agaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
22 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czmychnął go tam lekko ręką
0
A ja fanka Hiszpani już od 14 lat na luzaku zasiadam do meczu i z chęcią obejrzę po prostu dobre widowisko bez znaczenia kto wygra dzisiaj.
5
Dzisiaj większość klientów u mnie w sklepie to biorą kraty piwa i flaszki pod pretekstem meczu. Uj z tym ,że codziennie chleją tak samo tylko pod innymi pretekstami. Ciekawe czy będzie to pite z rozpaczy czy radości;)
0
Co tam za Golizadek gra w tym Iranie..
1
@bartas97 Grunt ,że się stara.
4
@MESSIah16 Stawiam dom ,że Włosi nie stracą bramki do końca mundialu.
3
@FCB24 De Bruyne chyba najbardziej. Jakby go ktoś podmienił.
5
Bruno skradł show :D
22
Pep nie pierdziel, jesteś potrzebny. Teraz tymi słowami wlał trochę niepotrzebne nadzieje w nasze serca.
3
@Emhyr No jak nie jest potrzebny jak jest. Takie gadanie trochę na odczep się. Fakty są takie ,że od dawna jest potrzebny taki ktoś a on wrócić nie chciał.
0
Czy ten Valverde poza świetnymi strzałami w tym sezonie czymś jeszcze się wyróżnia? Poważnie pytam bo może z trzy mecze z nim widziałam tylko i nie wiem jaką ma charakterystykę gry za bardzo.
8
A "znawcy" mówili, że Bruno przereklamowany. Jak na takiego świetnie sobie radzi.
0
No Bruno może się znaleźć najlepszej 11 mundialu jak tak dalej pójdzie. Przyjemna dla oka gra tego piłkarza.
0
Jaki ten Urugwaj przykry
2
O jakiś wariat na boisku, szykować miejsce w psychiatryku.
7
Cristiano miałby kozacką asystę
0
@Emhyr No żebyś się nie zdziwił jeszcze
0
@Emhyr Dostaną jeden strzał od poważniejszego rywala w dalszej fazie i będzie po zabawie
1
Jaki nurek. Gdzie tu faul niby był ?
0
Spalony haha xD
0
Brazyli brakuje do środka takiego rozgrywającego jak Bruno Rezende ^^
0
Ten co z mopem na głowie gra xD
0
@Emhyr I się jeszcze głupio cieszy, że nie strzelił...
1
@Matelel Francja bardziej aczkolwiek tu wszystko się może zdarzyć i może być niespodzianka.
0
@bartas97 Czyli co kupiłeś?
0
@Worny Podoba mi się takie rozwiązanie :D
0
Brazylijczycy to mogliby dostać w czambo na tym mundialu i szybko wrócić do domu.
0
@Encore Tymi ocenami można sie najwyzej podetrzeć . Bo np taki Busi zazwyczaj ma jedne z najwyższych ocen w Barcelonie a zazwyczaj gra tragicznie więc nie wiem kto to ocenia ale czasem mam wrażenie, że oglada mecze na kalkulatorze.
@Danny Gaucho Ciekawe za co Gavi ma najwyższą z nich jak on wczoraj prawie piłki nie miał.
2
@FabianMrozek No bo Musiala to taki koncert dziś zagrał, że hoho. Asysta bardziej z przypadku a cała reszta meczu tragiczna.
5
Swoją drogą fajnie ,że pomału faza grupowa dobiega do ostatnich kolejek i zacznie się najlepsze granie bez kalkulacji-przegrywasz i robisz wypad.