0

W tym Meksyku sami bezrobotni. Godzina 14, a oni sobie na mecz poszli. Wiedziałem, że tam bieda, ale żeby aż tak?

0

Co to w ogóle będzie za poziom jak będzie grało Cape Verde czy Curacao XD

0

@Kgorecki2500 Oryginalna cola zamiast biedronkowej. Powodzi się.

1

Śmieszne te przedstawienie składów. Jak przychlasty wyglądają Ci zawodnicy.

2

Jego dłonie są spocone, spaghetti mamy

1

@kocuur tak, można

10

@lajcior Jeździć rowerem na glovo i na trasie zaglądać do każdego śmietnika w poszukiwaniu puszek/butelek.

1

@Starrk Można dać, ale wtedy nie będę wiedział kto wygrał :D

32

Ponieważ niedługo uciekam do domu, zamykam temat ligi typerów MŚ.

Na ten moment mamy 62 uczestników + kilka/kilkanaście osób wyraziło chęć dołączenia, choć nie założyły jeszcze konta.

Żeby zabawa była jeszcze ciekawsza i żeby była dodatkowa motywacja do typowania, dla zwycięzcy przewidziany jest upominek (nie za miliony monet, bo sponsoruję go z własnej kieszeni). Dodatkowo @lajcior obiecał dorzucić od siebie powerbank.

Do ligi nadal można dołączać, jednak nagroda zostanie wysłana zwycięzcy spośród osób, które już dołączyły lub wyraziły chęć dołączenia na priv.

4

@Kgorecki2500 Obejrzyj sobie jakikolwiek film z oryginalnymi napisami (angielskimi), a potem z dubbingiem. Zobaczysz ile jest zmienionych rzeczy przez które film traci.
@misterio W animacjach jeszcze spoko dubbing. Ja bardziej mówiłem o filmach.

12

@Kgorecki2500 Napisy > Lektor >>>>>>>>>>>>> Dubbing

Dubbing to najgorsza rzecz w filmach. Po pierwsze - film traci aktorsko. Cała robota, którą odwalił aktor idzie na marne, bo nie ma szans, że dublarz odda emocje, ton jeden do jednego. Dwa - problemy z tłumaczeniem. Żeby wyrobić się z czasem, to są zmieniane słowa, a nawet całe zdania, a sceny tracą swój sens.

3

@NeroTFP1 Gabor się walnęła i odwrotnie zagłosowała, a Ty ją chwalisz...

https://zapodaj.net/plik-TDJVocRaVN

1

https://www.national-geographic.pl/historia/centralia-plonie-od-kilkudziesieciu-lat-niektorzy-mieszkancy-nie-opuscili-swoich-domow/

Trwający od 1962 roku pożar spowodował opuszczenie miasta, wyburzenie wszystkich zabudowań i ucieczkę mieszkańców. Obecnie mieszka tam 5 osób.

0

@Cyzix Kłamiesz.

4

Zapraszam bardzo serdecznie

1

@Cyzix Fermin jest w sztosie.

1

@Faro "znanych postaci" XD

0

@panczo Poszło :)

0

@Faro Wysyłałem mu już zaproszenie.

0

@lajcior Zapamiętam :D

0

@lajcior Rejestrować się nie musisz, żeby być sponsorem xD

0

@Kidd Tak.
Za dokładny wynik masz 4 punkty, za różnicę bramek 3 punkty, a za wytypowanie zwycięzcy/remisu 2 punkty.
Na przykład postawisz 2:1, a mecz zakończy się wynikiem 1:0, to dostajesz 3 punkty.

0

@lajcior Cały czas pamiętam, że obiecałeś kupić powerbanka wygranemu w lidze typerów.

0

@Faro Kiedyś chciałem się Ciebie zapytać na priv, ale też nie mogłem wysłać wiadomości.

"Wysyłanie i odbieranie wiadomości od tego użytkownika jest zablokowane."
Też mnie zablokowałeś.

11

1

@Nazio_87 Czemu bez sensu? Nowy żul nie może dołączyć do ławeczki?
A sprawa Kusego zostanie wyjaśniona fabularnie - pewnie jakaś wystawa w USA czy coś takiego.

0

@Ryse Poszło :)

24

@aeroxrs4 Wiem, że Tomek Ćwiąkała wygląda młodo, ale na pewno nie jest Twoim synem i ma więcej niż 8 lat.

0

@Bilon87 Ja nikogo nie będę oznaczał, bo typowanie nie będzie odbywało się na La Rambli.

0

@Frimpong Czas na typowanie kończy się 0 min. przed rozpoczęciem danego wydarzenia.

Więc możesz śmiało wchodzić sobie na minutę dziennie i typować spotkania z całego dnia.
Jest jeszcze runda bonusowa, w której typujesz zwycięzców grup, króla strzelców, półfinalistów i triumfatora - tutaj trzeba wytypować do dzisiaj do godziny 21:00.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?