0

@DonCarletto To niech go sobie rozwiąże i zapłaci .Wiedział co podpisuje i na ile. Wiedział też jak gra Atletico więc niech teraz nie będzie zdziwiony.

0

@Cule1234 Zawsze może odejść z klubu. Sznurami go tam raczej nie przywiązują

1

@Sau_Ron
Francja i Brazylia
Długo nic
Portugalia
Anglia
Argentyna

1

@Kamiloza91 No i co z tego ,że może i ktoś lubi Portugalię. Jakby wygrali i tak będzie syf w komentarzach bo Ronaldo będzie mistrzem świata.

1

@MESSIah16 Mental żeby wszystkich faulować i to tyle co można o jego grze napisać. Rzeczywiście fantastyczny repertuar xD

1

@Medium I Portugalia wygra i La Bamba spłonie z rozpaczy

0

Kounde i Dembele wygrają

1

@MESSIah16 No i co? Wy myślicie, że co rok pojawia się takie pokolenie piłkarzy?

0

To już w przyszłym tygodniu w niedzielę finał. Czas ucieka zdecydowanie za szybko.

0

Bruno a chodź se popykasz w piłkeczkę w słonecznej Barcelonie ^^

0

Bernardo Sylwa xD Kto to komentuje

0

@Destroyer_of_Worlds Też im bardzo kibicuje od dawna i chciałam chociaż ten ćwierćfinał (tym bardziej po Euro rozbudzili emocje) ale jeszcze za szybko dla nich. Trzeba wierzyć, że za jakiś czas może zbudują drużynę na jakiś wyczyn na mundialu. Głowa do góry;)

0

Francja-Anglia, Argentyna-Holandia , Chorwacja-Brazylia . W półfinałach zabraknie 3 ekip które mogły być typowane do złota bądź srebra. Fajnie bo w tych trzech ćwierćfinałach faworyci eliminują się między sobą przed samym półfinałem ;)

3

Lucho nie przedłużył umowy z Federacją i teraz to tym bardziej tego nie zrobi. Może wraz z nowym trenerem coś niecoś ruszy i zdadzą sobie wreszcie sprawę, że takiego pokolenia jak mieli w latach 2008-2012 już nie będzie i że trzeba pomyśleć nad zmianą sposobu gry na bardziej nowoczesny. I nie szkoda mi Alby czy tam Busiego ale tych młodych już tak, chociaż dla nich to może być lekcja i jeszcze sporo grania przed nimi. Najważniejsze, że wracają bez kontuzji.

0

@Pawel13sz Hakimi nie chciał grać dla reprezentacji Hiszpanii jeśli o to chodzi. Na siłę nikogo nie zostawisz.

0

@Faro Zamknij wreszcie jadaczke .

0

No lepiej już było się zabrać z Niemcami jednym samolotem do domu.

1

Porażka te karne.

7

Jaka żenada z tymi karnymi. A idź pan w uj z taką Hiszpanią

0

Ferran i jego drybling... kim tu grać

2

Bezsensio też nie umie strzelać..

1

Jakie sieroty dwie

4

Pedri błagam zagraj dzisiaj dobry mecz i zrób coś magicznego.

0

@nooneknowme Może chociażby taki piłkarz jak Iniesta ,który strzelając najważniejszą bramkę w karierze dedykuje ją zmarłemu przyjacielowi bez zbędnego pajacowania.

0

Ale by była brama

0

7

Ale te tańce to są delikatnie żałosne

0

Kim do Kima a Kima ni ma xD

0

@JohnnyBarca Wyjście z grupy będzie pokazane w odcinku 50 xD Może za parę lat wyjdą

0

@4drian0 @RobiS Może to być dość ciekawe :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?