agaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
22 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kidd @Encore Już mi usunęli komentarz o tym słowie;)
1
Komentarz usunięty
3
@Encore Pewnie tak ale przyznaj ,że wizja La Rambli bez Dodiego piękna.
1
@Kidd A ja dałam mu możliwość przeżycia chwil sławy i zwycięstwa a on nie chce xd
2
@Kidd Pewnie wymięknie :D
23
@MesQueUnClub96 Obiecaj ,że jeśli byś wygrał to usuniesz konto wtedy osobiście odddam głos na Ciebie.
0
@FcPortoFan1999 Zobaczymy ale się tam wyeliminują między sobą Ci trzej panowie przed półfinałem już..Może Saszka da radę z tej części drabinki
1
@FcPortoFan1999 Po wygraniu w Toronto w następnym turnieju w Cincinnati odpadl juz w pierwszej rundzie także niewykluczone, że tu też sil zabraknie.
0
W Szanghaju drabinka jest taka, że tylko jeden z trójki Sinner,Med ,Zverev może się dostać do półfinału bodajże. Ciekawa walka tam może być o to miejsce
0
Med i jego tie-breaki dzisiaj to jakis żart xD
0
Medvedev co spiździł tie-breaka
1
Co jest z meczem Medvedeva, przełożony na później ?
2
@FcPortoFan1999 Bardzo dobrze , niech się Iga odbuduje po tej lekkiej zapaści w ostatnim czasie.
0
@_barti To idz owiń się najlepiej cały folią i czekaj na atak zombie i chipów...
0
@_barti Ja polecam wyłączyć internet i telewizję tym którzy są łatwowierni i przestać dawać się ogłupiać po prostu .
1
@Lionel_Messi10 Gdzie takie cuda?
0
@Popitek12 Ale że niby czemu inny komentarz miałby być?
0
@Popitek12 Jaki Hubert?
1
@VegetaPolska Podryw pierwsza klasa..
0
@Popitek12 Na pewno nie Vegeta, dla niego to i tak byłoby za trudne ^^
0
Antoine Griezmann przeżywał trudny okres w Barcelonie. Oglądał wszystkie mecze Atletico Madryt.
[ EL Mundo]
Oj biedactwo xD
1
@FcPortoFan1999 Niestety to ta ciemna strona sportu.
0
@partymaker Barce to nawet kibice Eintrachtu zgnietli swego czasu także tego..
0
@Rust_Cohle Jemu takie walki od urodzenia by się przydały
2
@FcPortoFan1999 Co jadem plują niektórzy to dramat. Wyznają regułę:jesteś dobry jak Twój ostatni mecz, nie ma nic pomiędzy.
1
@FcPortoFan1999 Twitter nie ,wystarczy na jednym z ważniejszych profilów tenisowych. Ale po Wimbledonie ładnie jadaczki im zamknął i to kwestia czasu jak znowu to zrobi.
2
@abram3k Pedri się zatrzymał mocno w rozwoju przez kontuzje ,jak mu tego nie ogarną wreszcie to już całkowicie mu odjedzie.
2
@MesQueUnClub96 Żebyś Ty jeszcze coś mądrego pisał ale u ciebie to niemożliwe. Bronimy go przed farmazonami co ty często wygadujesz. Konstruktywna krytyka ok ale z twojej strony to nie miało miejsca.
2
@MesQueUnClub96 Ale ty jesteś chorągiewa, bądź chociaż konsekwentny w tym co piszesz.
1
@kewin U mnie też dość mocno wieje, już alerty były. Wracałam niedawno z miasta to tak lało, że mi wycieraczki na najszybszym tempie nie nadążały i ciężko było jechać.