0

Ale Kanadyjczycy strzały to mają straszne, a szkoda bo do momentu strzału grają super

0

Kevin co siatę dostał. Szok

0

@tristan87 Bo sędzia zdecydował inaczej

0

@Lucerfi Po prostu strzelenie bramki po świetnej akcji kolegów to trochę mało by grać jak z nut

0

@CryMeARiver Gavi i rozgrywanie to nie idzie ze sobą w parze.

2

@barcelonaLM Oczywiście bo nie przegrali pierwszego więc już przegrali mundial

0

Ej bo zdradzę wam tajemnicę bo pewnie nie wiecie ,że Hiszpania w 2010 przegrała pierwszy mecz a i tak wygrali mundial. Także tego.. każdy ma jeszcze szansę

1

De Bruyne dzisiaj jak nie on gra

2

Nic nie grali i strzelili

1

Ee Panie De Bruyne ale tak to nie podajemy. Jak widać nawet najlepszym się zdarza źle zagrać

1

Tylko Kostaryka ,Polska i Katar nie potrafią choćby przez chwilę pograć czegoś ciekawego. Inni nawet jak przegrywają mecz to coś tam im wychodzi. Dramat

0

@Bobo25 Miałam rację;)

0

I mówiłam, żeby się tak nie cieszyć bo trzeba umieć strzelić xD

1

Karny to jeszcze nie bramka ^^

0

@Firestone To ,że Lucho zjada Xaviego to bez gry kadry wiadomo ale zluzujcie trochę bo przyjdą cięższe mecze i wtedy dopiero zobaczymy czy to co było dziś to nie było tylko dlatego, że Kostaryka nic nie grała

0

@tristan87 No no dopiero raczkuje w światowym futbolu, dajmy mu jeszcze z 10 lat na rozwój .

0

@tristan87 No no widzieliśmy to z Meksykiem.

0

De Bruyne zaraz pokaże ci to znaczy być pomocnikiem kompletnym. Znaczy mam taką nadzieję bo oglądać jego grę to przyjemność.

0

@kryhaa Pierwsza połowa super ale chyba zapomnieli, że gra się dwie i tam z minuty na minutę Japonczycy zapędzili się na stronę Niemców i pachniało bramkami. Aczkolwiek tak gdyby mieli lepszą skuteczność to raczej by to dawno zakończyli.

4

Śmieszki heheszki ale podejrzewam, że Niemcy z Hiszpanią to będzie zupełnie inna drużyna niż dziś i zdecydowanie groźniejsza. Moim zdaniem wynik spokojnie może pójść w obie strony.

0

@Aragorn33 No bo jest lepszy Musiala

11

Niemcy to tam pewnie nieźle obsrani w hotelu siedzą

0

Ja piernicze, sędzia kończ już

1

Na miejscu Pedriego dostałabym depresji przez kolegów z boiska

0

Tu jakiś pogrom się szykuje

4

Ja piernicze już 2 asysty Pedri powinien mieć, on ma jakiegoś pecha

0

Pedri się bawi i o to chodzi

2

Trochę się boję, że Hiszpanie też mogą to sfrajerzyć

1

@Axoon Na grafice na oficjalnej stronie związku piłki w Hiszpanii jest Rodri na obronie

7

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?