0

@Bykunn No okey, ale City zrobiło to w 37 meczach, a Arsenal w 69 meczach.

3

@Agrafka Bo ma wywalone ego w kosmos. Uważa, że za każdą jego porażką stoi sędzia, kibice, koledzy z zespołu, a on nigdy nie jest winny. Ma ciężki charakter, używa rasizmu jako wymówki, kłóci się z kolegami, stroi fochy, chce pieniądze jakie zarabiał w Realu Ronaldo. Do tego jest nieregularny sportowo, bo mnóstwo meczów ma, gdzie gra wielką kupę, nawet mu się biegać nie chce, a jak trener będzie chciał go zmienić, to zacznie machać łapskami.

3

@clyde Cytat z serialu.



4:06

59

@clyde Ten drugi też XD
Albo po prostu nie sprawiasz, że krew napływa mu do penisa.

34

@clyde No bo on jest gejem, wspominałaś o tym wielokrotnie.

1

@Kidd Na filmwebie sobie zaznacz "Chcę oglądać".

30

Pracuj na nocnej zmianie, a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu.

0

@CLS63AMG Ćwiąkała już nie raz, nie dwa mówił, że Guardiola nie pracował w mniejszych klubach, bo jest najlepszym trenerem na świecie, więc pracuje w najlepszych klubach.

4

@lithotripter A potem "Byłam zmanipulowana, proszę o usunięcie wszystkich treści z Internetu".

0

@mmaciass Lakaka cały sezon kontka.

19

Pep Guardiola gratuluje Arsenalowi tytułu Mistrza Anglii!

"W imieniu całego Manchesteru City i mojej drużyny, GRATULACJE dla Arsenalu, Mikela, jego sztabu, sztabu zza kulis, wszystkich zawodników i wszystkich kibiców. Zasłużyli na to!"

14

@NeroTFP1 Anka z Hiszpanami, a Robert z Hiszpanem.

2

@Eklerek PSG to się mogło przez cały sezon skupić na LM. Taki Marquinhos to zagrał więcej minut w LM niż w lidze :D Kvara czy Doue też niewiele więcej minut w lidze niż w LM.

0

@ViscaelBarca2007 Już dogadany z Tottenhamem. Czeka tylko na potwierdzenie, że się utrzymają.
@Eklerek Wczoraj kilka błędów mu się przytrafiło. Podał piłkę chyba do Haalanda nawet raz.

2

@bartekvisca Eee tam, za dzieciaka wszystko wyglądało fajniej.

0

@FCB24 A kto tak pisze, bo na pewno nie ja?
Istnieją sytuacje, w których 5 sędziów powie, że faul i karny, a 5 powie, że nie ma faulu i gramy dalej. Dodatkowo, nigdy na boisku nie masz sytuacji 1:1 identycznej, NIGDY. Jest wiele czynników, które biorą pod uwagę sędziowie.

O konsekwencji sędziowskiej to możemy mówić w przypadku jednego konkretnego meczu, jak na przykład sędzia sobie ustawi wysoki pułap tolerancji na faule.

8

@Eklerek Nie ma sensu chyba ta dyskusja :D Tutaj ludzie żyją w jakieś bańce. Dwa mecze Arsenalu może w tym sezonie widzieli, ale będą jojczyć, bo cały internet jojczy.
Tak samo jak z Joao Pedro czy Kroupim. Do wczoraj nie wiedzieli, że taki zawodnik istnieje, a po 45 minutach oglądania już chcieli transfer do Barcelony.

@FCB24 Jakie konsekwencje? 90% przepisów gry w piłkę nożną oparta jest na interpretacji sędziego, więc o czym Ty gadasz.

0

@FCB24 Ale co Ty mi porównujesz dwie różne sytuacje, z dwóch różnych meczów, z dwóch różnych lig, gdzie zawody były sędziowane przez dwóch różnych sędziów? XD

5

@FCB24 Może dlatego, że faulu nie było? :D

6

@Pablozeusz Fajnie, ale Carrick to sobie przejął zespół, który grał na jednym froncie, a reszta czołówki cały czas biła się w europejskich pucharach. Zobaczymy jak mu pójdzie w przyszłym sezonie, gdzie jednak będzie musiał rotować.

9

Moment, w którym Arsenal dowiedział się, że zostali mistrzami

5

@lithotripter Przecież gra Barcelony za Xaviego wyglądała gorzej niż gra Arsenalu na przestrzeni ostatnich miesięcy. Nie dało się tego oglądać, człowiek zasypiał przed telewizorem. Do tego ciągłe narzekanie Xaviego na wszystko.

0

Freiburg

oby dziś wygrali LE:)

Ich skład z półfinałowego meczu 3:1 przeciwko Bradze:
Atubolu - wychowanek
Treu - kupiony z 5,5 mln
Lienhart - kupiony za 2 mln
Ginter - wychowanek
Kubler - sprowadzony za darmo
Hofler - wychowanek
Eggestein - kupiony za 5 mln
Grifo - kupiony za 7 mln
Manzambi - sprowadzony za darmo (?) do U19, następnie awansował do drugiej, a na końcu do pierwszej drużyny
Beste - kupiony za 8 mln
Matanovic - kupiony za 6,7 mln

Skład sklejony z wychowanków i zawodników kupionych za grosze. Trzeba im kibicować.

13

Ciekawostka: wszyscy piłkarze powołani do reprezentacji Szwajcarii na mundial obecnie są kontuzjowani

https://wykop.pl/cdn/c3201142/e8cc42c069c0a3f1a162fb956ddbdf0404b8544579cbf9490b9095c8cb767236,w400.jpg?author=Vigonath&auth=742f44f27367e70238f2099731dc5896

0

Arteta i Klopp mają po jednym mistrzostwie PL.
Co ważniejsze - wygrana PL w czasach pozacovidowych:
Arteta: 1
Klopp: 0

Guardiola mocno zdominował ligę angielską, skoro Klopp zgarnął tylko raz majstra. Klopp był wicemistrzem z 92 i 97 punktami.

Artera stał się drugim najmłodszym managerem, który wygrał PL. Na pierwszym miejscu The Special Five (bo hehe dostał 5:0 na ryj od Barcelony) - Żose Mourinho z Chelsea.

1

@Aequlibre



Też tego ogórka bym tu nie chciał.

0

@Frimpong Oski to chad na tym screenie. Trafne pytanie.

0

Kiedy piszesz komentarz na trzeźwo:

https://zapodaj.net/plik-gTE3u01ztS

3

"Stay humble, eh" - Erling Haaland

5

@kaamil1910 Napij się kawy Kamil.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?