Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@El Plutoninho Napastnik wygrał walkę o pozycję, umiejętnie wbiegł przed obrońcę.
Nie było tam według mnie, jak to mówisz, wpychania nienaturalnie nóg przed obrońcę. Odbijając Twój argument - napastnik nie może wbiec przed obrońcę? Ma biec równolegle do niego, żeby dać mu szansę na interwencję?
0
@AlphaNumeric Może nie tragiczna, ale wydaje mi się, że większość sędziów raczej dałaby żółtą kartkę. Tak samo czerwona dla Meksyku - tutaj akcja działa się z boku pola karnego, a w samym polu karnym byli obrońcy Meksyku. Tutaj dla mnie było przerwanie korzystnej akcji, a nie realnej szansy na zdobycie gola, więc też dałbym żółtą.
0
@El Plutoninho No według mnie nie są logiczne. Skoro obrońca czy cała formacja defensywna popełnia błąd i doprowadza do sytuacji, gdzie napastnik wychodzi sam na sam z bramkarzem, to trzeba się wykazać nie lada wysiłkiem, żeby ten błąd naprawić.
Rozumiem, że Ty karałbyś tylko napomnieniem w przypadku przerwania realnej szansy na zdobycie gola?
0
@Eklerek Dla mnie świetny ruch ze strony Realu, niestety. Ich największą bolączka w minionym sezonie była linia pomocy.
Jeszcze ktoś tutaj pisał, że skupują wszystkich za darmo, byleby kupić. Zapomnieli chyba jak Barca brała kogo popadnie z wolnego rynku.
0
@El Plutoninho No możesz się nie zgadzać, ale w przepisach jest napisane jasno i wyraźnie czym się kończy zatrzymanie realnej szansy na zdobycie gola.
2
"Barcelona jest jedną z opcji, które rozważam, ale jeszcze nie podjąłem decyzji".
"Mam dużo opcji".
Bernardo Silva 07.06.2026
Ale co się tutaj ludzie poczuli oszukani, to ich XD
1
@El Plutoninho Otóż obrońca może zostawić napastnika, bo to, że znalazł się on sam na sam z bramkarzem jest wynikiem błędu obrońcy. Ze wszystkich wczorajszych czerwonych kartek w tym meczu, to akurat ta była w 100% zasłużona. Nad pozostałymi bym się mocno zastanowił, ale wiadomo - przepisy oparte są w dużej mierze na interpretacji.
0
@robsesh Nie mówię, że jest nad czym płakać, ale śmieszy mnie umniejszanie piłkarzom, którzy nie wybierają Barcelony. Kilka dni temu większość chciała u nas Bernardo, a teraz "to placek jest", "niepotrzebny", "szczur".
0
@Faro Pomocnik pomocnikowi nierówny, trzeba patrzeć na profile zawodników. Poza tym, na pewno się z kimś pożegnamy w tym okienku.
7
"To RPA to dramat, zero gry, patałachy, nawet nasza reprezentacja by z nimi minimalnie przegrała"
XD
4
@WiernyKibic111 "A w Barcelonie interesują nas zawodnicy którzy chcą tu grać a nie najemnicy, tacy którzy pójdą do Realu za większą kasa"
Dlatego właśnie mija 11 lat od ostatniej LM.
4
@L4ngusta Ja wstałem i odruchem bezwarunkowym wyciągnąłem 4-paka z lodówki, bo mecz. Najgorsze, że po meczu do roboty trzeba było iść.
0
@BojanKriKicz Przecież on ma jakiegoś nołnejma, o którym niedługo nikt nie będzie pamiętać, a ja mam przyszłą gwiazdę Barcelony.
2
Ruszyła maszyna. @majkiii i JaMPSZ (nie wiem kto to jest) jako jedyni wytypowali dwa dokładne wyniki meczów.
4
Shithole XD z pierwszym czerwem
0
W tym Meksyku sami bezrobotni. Godzina 14, a oni sobie na mecz poszli. Wiedziałem, że tam bieda, ale żeby aż tak?
0
Co to w ogóle będzie za poziom jak będzie grało Cape Verde czy Curacao XD
0
@Kgorecki2500 Oryginalna cola zamiast biedronkowej. Powodzi się.
1
Śmieszne te przedstawienie składów. Jak przychlasty wyglądają Ci zawodnicy.
2
Jego dłonie są spocone, spaghetti mamy
1
@kocuur tak, można
10
@lajcior Jeździć rowerem na glovo i na trasie zaglądać do każdego śmietnika w poszukiwaniu puszek/butelek.
1
@Starrk Można dać, ale wtedy nie będę wiedział kto wygrał :D
32
Ponieważ niedługo uciekam do domu, zamykam temat ligi typerów MŚ.
Na ten moment mamy 62 uczestników + kilka/kilkanaście osób wyraziło chęć dołączenia, choć nie założyły jeszcze konta.
Żeby zabawa była jeszcze ciekawsza i żeby była dodatkowa motywacja do typowania, dla zwycięzcy przewidziany jest upominek (nie za miliony monet, bo sponsoruję go z własnej kieszeni). Dodatkowo @lajcior obiecał dorzucić od siebie powerbank.
Do ligi nadal można dołączać, jednak nagroda zostanie wysłana zwycięzcy spośród osób, które już dołączyły lub wyraziły chęć dołączenia na priv.
4
@Kgorecki2500 Obejrzyj sobie jakikolwiek film z oryginalnymi napisami (angielskimi), a potem z dubbingiem. Zobaczysz ile jest zmienionych rzeczy przez które film traci.
@misterio W animacjach jeszcze spoko dubbing. Ja bardziej mówiłem o filmach.
12
@Kgorecki2500 Napisy > Lektor >>>>>>>>>>>>> Dubbing
Dubbing to najgorsza rzecz w filmach. Po pierwsze - film traci aktorsko. Cała robota, którą odwalił aktor idzie na marne, bo nie ma szans, że dublarz odda emocje, ton jeden do jednego. Dwa - problemy z tłumaczeniem. Żeby wyrobić się z czasem, to są zmieniane słowa, a nawet całe zdania, a sceny tracą swój sens.
3
@NeroTFP1 Gabor się walnęła i odwrotnie zagłosowała, a Ty ją chwalisz...
https://zapodaj.net/plik-TDJVocRaVN
1
https://www.national-geographic.pl/historia/centralia-plonie-od-kilkudziesieciu-lat-niektorzy-mieszkancy-nie-opuscili-swoich-domow/
Trwający od 1962 roku pożar spowodował opuszczenie miasta, wyburzenie wszystkich zabudowań i ucieczkę mieszkańców. Obecnie mieszka tam 5 osób.
0
@Cyzix Kłamiesz.
4
Zapraszam bardzo serdecznie