agaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
22 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid Olać post, zjedzmy schabowego :D
8
"Sztab medyczny liczył na cud.." Tak to w sumie można podsumować ten sztab medyczny który swoją wiedzę opiera na przypadku i cudach. Dlatego tak to wygląda jak wygląda. xd
2
@Destroyer_of_Worlds Gavi filarem? Dobre, zero kreatywności, często gra jak bezmózg i to nazywasz filarem
1
@PatrychoO To było widać, że po 1 bramce już się zesrali
1
Czy z naszych zawodnik na boisku ktoś w ogóle wie co to jest podanie prostopadłe, nawet nie widać chęci jakiejś próby. Zerowa kreatywność .
1
Żeby oni byli tacy mądrzy i ambitni w rozegraniu i kreatywności w grze a nie w bijatykach i pyskówkach jak w przedszkolu
0
Ale drużyna pięknie ustawiona przy tej bramce..
0
Boże co za wstyd
0
Hahah Kounde co ty robisz
1
Ferran następny "mądry"
2
Ale co Elche ograli to ich ^^
0
Niech zrobi jakiekolwiek zmiany ,co nam pozostało
0
No to jest lekki wpiernicz..
0
No to był faul niestety
0
Araujo lepszy drybler niż reszta naszych na boisku
2
Dwóch kryło Militao, dwóch Modricia a Benzemy nikt bo zawodników zabrakło
3
Zapomnieli wyjść na drugą połowę...
0
@nuevojugador No raczej każdy to pamięta
1
No i brawo. Zamiast dobijać w bramkę poszła zabojcza kontra..
0
Raphinia fajny skrzydłowy co nie potrafi nawet jednego Bolka ominąć z piłką..
0
@Firestone Nie no Casemiro piłkarsko zdecydowanie więcej dawał więc coś się różnią
4
Dwa debile
2
Kessie co ty robisz , kocurro :D
5
Araujo mordo kochana. Ale uratował przed stratą bramki
6
Jest Messi Messi :D
0
Chłop cudownie już ozdrowiał czy co
1
Jakie rapy na TVP xD
1
@Kluivert_P Wyslalam na priv
0
@Lanosss Próbowałam ale automatyczna sekreterka cały czas nawija ,żeby spróbować później
0
@Nano22 No wątpię żeby przyjechał skoro ja nic nie zamawiałam i nie powinni mieć mojego adresu nawet temu typowi powinni wysłać . Ale dziwne to . Sprawdziłam numer i to normalnie wychodzi, że z tmobile było dzwonione.