agaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
22 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawel13sz Narzekać muszę bo się uduszę :P
1
@Adran360 Dzięki za relację :)
0
@Adran360 Dzięki, jak będziesz oglądać do końca to napisz mi proszę czy coś tam może pokazał ciekawego przez te 30 minut:)
0
@Adran360 A która minuta meczu?
0
Środek pola Barcelony na ten mecz potężny.. Tak wiem, że dwóch najważniejszych ma kontuzję ale trochę bidnie ten środek wygląda.
1
Po jakis 25 minutach wyłączyłam ten "hit Bundesligi " i jestem ciekawa jak Bellingham. Zagrał coś wartego uwagi?
0
Borussia jest żenująca xD
1
@Kluivert_P Wygląda super ale ja już dzisiaj nie mogę patrzeć na jedzenie :D
2
@Aragorn33 Możliwe :D
13
La Rambla to stan umysłu. Kiedyś wy wszyscy spotkacie się na jednym oddziale w Tworkach . A ja oczywiście będę tam na was czekać :D
14
@Kondziubarca Hazard wie jak zarobić a się nie narobić xD
1
@Klaudiaa8 I chyba tym tropem jednak pójdę :D
0
@IrekPOL Na tik toku pełno tego
2
@fcbarcafan19 Cynamon lubię ale do kopytek never :D
1
@Rust_Cohle Jo ,nawet bardzo
0
@FanBarcYxD Dokąd mam wysłać? :D
5
@misteriosoVEB Na taki tekst to nigdy nikogo nie wyrwiesz xD
@Rust_Cohle tobie tylko kiełbasa w głowie :D
@MesQueUnClub_87 coś co wymaga mniej nakładu czasu i pracy poproszę xD
0
To może porozmawiajmy o żarciu, dawno nie było tego tematu xD Z czym najchętniej jecie kopytka? Bo narobiłam jak dla wojska a nie mam pomysłu z czym by je zjeść, pomóżcie :)
0
@Tomo1989 Niby tak ale jak muszę chwilowo przesiąść się na manuala to jest delikatna adrenalinka ze sprzęgłem xD
2
@Deviler https://www.tiktok.com/@halil_zengin_14/video/7206585090753744133
A to przypadkiem nie tutaj jedzie twój szef z Jowitą?
2
@Luciano99 Weź bo niektórzy są właśnie w trakcie posiłku xD
3
@Tomo1989 Ja cały czas automatem więc u mnie bez problemu, lewa noga nie istnieje xD
1
@Tomo1989 Aha że o to ci chodzi xD Nie, wolę nie próbować i używać tylko prawej nogi :D
3
@LionelM95 To chyba większość tak miała. Ja po odebraniu prawka nie mogłam wycofać samochodem na podwórku pod górkę i ojciec musiał mi przestawić samochód xD Wszystko przyjdzie z czasem, nie każdy jeździ od razu elegancko. Najważniejsze żeby nie słuchać jak ktoś się z tego śmieje.
@Tomo1989 dlaczego niebezpieczny?
1
@LionelM95 Ee tam ,można w dobrej cenie kupić automat. Ale to już twój wybór. Może poćwicz gdzieś na drodze o małym ruchu. Albo jak Ci idzie serio ciężko to może jakieś godziny doszkalające.
4
@LionelM95 Kup sobie automat i możesz nawet z jedną nogą jeździć. Nie gaśnie, nie stoczy się z górki.
0
@LionelM95 A co Ci tam nie idzie?
2
@MesQueUnClub_87 Im większy tym lepszy -tak wciąż nam na myśli telefon xD Mam teraz 6,8 cala a że mam malutkie dłonie to jakbym trzymała tablet ale tak mi pasuje :)
6
@Sau_Ron Czekaj ,jeszcze tylko śnieg na Wielkanoc i wtedy się zrobi ciepełko :P
3
@Objectivo Może ja jednak te sanki wyciągnę z piwnicy xD