agaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
22 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Roberto co ograny teraz xD
2
Grajmy ze sztangą jeszcze z 10 lat a na pewno nic w Europie dalej nie zwojujemy z tym Panem
1
Ale Gavi jest bezjajeczny w rozegraniu
0
Fede xD
0
@Katalonbar Fc Barcelona
1
Czy my mamy kogoś kto potrafi chociaż spróbować jakiegoś prostopadłego zagrania. Aż przykro patrzeć na ułomność naszych zawodników w rozegraniu.
1
Balde pogrzebał moje nadzieje, ze może on coś pomyśli zamiast bez sensu wrzucać
3
Same wrzuty. Czy my naprawdę mamy tak ubogi repertuar zagrań....
2
Jaki pressing Barcy xD Dziury jak w serze
0
Ależ my fantastycznie rozgrywamy te wolne..
0
To chyba nie jest dzień Araujo
0
Ale ten Rupert Lewandowski jest cienki
0
No długo wytrzymali...
0
@Striker Nie bo mi się bardziej chce pracować jak jest ładnie właśnie:D
5
Ale cieplutko dzisiaj. Od razu się lepiej pracuje i jakoś mniej boli ,że to niedziela pracująca:D
0
Skoro logo Rosali ma być jutro na koszulkach to fajnie byłoby jakby dała mały koncert na Camp Nou przed meczem. Kibice by się pobawili na trybunach.
1
@Kluivert_P Uff kamień z serca :D
0
@don'T.R.I.P.e Wysłać kawałek? :D
7
Można wygrywać po 1-0 mając po prostu dużo pecha przy strzałach czy bramkarz przeciwnika gra mecz życia ale gdy wygrywasz tak bo nie potrafisz stworzyć sobie sytuacji do zdobycia więcej goli i kreacja jest na poziomie zerowym to jest jednak duża różnica Panie trenerze.
3
@Lionel_Messi10 Może my najpierw spróbujmy wyjść z grupy ligi mistrzów ale ogólnie się zgadzam z Panem Araujo:)
2
@pt9 Taak,jestem złym człowiekiem... Co więcej zabieram kurom jajka
2
@MesQueUnClub_87 Czyli są dla mnie jeszcze jakieś nadzieje w kuchni, dziękuję :)
4
@malicinho @IronSanHybrid @esem91 dziękuję chłopaki :)
1
@AssisMoreira A to nie wiem czemu się nie wyświetlają:/ Ale dziękuję:)
2
@Kluivert_P Hahah cieszę się, że udało mi się was pozytywnie zaskoczyć i czekam na informacje od Pani cukiernik;)
2
@Kluivert_P Ło Panie będę się stresować jej opinią ;D
1
@graco14 Dziękuję, lubie czasem pobredzic i ponarzekać :)
2
@Jakchcesz Dziękuję za dobre słowa i powodzenia;)
2
@sokot Ja nie oglądam Realu także podkreślam jeśli będzie mieć dzień. Ale jeśli jest tak jak mówisz z formą Modricia to mamy szansę dzięki Frankowi wypaść lepiej środkiem.
2
@Kondziubarca Geniusz tkwi w prostocie, lepszy dobry naleśnik niż jakieś niby wykwintne a spierniczone danie :D