1

@Giwera a jo sie pytom, kaj som Szombierki Bytom?

1

Jaki żużel w Marce?

10

@Laminedependencia Frankfurt 9tego grudnia

0

@Criss18Barca ok, to słaby wybór, nie przepadam za Borkiem, a ci wczorajsi też nie lepsi

0

@Criss18Barca ten co mu Suarez 2 razy siatkę założył

0

@Criss18Barca a na C+ kto komentuje?

0

@Maker0 czyli ten czwarty, co złapał czerwo jest niby w formie, ciekawe

0

@Hosh jedną udało się strzelić

1

To co? Można się rozejść?

0

Why always you Ronaldzie?

1

@AxelF może mecz grał wczoraj wieczorem

1

@Hektor16 pewnie o rękę Bellinghama

2

@kubix05 Grundol!

3

@Encore ważne, że z Realem wygrali

2

@NeroTFP1 to jakiegoś szału nie ma, myślełem że jako prezydent stolicy ma lepszą kasę.

0

@Roobo brutto czy netto?

5

To se ne vrati...

7

@LionelM95 z ligi narodów

5

Polska po tie-breaku

0

@Jurny dlaczego jesteś niegrzeczny dla mnie?

2

@Jurny za var może?

0

@Derean o koszyk nr 1

0

Czas na tie-break

1

Gooooooooolllll!!

0

Stara, dobra Polska

0

@Foro pierwszy artykuł na głównej czytaj

0

@Gaz drugi syn chyba nie był ochrzczony

0

@AmigoBlancos Zalewski od dawien dawna współpracował z Mazurkiem, m.in. we Wprost. Pewnie to on go ściągnął do K0

1

@Luciano99 Herod nigdy nie był młody

1

@Herato Antoine Griezmann?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?