0

Może wy wiecie o co chodzi: dzisiaj zadzwonił do mnie numer (co się okazało z t-mobile) i szukał jakiegoś Roberta . Mówię, że nie znam typa i ten numer jest zupełnie kogoś innego. A przed chwilą dostalam smsa od t-mobile ,że dziękują za zamówienia telfonu i że za parę dni będzie kurier z telefonem dla mnie. Czy to możliwe żeby ktoś miał taki sam numer jak ja czy o co kaman?

2

@IronSanHybrid Jak będę w pobliżu to zajadę :P

2

@IronSanHybrid Jak dla mnie to jest obrzydliwe i niesmaczne. Niedawno próbowałam u kogoś bo myślałam, że od czasów gdy byłam dzieckiem może mi się zmieni smak ale dalej blee. Nigdy więcej nie spróbuję. Ale rozumiem, że innym może smakować :D

2

@IronSanHybrid Tylko ten szpinak.. :/ Ja poproszę wersję bez tego zielonego czegoś :D

0

@Crystal37 Bardzo przyjemnie się słuchało ale już mi się znudziła. Za dużo już tej piosenki.

0

@kamilos1214 O nie nie ,wołami by mnie nie zaciągnęli na to badanie.

1

@Kluivert_P Modest Amaro czy to ty? :)

1

@Nazio87 Żeby to było takie proste.
Nie potrafię ich wywołać

4

@Klaudiaa8 @MikusBarca Dziękuję :)
@HighestInTheRoom oj tak, przy tym to już w ogóle nie zaśniesz

1

@MikusBarca To fajnie masz. Mi do tego dudni w uchu, jak nie zimno to gorąco. Co chwilę zimne poty a najlepsze jest to ,że o 6 rano muszę być gotowa do wyjścia..

12

Gorączka w nocy to tragedia. Zamknę oczy na 5 minut a tu mi zaraz jakieś głupoty się śnią i pobudka. Już z 15 razy to samo :/

1

@Ptasior Najpiękniejszy :) tak jestem nieobiektywna xD

6

Laporta poddymił xD I bardzo dobrze

5

@VegetaPolska Skoro ona nie jest gotowa na związki i ty raczej też nie jesteś to dajcie sobie spokój wzajemnie. Tyle razy Ci tu już chłopaki dawali dobre rady a ty dalej nie rozumiesz.

0

@Medium No widzisz nie każdy musi na siebie patrzeć jak na obiekt seksualny.

2

@VegetaPolska Oczywiście, że istnieje taka przyjaźń . Bez żadnych podtekstów seksualnych.

1

@MesQueUnClub_87 Pierwsze lepsze z allegro, nie mam pojęcia jaka firma.

1

@MesQueUnClub_87 Też mam szkło i nie ma problemu z przyciskiem, wszystko cacy.

0

Co oni tam mają do Leo ,że na niego gwizdają. Ehh zamiast docenić, że gra dla nich..

1

@osa91 Dokładnie jak mówisz. Najważniejsze to wyciągnąć coś pozytywnego z każdej porażki :)

1

@osa91 Szkoda ,ze trochę po czasie mi to podejście przyszło :D Ale na dzień dzisiejszy jestem sama i dobrze mi z tym i cieszę się, że mimo wszystko potrafię to powiedzieć, że to ja zawaliłam temat :)

3

@osa91 No nie będę się oszukiwać że było inaczej bo to nic dobrego nie przyniesie ;)

2

@Lola120 A no trzeba się ruszyć niestety. Ja poznałam przypadkiem fajnego faceta ale praktycznie sama to zepsułam swoim charakterem ciężkim i dziś chłop już ma żonę i jest szczęśliwy. Także życzę Ci powodzenia i jak już się trafi fajny to dbaj o relację żeby nie zaprzepaścić być może miłości życia :)

6

@Lola120 Na pewno nie szukaj na siłę . Czasem ten który zapyta Cię o drogę okazuje się być właśnie tym jedynym.

3

@Kondziubarca Bori Fati zaraz wyrazi swoje zaniepokojenie xD

1

@Emhyr Ja to w ogóle nie rozumiem tego obżarstwa świątecznego. Ludzie narobią co roku tego samego jedzenia a się zachwycają jakby pierwszy raz w życiu to jedli. Albo to pierdzielenie, że w święta smakuje inaczej, bujda na resorach- smakuje tak samo jak tysiąc razy wcześniej.

3

@Kondziubarca Gdyby tak było z jednym zawodnikiem to ok ale takich jest trzech. To już nie jest przypadek.

3

@Kondziubarca Powiem szczerze, że z Frankiem sama miałam delikatną nadzieję, że to może być tylko malutki uraz xD Ale w Barcelonie to wiadome ,że to musi być coś poważniejszego.

2

@partymaker A widzisz, że tam wszyscy praktycznie wracają nawet szybciej niż zakładano? Dalej patrz przez różowe okulary

1

Ten sztab medyczny Barcelony jest tak nieudolny ,że to aż dziwne, że jeszcze nie zostali zwolnieni. Kolejny zawodnik którego powrót będzie się przeciągać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?