agaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
22 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Raz świeci słońce, raz pada deszcz,zaraz grad . A teraz śnieg i zaczyna się robić biało. Przysłowiowe "w marcu jak w garncu" w moim regionie się sprawdza całkowicie.
0
@kamilos1214 Ja też jakieś 6 lat temu musiałam pożegnać się z psem który był ze mną połowę mojego życia i też za nim tęsknię. Aż teraz mam łzy w oczach. To całkowicie normalne. To są najlepsi wierni przyjaciele i boli jak odchodzą. Pamiętaj nie wstydź się nawet za nim płakać.
0
@AdiKingu96 Bo pogoda to najczęstszy temat rozmów;)
11
@Objectivo Ale smacznie wygląda. Pulpeciki zawsze top. Brawo! :)
5
@Herato Tamto pokolenie było wybitne i akurat na każdej pozycji mieli jednego z najlepszych na świecie. Prawdopodobnie już się tacy piłkarze nie pojawią co jest w sumie normalne. Jest kilku ciekawych zawodników ale mało. Nic nie poradzisz. Geniusze pojawiają się rzadko.
0
@Kamiloza91 Tak
1
Za Czesia aż tak źle nie było ^^
0
Co tam się dzieje xD Niezły mecz :D
1
@Rust_Cohle O nie nie ,nie porównuj mnie z nią.
1
@Rust_Cohle Przecież ja sobie żartuję tylko. Ty wiele razy sobie z kogoś ciśniesz bekę i nic się nie dzieje. Ot zwykłe żarty
2
Komentarz usunięty
4
@Rust_Cohle Jesli pewnego dnia tak nisko upadnę -zabijcie mnie.
4
@MesQueUnClub96 Przyznaj, że boli Cię fakt ,że ty dziecko nie masz w tym temacie nic do powiedzenia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Niech próbują przyspieszyć powrót to z 15 dni zrobi się nagle 45. Jak oni nie potrafią wyleczyć porządnie 2 zawodników a teraz dojdą im kolejni do leczenia to strach myśleć jak to będzie wyglądać.
3
@Sysia11 Chyba piąteczek piątunio wleciał za mocno..
0
@lucca87 No nie polecę bo nie mam urlopu teraz :)
3
@daniel32778 Ee tam schabowy lepszy
1
@Hasszz "Jestem legendą" ale to pewnie znasz
1
@fcbarcafan19 Znaczy utykał schodząc. Chwilę przed zmianą właśnie wydawało się jakby biegl tak dziwnie jakby coś zabolało.
1
@Emhyr A co ty się dziwisz, jak ci lekarze leczą jakby byli wylosowani w chipsach. Nie potrafią wyleczyć dwóch a tu im kolejny dojedzie jutro. Stąd niepokój
0
Bellingham też kontuzja chyba
1
Foden jaką wędkę dostał xD
2
Jacek placek
1
@TR3YWAY Ahh my kobiety takie złe i straszne. Za to każdy facet nieskazitelny.
0
Włosi cieniasy
4
Niech Bóg ma w opiece jutro Kounde.
0
To było bardziej niż pewne, że oni nie wrócą wszyscy zdrowi. Szybko poszło z pierwszym
0
Włosi reprezentują biedę na boisku. Strasznie słabo wyglądają.
4
@Peciak A niech zna moje dobre serce i leci :D
@sidzej A ja właśnie nie lubię zimy i jesieni więc klimat w Polsce mi nie sprzyja.