Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W tym Meksyku sami bezrobotni. Godzina 14, a oni sobie na mecz poszli. Wiedziałem, że tam bieda, ale żeby aż tak?
0
Co to w ogóle będzie za poziom jak będzie grało Cape Verde czy Curacao XD
0
@Kgorecki2500 Oryginalna cola zamiast biedronkowej. Powodzi się.
1
Śmieszne te przedstawienie składów. Jak przychlasty wyglądają Ci zawodnicy.
2
Jego dłonie są spocone, spaghetti mamy
1
@kocuur tak, można
10
@lajcior Jeździć rowerem na glovo i na trasie zaglądać do każdego śmietnika w poszukiwaniu puszek/butelek.
1
@Starrk Można dać, ale wtedy nie będę wiedział kto wygrał :D
32
Ponieważ niedługo uciekam do domu, zamykam temat ligi typerów MŚ.
Na ten moment mamy 62 uczestników + kilka/kilkanaście osób wyraziło chęć dołączenia, choć nie założyły jeszcze konta.
Żeby zabawa była jeszcze ciekawsza i żeby była dodatkowa motywacja do typowania, dla zwycięzcy przewidziany jest upominek (nie za miliony monet, bo sponsoruję go z własnej kieszeni). Dodatkowo @lajcior obiecał dorzucić od siebie powerbank.
Do ligi nadal można dołączać, jednak nagroda zostanie wysłana zwycięzcy spośród osób, które już dołączyły lub wyraziły chęć dołączenia na priv.
4
@Kgorecki2500 Obejrzyj sobie jakikolwiek film z oryginalnymi napisami (angielskimi), a potem z dubbingiem. Zobaczysz ile jest zmienionych rzeczy przez które film traci.
@misterio W animacjach jeszcze spoko dubbing. Ja bardziej mówiłem o filmach.
12
@Kgorecki2500 Napisy > Lektor >>>>>>>>>>>>> Dubbing
Dubbing to najgorsza rzecz w filmach. Po pierwsze - film traci aktorsko. Cała robota, którą odwalił aktor idzie na marne, bo nie ma szans, że dublarz odda emocje, ton jeden do jednego. Dwa - problemy z tłumaczeniem. Żeby wyrobić się z czasem, to są zmieniane słowa, a nawet całe zdania, a sceny tracą swój sens.
3
@NeroTFP1 Gabor się walnęła i odwrotnie zagłosowała, a Ty ją chwalisz...
https://zapodaj.net/plik-TDJVocRaVN
1
https://www.national-geographic.pl/historia/centralia-plonie-od-kilkudziesieciu-lat-niektorzy-mieszkancy-nie-opuscili-swoich-domow/
Trwający od 1962 roku pożar spowodował opuszczenie miasta, wyburzenie wszystkich zabudowań i ucieczkę mieszkańców. Obecnie mieszka tam 5 osób.
0
@Cyzix Kłamiesz.
4
Zapraszam bardzo serdecznie
1
@Cyzix Fermin jest w sztosie.
1
@Faro "znanych postaci" XD
0
@panczo Poszło :)
0
@Faro Wysyłałem mu już zaproszenie.
0
@lajcior Zapamiętam :D
0
@lajcior Rejestrować się nie musisz, żeby być sponsorem xD
0
@Kidd Tak.
Za dokładny wynik masz 4 punkty, za różnicę bramek 3 punkty, a za wytypowanie zwycięzcy/remisu 2 punkty.
Na przykład postawisz 2:1, a mecz zakończy się wynikiem 1:0, to dostajesz 3 punkty.
0
@lajcior Cały czas pamiętam, że obiecałeś kupić powerbanka wygranemu w lidze typerów.
0
@Faro Kiedyś chciałem się Ciebie zapytać na priv, ale też nie mogłem wysłać wiadomości.
"Wysyłanie i odbieranie wiadomości od tego użytkownika jest zablokowane."
Też mnie zablokowałeś.
11
Coraz bardziej boli mnie fakt, że do polityki pchają się praktycznie sami idioci...
https://wykop.pl/cdn/c3201142/a0ea6a28a221645366890aad2e0f87529f56ddd7ada034e620644e20ec4e3eb3,w400.jpg?author=adi0&auth=0a68cf0dff8716bc3142b4adeb6957c2
1
@Nazio_87 Czemu bez sensu? Nowy żul nie może dołączyć do ławeczki?
A sprawa Kusego zostanie wyjaśniona fabularnie - pewnie jakaś wystawa w USA czy coś takiego.
0
@Ryse Poszło :)
24
@aeroxrs4 Wiem, że Tomek Ćwiąkała wygląda młodo, ale na pewno nie jest Twoim synem i ma więcej niż 8 lat.
0
@Bilon87 Ja nikogo nie będę oznaczał, bo typowanie nie będzie odbywało się na La Rambli.
0
@Frimpong Czas na typowanie kończy się 0 min. przed rozpoczęciem danego wydarzenia.
Więc możesz śmiało wchodzić sobie na minutę dziennie i typować spotkania z całego dnia.
Jest jeszcze runda bonusowa, w której typujesz zwycięzców grup, króla strzelców, półfinalistów i triumfatora - tutaj trzeba wytypować do dzisiaj do godziny 21:00.