aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Giwera a jo sie pytom, kaj som Szombierki Bytom?
1
Jaki żużel w Marce?
10
@Laminedependencia Frankfurt 9tego grudnia
0
@Criss18Barca ok, to słaby wybór, nie przepadam za Borkiem, a ci wczorajsi też nie lepsi
0
@Criss18Barca ten co mu Suarez 2 razy siatkę założył
0
@Criss18Barca a na C+ kto komentuje?
0
@Maker0 czyli ten czwarty, co złapał czerwo jest niby w formie, ciekawe
0
@Hosh jedną udało się strzelić
1
To co? Można się rozejść?
0
Why always you Ronaldzie?
1
@AxelF może mecz grał wczoraj wieczorem
1
@Hektor16 pewnie o rękę Bellinghama
2
@kubix05 Grundol!
3
@Encore ważne, że z Realem wygrali
2
@NeroTFP1 to jakiegoś szału nie ma, myślełem że jako prezydent stolicy ma lepszą kasę.
0
@Roobo brutto czy netto?
5
To se ne vrati...
7
@LionelM95 z ligi narodów
5
Polska po tie-breaku
0
@Jurny dlaczego jesteś niegrzeczny dla mnie?
2
@Jurny za var może?
0
@Derean o koszyk nr 1
0
Czas na tie-break
1
Gooooooooolllll!!
0
Stara, dobra Polska
0
@Foro pierwszy artykuł na głównej czytaj
0
@Gaz drugi syn chyba nie był ochrzczony
0
@AmigoBlancos Zalewski od dawien dawna współpracował z Mazurkiem, m.in. we Wprost. Pewnie to on go ściągnął do K0
1
@Luciano99 Herod nigdy nie był młody
1
@Herato Antoine Griezmann?