0

@Fabik87 po angielsku do niego mówił?

38

VAR interweniuje Real narzeka, VAR nie interweniuje Real też narzeka, bądź tu mądry

11

Leszek jakiś taki smutny przy drugim golu Celty

1

@Marusek podali że umarł brat Gulczasa

2

@daniel32778 teraz to są sygnaliści, nie konfidenci

2

@Arkon jak przychodził to był dobry ;-)

0

@kubix05 ZOMO w uazie już gotowe

2

@blakkudium ale to nie stadion Betisu

1

@kubix05 jednoosobowa, słabo, dwuosobowa to było coś ;-)

0

@kamiVeB Surinam to taka Ameryka Północna jak Izrael Europa

1

@Gacek5 z dopłatą Barcelony oczywiście

1

@Ku84fcb 18:00, 21:00, 0:00 i 3:00

0

@czosnekfcb z albanią

4

Wszyscy skubią wielbłądziarzy ile się da, tylko Barcelona oddaje zawodników za bezcen.

1

@FcPortoFan1999 w Bydgoszczu

2

@malypuzon mimo kontuzji to trochę lat był w Barcelonie

0

@CurryTheGoat30 @taris dzięki panowie

0

Real taki.dobry, czy Bilbao takie słabe, bo nie oglądam

0

Lenglet idwali ze dwa babole i nie będzie źle

2

@AxelF mogli kupić dwóch i zarejestrować jednego, grali by na zmianę ;-)

2

@dawid4444 ponoć się dogadali, jutro ma być komunikat

1

@Sysia11 Aaron, brat Mojżesza

0

@ShawnC do przerwy

1

@Laminedependencia kawa i wuzetka to zestaw obowiązkowy

0

@ShawnC eee, na 126 rocznicę mogli by się postarać ;-)

5

@blakkudium myślałem że Laporta wyskoczy z tortu

14

Dlaczego na zdjęciu jest Juan Luis Pulido Santana?

2

Bawi się Radomiak Radom

1

@Giwera szkoda, może się odkują

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?