobie radia nie może w samochodzie posłuchać, bo leci ta dziecinna Sanah...

5

@RomanGroza Czyli lepiej mieć zawodnika, który jest cały sezon kontuzjowany i płacić mu hajs?

Pozbyć się Christensena i jego pensję dać komuś innemu.

1

@FcPortoFan1999 Ja zajęty jestem Oskar jakby co. Przykro mi, że mogłem pomóc Ci odnieść inne wrażenie i dać nadzieję.

0

0

@PatrykBarca Dokładnie. W historii futbolu nie zdarzyło się jeszcze ani razu, żeby trener sam odszedł.

Siemieniec podpisał kontrakt do 2027 roku, ale wyraźnie zostało powiedziane, że nie jest pewne, że ten kontrakt wypełni.

https://sport.tvp.pl/92501446/adrian-siemieniec-z-jagiellonia-do-konca-przyszlego-sezonu-ma-w-umowie-klauzule-wykupu

Poza tym, ile razy się słyszy, że to trener czy zawodnik mówią "Na ten moment mam podpisany kontrakt z klubem X, ale zobaczymy co przyniesie przyszłość".

0

Wypowiedź Guardioli sprzed roku:

"Po moim kontrakcie z City się zatrzymam. Nie wiem, czy przejdę na emeryturę, ale zrobię sobie przerwę. Jak chciałbym być zapamiętany? Nie wiem. Myślę, że kibice Barçy, Bayernu i City dobrze się bawili, oglądając grę moich drużyn."

Czyli jeszcze rok temu zakładał, że wypełni kontrakt z Cit (obowiązywał do czerwca 2027 roku).

2

@Sulimo Ja nie mam plusa :D Nie mam tyle czasu, żeby tyle gier ogrywać, a finansowo lepiej wychodzę na odsprzedawaniu gier na olx. Ostatnio kupiłem God of Wara za 20 PLN, a sprzedałem za 25 PLN, więc nawet piątaka zarobiłem XD

1

@gumaz Lubisz duże? XD

0

@Herato W Barcelonie mu się chce? Pierwsze słyszę XD
Ziomek korzysta z tego, że gra w hiszpańskim hegemonie, który jest nastawiony na ofensywny futbol.

1

Rashford co wbił szpilę w Manu XD
"Dziękuję Unaiowi, Hansiemu, Thomasowi, Aston Villi, Barcelonie i Anglii za wiarę we mnie gdy czasy był ciężkie".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?