Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Popitek12 Jego życie zmieniło się o 360 stopni.
0
@DonCarletto Nie zrozumiałeś.
2
@majkiii Szczerze to wolałbym, żeby Arsenal sam przypieczętował mistrzostwo w meczu przeciwko Crystal Pałace. Zobaczyć zawodników jak się cieszą.
0
@Gaucho Odważnie po 45 minutach oglądania XD
6
@Luciano99 Hahahaha
0
@takisobiektos Za rok nikt o tym nie będzie pamiętał.
4
Kroupi!! Brawo Wisienki.
0
@takisobiektos No talent duży, ale już kilka dziwnych akcji z nim było. I tak jestem przekonany, że trafi jeszcze do jakiegoś topowego klubu.
0
@MOLESTA Zawsze super usłyszeć Twoje zdanie. Prawie nigdy się nie zgadzam.
0
Alex Jimenez z Bournemouth super zawodnik. Jest to wychowanek Realu, ale dzisiaj nie ma go na boisku. Ostatnio była afera, bo pisał z jakąś 15-latka, która przyznała mu się ile ma lat, ale on odpowiedział, że lubi takie małe dziewczynki. Ziomek 21 lat ma. Kilka meczów Bournemouth widziałem, zwłaszcza w rundzie jesiennej, bo miałem Semenyo i Senesiego w FPL. Bardzo mi się piłkarsko ten Jimenez podobał.
1
@misterio Co innego jak masz okazję zgarnąć fotkę czy autograf na jakimś wydarzeniu, gdzie mnóstwo ludzi sobie robi takie rzeczy, a co innego jak nie ma ludzi wokół i musisz sam zagadać.
0
Załóżmy, że jesteście sobie na wakacjach, przechadzacie się po plaży nad Oceanem Atlantyckim i nagle spostrzegacie Casemiro lub Pepe. Robicie sobie fotkę?
0
@marcin62 Nie ma co się dziwić. Marketingowo i ogólnie cała otoczka wokół PL to najwyższy poziom.
1
Powołanie Neymara można rozumieć tylko jako to, że Ancelotti uległ presji publicznej.
2
@sebasarna Przestań się mazać, chłopaki nie płaczą.
1
@Faro Ciekawe czemu nie dostawał minut u Flicka.
0
@tbas Oby. Ale mi tutaj też chodzi o użytkowników, bo niektórym się ten pomysł spodobał. Jakby zapomnieli jakim balastem był Fati w Barcelonie.
@Faro Na przykład w październiku i listopadzie. Ferran Torres też ma świetną średnią gola na minuty i co? Większość uważa, że nie nadaje się na pierwszego napastnika Barcelony, bo jest bardzo nieregularny.
Tutaj potrzeba kogoś, kto będzie dawał tę regularność. Lepiej strzelać jednego gola na mecz, ale regularnie, niż 2 gole co kilka meczów.
3
@Faro Jest różnica kiedy wchodzisz na boisko z ławki i zdobywasz bramki na podmęczonych rywalach, a kiedy grasz od początku. Fati większość bramek zdobył jako rezerwowy.
"Byłoby więcej minut to i goli, prosta statystyka" totalnie się nie zgadzam. Dostawał więcej minut i jakoś nie strzelał.
7
Masakra, że jest tutaj w ogóle rozważany powrót Fatiego. Fajnie, że zdobył 11 goli w Ligue 1, ale 5 z tych 11 goli zdobył w trzech pierwszy meczach, a potem znowu się zaciął. Był tutaj, kontuzje skutecznie wyhamowały jego karierę, nie sprawdził się po powrocie. Sprzedać go za wszelką cenę, pozbyć się pensji i myśleć nad zawodnikiem, który jest na poziomie Barcelony, która przecież chce walczyć o najwyższe cele. Z Fatim nie ma na to szans.
0
@beter2 Tak się złożyło, że do tej pory byłem tylko raz przy butelkomacie i akurat było to dzisiaj - przed pracą podjechałem sobie do Biedry, bo stwierdziłem, że po południu mogą być tłumy.
Muszę się zgodzić z panią minister, bo rzeczywiście zagadał do mnie żul, który miał trzy puszki do oddania. Miło stwierdził, że "ooo będzie parę groszy" gdy zobaczył moje dwa worki z butelkami i puszkami, które okupowały przez te kilka miesięcy mój balkon.
Pragnę także dodać, że 6 butelek mi nie przyjęło, chociaż miały na sobie znaczek kaucji. Nie miałem czasu wzywać pracownika, bo mi się spieszyło do pracy.
0
@Frimpong 10 milionów za Eze o ile Arsenal zgarnie majstra.
0
@Herato Gratulacje :D Ja się przeprowadziłem na swoje w sierpniu tamtego roku. Super uczucie, ale jednak czuć te raty kredytu. Nadpłacam ile się da i już w sumie jestem do przodu o 3 lata.
2
@Krzysztof1987 Przecież to był news wczorajszego dnia. Fermin ma 2-3 lub nawet więcej miesięcy odpoczynku, bo będzie miał operację.
https://www.fcbarca.com/135686-oficjalnie-fermin-musi-przejsc-operacje-wypada-na-kilka-miesiecy-i-nie-zagra-na-mundialu-aktualizacja-14-22.html
5
O cię XD Anka na pożegnalny mecz Roberta przyszła ze swoim Hiszpanem, który ją obraca w górach na baciacie
https://wykop.pl/cdn/c3201142/7a2a01e146b1137f14b345e8c026b51665e9d2a3510e579e4c506d9fccdd534b,w400.jpg
https://www.instagram.com/p/DYdYRDdiPcA/
0
@Colon Zbyt wiele cieni, szepczących głosów
Twarze na plakatach, zbyt wiele wyborów
Czy, kiedy, dlaczego, co?
Jak dużo tego masz?
Masz to, rozumiesz to, a jeśli tak, to jak często?
I co wybierasz - twardą czy łagodną opcję?
(Ile tego potrzebujesz?)
Super, głębokie, bez sensu.
4
@MichuZ44 Przecież kolega wyżej żartował.
@escarabajo Dziwne te nominacje. O ile Doku czy Nico jeszcze rozumiem, to Khusanov? Semenyo, który przyszedł w zimie już bardziej zasługuje.
7
Żao Pedro wydał oświadczenie:
"Cały czas próbowałem dawać z siebie wszystko. Niestety, nie udało mi się spełnić marzenia o reprezentowaniu mojego kraju na Mistrzostwach Świata, ale pozostaję spokojny i skupiony, tak jak zawsze staram się być.
Radosne i trudne chwile są częścią piłki nożnej. Od teraz życzę powodzenia wszystkim, którzy tam będą. Ja będę po prostu kolejnym kibicem, dopingującym drużynę w walce o szóste mistrzostwo świata".
4
@MesQueUnClub_87 Wiadomo, że indywidualna.
Mi się dużo lepiej gra na stanowisku niż na kanapie. Jakoś bardziej mogę skupić się na grze.
7
@Kgorecki2500 PC zdecydowanie lepsze od konsoli. Powodzenia, żeby na konsoli zagrać w takie tytuły jak Europa Universalis czy Football Manager.
0
@MesQueUnClub_87 Tak, znam sytuacje z rasistowskimi kibicami Napoli i brakiem wsparcia ze strony klubu. Ziomek miał tam tak źle, ale kontrakt i tak przedłużył.
Mi bardziej chodzi o jego boiskowe zachowanie. Machanie łapskami, krzyki na kolegów, wieczne pretensje. Ego ma wywalone w kosmos.