0

@Votrox7 ziobro

1

@RoberDzik to jeszcze niech napisze, że Leo nie obroni tytułu;)

1

Messi Messi Messi

0

Ferran też by to strzelił

0

No i za to w Paryżu spalą 300 samochodów

6

Z senegalem to nie będzie spacerek. Oby żabojady w dupe i tak paryż zapłonie

0

@zadafcb dwa afrykańskie kraje to czego się spodziewałeś?

1

@VegetaPolska radek majdan

1

@blakkudium dzień w którym w klubie nie będzie ter stegena araujo i de jonga będzie jednym z lepszych od kiedy kibicuje Barcelonie

1

@Luciano99 a kto umar ten nie żyje

0

@pt9 a to nie wiem.. ja go mieczem Blizny zaciukałem. Grałem najemnikiem. Teraz jestem cieniem ale jeszcze jestem za słaby żeby do niego wyskoczyć

0

@pt9 też mam PS5 i wybiłem cały zamek w starym obozie co do jednego

0

@Kgorecki2500 ja po godzinie szukania Wilka odpuściłem sobie tę zbroję i wziąłem zbroję Gomeza.. było szybciej

4

@RoberDzik ja wczoraj przewidywałem 6:0 dla Hiszpanii, to może dzisiaj nie będę się odzywać :)

0

@Faro rash + 30 mln i zgoda

1

@Hosh u mnie ścierwojady go zjadły

1

@Laminedependencia przypadek? Nie sądzę.

0

Ja obstawiałem 6-0 :)

8

@MessiForeverTheBest Wybrzeże Klatki Schodowej też zawsze groźne

0

O widzę że Leo gra o 3:00... to se nie zobaczę:/

2

Brawo łysy betonie. Ustawiaj drużynę tak dalej, to chłopaki sobie dłużej odpoczną przed sezonem...

0

Ahh tęskniłem za tymi podaniami Yamala

0

Mieć takiego czarodzieja jak Pedri i w ogóle tego nie wykorzystać to grzech

3

To mój pierwszy mecz, jaki oglądam na tym mundialu. Obraz już tak zostanie na trenerze, czy pokażą też mecz?
Edit. O chuj ja widok ławki włączyłem XD

1

@DonCarletto wtedy jakoś bronił. Zobacz sobie staty z ostatniego sezonu

0

Łysy beton przejedzie się na Simonie. Takie koty na ławce, a on dalej przy nim

0

@Batys wygląda mi na pedała

2

@fart pan borek to nalepka na kibel

1

@Faro śmiechłem

1

@FcPortoFan1999 jak patrzyłem było 1-1 :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?