0

@MesQueUnClub_87 No Carlos rozklepuje to zaraz usmażymy kotleciki;)

0

@Encore Aż by się chciało żeby jego mecze trwały godzinami bo tak pięknie gra.

2

Rozklepał w tej akcji Ruuda jak mięso na kotlety

5

@MesQueUnClub96 Ty co najwyżej możesz w bierki zagrać

0

Ale dwie akcje wygrał ulala, sytuacja idealna w meczu już

0

@FcPortoFan1999 Ty nawet z czasem seta prawie idealnie trafiłeś :D

2

Brawo Carlitos, w najważniejszych gemach jaki serwis elegancki

0

@FcPortoFan1999 Ty chyba dobrze przewidziałeś co się wydarzy w tym secie;)

0

No i po chwilowej burzy Carlitos już gra swoje, teraz już nie można tego przegrać

0

No jest po 3 w gemach, można odetchnąć chwilowo

0

Carlitos no weź się ogarnij, jakie babole robi przy własnym serwisie

0

@FcPortoFan1999 Ja nie mam nic przeciwko

0

@Encore Już lepsza sytuacja

1

No Carlitos teraz tego nie spiernicz i wygraj swoje podanie

0

@FcPortoFan1999 No nie wiem Ruud bardzo dobrze wygląda nie tak jak wczoraj

0

@FcPortoFan1999 Początek Carlitosa fatalny

6

@Luciano99 Wyczerpujący ten marsz jak widać po zdjęciu

0

@tomek8756 Nie ma już ratunku dla tego państwa:/

6

W tym kraju nigdy nie będzie normalnie jak ludzie będą się wykłócać nawet o to ile osób było na jakimś marszu...

0

@mekston No niby tak ale nawet patrząc na ranking można się serio zastanawiać jakim cudem on czy tam Tsitsipas trzymają się w pierwszej 10 .

0

@mekston Jak dla mnie to on jest mocno przeceniany a w ostatnim czasie to już w ogóle. Mówię jak to wygląda na dzień dzisiejszy.

1

Rune przegrywa z Dimitrovem i odpada już po drugiej rundzie. Może powoli zaczynać przybijać sobie piątkę z greckim chokerem i resztą przegrywów
@FcPortoFan1999

1

@mekston Ruud dzisiaj bardzo blisko przegrania. Jak Carlitos zagra na swoim dobrym nawet nie najlepszym poziomie to raczej powinien wygrać.

0

@Encore To chociaż sobie trening zrobił

1

Carlitos piorunem odprawił Włocha i oby tak dalej.
@mekston

1

@mekston Przewidziałam to :D

0

Ruud co odwala w swoim meczu xD 3 podwójne błędy w gemie serwisowym, w poprzednim chyba 2 podwójne.

1

@mekston A daj spokój, później będzie pierdzielić, że Carlitos go nie obchodzi ale klawiatura mu się aż pali żeby gdzieś coś o nim skomentować.

1

@MesQueUnClub96 Ale ty masz ból o Carlosa i Nadala . Po kiego się udzielasz w tematach o nich jak oni Cię rzekomo nie interesują.

1

@Popitek12 Hurkacz >>>>reszta świata

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?