ZuczekFCB1899
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Votrox7 ziobro
1
@RoberDzik to jeszcze niech napisze, że Leo nie obroni tytułu;)
1
Messi Messi Messi
0
Ferran też by to strzelił
0
No i za to w Paryżu spalą 300 samochodów
6
Z senegalem to nie będzie spacerek. Oby żabojady w dupe i tak paryż zapłonie
0
@zadafcb dwa afrykańskie kraje to czego się spodziewałeś?
1
@VegetaPolska radek majdan
1
@blakkudium dzień w którym w klubie nie będzie ter stegena araujo i de jonga będzie jednym z lepszych od kiedy kibicuje Barcelonie
1
@Luciano99 a kto umar ten nie żyje
0
@pt9 a to nie wiem.. ja go mieczem Blizny zaciukałem. Grałem najemnikiem. Teraz jestem cieniem ale jeszcze jestem za słaby żeby do niego wyskoczyć
0
@pt9 też mam PS5 i wybiłem cały zamek w starym obozie co do jednego
0
@Kgorecki2500 ja po godzinie szukania Wilka odpuściłem sobie tę zbroję i wziąłem zbroję Gomeza.. było szybciej
4
@RoberDzik ja wczoraj przewidywałem 6:0 dla Hiszpanii, to może dzisiaj nie będę się odzywać :)
0
@Faro rash + 30 mln i zgoda
1
@Hosh u mnie ścierwojady go zjadły
1
@Laminedependencia przypadek? Nie sądzę.
0
Ja obstawiałem 6-0 :)
8
@MessiForeverTheBest Wybrzeże Klatki Schodowej też zawsze groźne
0
O widzę że Leo gra o 3:00... to se nie zobaczę:/
2
Brawo łysy betonie. Ustawiaj drużynę tak dalej, to chłopaki sobie dłużej odpoczną przed sezonem...
0
Ahh tęskniłem za tymi podaniami Yamala
0
Mieć takiego czarodzieja jak Pedri i w ogóle tego nie wykorzystać to grzech
3
To mój pierwszy mecz, jaki oglądam na tym mundialu. Obraz już tak zostanie na trenerze, czy pokażą też mecz?
Edit. O chuj ja widok ławki włączyłem XD
1
@DonCarletto wtedy jakoś bronił. Zobacz sobie staty z ostatniego sezonu
0
Łysy beton przejedzie się na Simonie. Takie koty na ławce, a on dalej przy nim
0
@Batys wygląda mi na pedała
2
@fart pan borek to nalepka na kibel
1
@Faro śmiechłem
1
@FcPortoFan1999 jak patrzyłem było 1-1 :)