agaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
22 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Giroud sieroto
1
Ciekawe co tam Dembele dzisiaj wylosował na swoim kole fortuny ^^
1
@shahman Oo nasz Pedri :)
1
@Firestone Chociaż mogliby zdyskwalifikować obie drużyny ale z dwojga złego wolę jednak De Jonga dalej ;)
1
Franek wyśle Argentyńczyków do domciu
1
Ale mieli szansę na remis ..
1
Lautaro jaki kasztan
1
Co gościu rajd zrobił, wow.Jak dzik w żołędzie
0
A ja przełączyłam bo myślałam, że Australia nic nie zdziała już
0
@luna666moon Zesra się a pewnie i tak nie wygra
0
Za ile ten Julianek Alvarez? A w sumie Barcy i tak nie stać na pewno.
1
Argentyna jest taka nijaka ale niestety Australia jeszcze gorsza.
0
Brakuje w tym meczu takiego Busiego który co jakiś czas walne babola i wystawi piłkę przeciwnikowi żeby było ciekawiej na boisku ^^
0
Ale nudy w tym meczu
0
@HighestInTheRoom Nie interesuje mnie Argentyna
1
@HighestInTheRoom Bo co ? Nie można kibicować zespołom piłkarsko mniej znanym czy jak? Każdy trzyma kciuki za kogo chce i nikt nie ma prawa o to marudzić. W główkach się chyba zaczyna przewracać.
0
@HighestInTheRoom I co w związku z tym?
1
Dawać Amerykanie !!
0
O kierwa już USA mogło prowadzić
5
@KrychaFCB To mi facet na parkingu kolo mojej pracy cofając rozwalił cały lewy bok gdzie naprawa kosztowałaby ponad 7 tyś bo blacharskie drogie to bez większych problemów sie dogadałam bez policji bo w sumie nie ma co ich do tego mieszać. A kwota tego mandatu i pkt to jakaś tragedia.
11
Nie spodziewałam się, że ten mundial będzie tak zajebisty piłkarsko:)
6
I ci Koreańczycy ogladajacy ten mecz na telefonach i pilkarze na środku boiska w kółeczku w oczekiwaniu na koniec to hit :D
1
Aj Ghana no tak to nie gramy
2
Trochę beka z Nuneza xD
1
To pierdnięcie nie strzał xD
1
Oby Ghana awansowała dalej
0
@VegetaPolska A uj,na coś w końcu trzeba umrzeć
1
@Nano22 Aż mnie zemdliło na myśl o tym. Idę po słone paluszki :D
0
@Nano22 Ja to bym się chyba zrzygała od nutelli. Uwielbiam słodkie ale kajmak czy nutella to dla mnie przegięcie.
1
@Zoker No niby to samo ale jednak zupełnie co innego.