agaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
22 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale Kanadyjczycy strzały to mają straszne, a szkoda bo do momentu strzału grają super
0
Kevin co siatę dostał. Szok
0
@tristan87 Bo sędzia zdecydował inaczej
0
@Lucerfi Po prostu strzelenie bramki po świetnej akcji kolegów to trochę mało by grać jak z nut
0
@CryMeARiver Gavi i rozgrywanie to nie idzie ze sobą w parze.
2
@barcelonaLM Oczywiście bo nie przegrali pierwszego więc już przegrali mundial
0
Ej bo zdradzę wam tajemnicę bo pewnie nie wiecie ,że Hiszpania w 2010 przegrała pierwszy mecz a i tak wygrali mundial. Także tego.. każdy ma jeszcze szansę
1
De Bruyne dzisiaj jak nie on gra
2
Nic nie grali i strzelili
1
Ee Panie De Bruyne ale tak to nie podajemy. Jak widać nawet najlepszym się zdarza źle zagrać
1
Tylko Kostaryka ,Polska i Katar nie potrafią choćby przez chwilę pograć czegoś ciekawego. Inni nawet jak przegrywają mecz to coś tam im wychodzi. Dramat
0
@Bobo25 Miałam rację;)
0
I mówiłam, żeby się tak nie cieszyć bo trzeba umieć strzelić xD
1
Karny to jeszcze nie bramka ^^
0
@Firestone To ,że Lucho zjada Xaviego to bez gry kadry wiadomo ale zluzujcie trochę bo przyjdą cięższe mecze i wtedy dopiero zobaczymy czy to co było dziś to nie było tylko dlatego, że Kostaryka nic nie grała
0
@tristan87 No no dopiero raczkuje w światowym futbolu, dajmy mu jeszcze z 10 lat na rozwój .
0
@tristan87 No no widzieliśmy to z Meksykiem.
0
De Bruyne zaraz pokaże ci to znaczy być pomocnikiem kompletnym. Znaczy mam taką nadzieję bo oglądać jego grę to przyjemność.
0
@kryhaa Pierwsza połowa super ale chyba zapomnieli, że gra się dwie i tam z minuty na minutę Japonczycy zapędzili się na stronę Niemców i pachniało bramkami. Aczkolwiek tak gdyby mieli lepszą skuteczność to raczej by to dawno zakończyli.
4
Śmieszki heheszki ale podejrzewam, że Niemcy z Hiszpanią to będzie zupełnie inna drużyna niż dziś i zdecydowanie groźniejsza. Moim zdaniem wynik spokojnie może pójść w obie strony.
0
@Aragorn33 No bo jest lepszy Musiala
11
Niemcy to tam pewnie nieźle obsrani w hotelu siedzą
0
Ja piernicze, sędzia kończ już
1
Na miejscu Pedriego dostałabym depresji przez kolegów z boiska
0
Tu jakiś pogrom się szykuje
4
Ja piernicze już 2 asysty Pedri powinien mieć, on ma jakiegoś pecha
0
Pedri się bawi i o to chodzi
2
Trochę się boję, że Hiszpanie też mogą to sfrajerzyć
1
@Axoon Na grafice na oficjalnej stronie związku piłki w Hiszpanii jest Rodri na obronie
7
Komentarz usunięty