3

@Kgorecki2500 für Polen

2

@Fabik87 dobrze że nie pociągnął spłuczki w kiblu

0

@adamek20151 10 i pół

1

@Jakchcesz wolałbym żeby strzelił na 2:0

3

Skład składem, ważne żeby nie wtopić i utargać 3 punkty.

0

@APTAPT chyba po 4 kolejkach

0

@Pedri16Future Orłowski?

0

@gumaz twój chłopak jest złodziejem?

0

@gumaz z cmentarzaa piszesz, nieźle

0

@Batys złodziejom tak jak dawniej powinni ucinać ręce.

1

@norbi77 6 lostopada.bodajże.jest rozstrzygnięcie prad do la ligi od sezonu 26/27. Zobaczymy co po tym czasie się wydarzy

0

@krycha2201 tam nie tylko rodzice, są pewnie ziomki, dupeczka, co mieszają mu w głowie. A jak starzy toksyczni to powinien ograniczyć z nimi kontakt, może się ogarną.

8

Niech się odetnie od pasożytów ze swojego otoczenia

0

@La Pulgaa a kto komentuje w C+ i E11?

7

Jest spektakularnym dzbanem

0

@PIWOSZ89 to nie wina spławika

0

@Jakchcesz znany jako Święty

0

@norbi77 i Laboga

1

@Ojciec5tkidzieci Rychu Czarnecki też zainteresowany

2

@blakkudium mudzin wali w tam tamy

0

@escarabajo czyli pierwsze 3 wygrał?

0

@Czajka90 ale że Trossard na szubienicę?

7

Jak na moje to Flick się wściekł nie na doliczone 4 minuty, tylko na to że sędzia pokazał aut dla Girony, a powinien być dla Barcelony

0

@draxidox taki polski Jason Statham

2

0

@FCBparasiempre generał

0

@damianex10 niemieckie czy belgijskie?

0

@urbipl @Barclonismo dokładnie tak samo zrobili z browarem w Leżajsku. Browar zamknęli, a markę zostawili i leją w Warce

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@draxidox oglądałeś cały program, czy tylko ten skecz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?