aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fabik87 po angielsku do niego mówił?
38
VAR interweniuje Real narzeka, VAR nie interweniuje Real też narzeka, bądź tu mądry
11
Leszek jakiś taki smutny przy drugim golu Celty
1
@Marusek podali że umarł brat Gulczasa
2
@daniel32778 teraz to są sygnaliści, nie konfidenci
2
@Arkon jak przychodził to był dobry ;-)
0
@kubix05 ZOMO w uazie już gotowe
2
@blakkudium ale to nie stadion Betisu
1
@kubix05 jednoosobowa, słabo, dwuosobowa to było coś ;-)
0
@kamiVeB Surinam to taka Ameryka Północna jak Izrael Europa
1
@Gacek5 z dopłatą Barcelony oczywiście
1
@Ku84fcb 18:00, 21:00, 0:00 i 3:00
0
@czosnekfcb z albanią
4
Wszyscy skubią wielbłądziarzy ile się da, tylko Barcelona oddaje zawodników za bezcen.
1
@FcPortoFan1999 w Bydgoszczu
2
@malypuzon mimo kontuzji to trochę lat był w Barcelonie
0
@CurryTheGoat30 @taris dzięki panowie
0
Real taki.dobry, czy Bilbao takie słabe, bo nie oglądam
0
Lenglet idwali ze dwa babole i nie będzie źle
2
@AxelF mogli kupić dwóch i zarejestrować jednego, grali by na zmianę ;-)
2
@dawid4444 ponoć się dogadali, jutro ma być komunikat
1
@Sysia11 Aaron, brat Mojżesza
0
@ShawnC do przerwy
1
@Laminedependencia kawa i wuzetka to zestaw obowiązkowy
0
@ShawnC eee, na 126 rocznicę mogli by się postarać ;-)
5
@blakkudium myślałem że Laporta wyskoczy z tortu
14
Dlaczego na zdjęciu jest Juan Luis Pulido Santana?
2
Bawi się Radomiak Radom
1
@Giwera szkoda, może się odkują
1
@MessiForeverTheBest mudzinki