0

Czmychnął go tam lekko ręką

0

A ja fanka Hiszpani już od 14 lat na luzaku zasiadam do meczu i z chęcią obejrzę po prostu dobre widowisko bez znaczenia kto wygra dzisiaj.

5

Dzisiaj większość klientów u mnie w sklepie to biorą kraty piwa i flaszki pod pretekstem meczu. Uj z tym ,że codziennie chleją tak samo tylko pod innymi pretekstami. Ciekawe czy będzie to pite z rozpaczy czy radości;)

0

Co tam za Golizadek gra w tym Iranie..

1

@bartas97 Grunt ,że się stara.

4

@MESSIah16 Stawiam dom ,że Włosi nie stracą bramki do końca mundialu.

3

@FCB24 De Bruyne chyba najbardziej. Jakby go ktoś podmienił.

5

Bruno skradł show :D

22

Pep nie pierdziel, jesteś potrzebny. Teraz tymi słowami wlał trochę niepotrzebne nadzieje w nasze serca.

3

@Emhyr No jak nie jest potrzebny jak jest. Takie gadanie trochę na odczep się. Fakty są takie ,że od dawna jest potrzebny taki ktoś a on wrócić nie chciał.

0

Czy ten Valverde poza świetnymi strzałami w tym sezonie czymś jeszcze się wyróżnia? Poważnie pytam bo może z trzy mecze z nim widziałam tylko i nie wiem jaką ma charakterystykę gry za bardzo.

8

A "znawcy" mówili, że Bruno przereklamowany. Jak na takiego świetnie sobie radzi.

0

No Bruno może się znaleźć najlepszej 11 mundialu jak tak dalej pójdzie. Przyjemna dla oka gra tego piłkarza.

0

Jaki ten Urugwaj przykry

2

O jakiś wariat na boisku, szykować miejsce w psychiatryku.

7

Cristiano miałby kozacką asystę

0

@Emhyr No żebyś się nie zdziwił jeszcze

0

@Emhyr Dostaną jeden strzał od poważniejszego rywala w dalszej fazie i będzie po zabawie

1

Jaki nurek. Gdzie tu faul niby był ?

0

Spalony haha xD

0

Brazyli brakuje do środka takiego rozgrywającego jak Bruno Rezende ^^

0

Ten co z mopem na głowie gra xD

0

@Emhyr I się jeszcze głupio cieszy, że nie strzelił...

1

@Matelel Francja bardziej aczkolwiek tu wszystko się może zdarzyć i może być niespodzianka.

0

@bartas97 Czyli co kupiłeś?

0

@Worny Podoba mi się takie rozwiązanie :D

0

Brazylijczycy to mogliby dostać w czambo na tym mundialu i szybko wrócić do domu.

0

@Encore Tymi ocenami można sie najwyzej podetrzeć . Bo np taki Busi zazwyczaj ma jedne z najwyższych ocen w Barcelonie a zazwyczaj gra tragicznie więc nie wiem kto to ocenia ale czasem mam wrażenie, że oglada mecze na kalkulatorze.
@Danny Gaucho Ciekawe za co Gavi ma najwyższą z nich jak on wczoraj prawie piłki nie miał.

2

@FabianMrozek No bo Musiala to taki koncert dziś zagrał, że hoho. Asysta bardziej z przypadku a cała reszta meczu tragiczna.

5

Swoją drogą fajnie ,że pomału faza grupowa dobiega do ostatnich kolejek i zacznie się najlepsze granie bez kalkulacji-przegrywasz i robisz wypad.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?