aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore ale to nie w tej koszulce ;-)
0
@FerNiKloVe w najbliższych dniach to będzie pewnie w Porto
0
@msmsms bo Polska to "Naród wspaniały, tylko ludzie k urwy" J.Piłsudski
0
@Rust_Cohle Surinam
1
@damiano996 idzie lato, będzie padał ciepły deszcz
2
@koksik2700 i przebiegnięte 20 km i dopiero piwko
29
@Janiama równie dobrze mogą nie wygrać :P
0
@Rafcio10911 ale jakieś drobne za mistrzostwo Atleti dostaniemy
1
@VbamboeB tyle nam zostało, bo niby co my możemy zrobić, czekać tylko
0
@KacperVEB ja akurat mam cię w trąbce i twoje błagania
0
@VbamboeB będzie Barcelona dwa razy bo Atleti miało mistrza w 2014stym
0
@AmigoBlancos jak dla mnie winnymi tego że Real nie zdobył żadnego trofeum w tym sezonie to Atletico, Chelsea i Alcoyano.
0
@EnCePina z siedmioma, tak myślę
0
@Pilka_jest_okragla a ponoć nie chcieli żeby więcej goli strzelał
0
@Zbyszko z Bogdańca serio takie obrazki?
1
@AmigoBlancos coś tam wczoraj pisałeś hipotetycznie kto będzie największym przegrywem sezonu, Atletico, czy Barca. A co kto jest największym przegrywem dzisiaj?
0
@AlwaysBlaugrana już Ci koledzy wyjaśnili, poza tym gra idzie o 6,5 mln euro, z tego co piszą internetu.
0
@Katalonbar tak, tak, bo przed Messim Barcelony też nie było
0
@AlwaysBlaugrana a o co gra Barcelona?
0
@KacperVEB weź maila napisz, może Cię posłucha
0
@abram3k pamiętam czasy zanim Messi pojawił się w Barcelonie także jestem spokojny
0
@Ronmes kontuzja przecież
1
@kubix05 czytałem tempo, bliżej mi było do Krakowa niż Warszawy ;-)
1
@kubix05 masz błąd w tekście, grał w Realu do 2015 roku
2
@Keson nie tylko Ty ;-)
1
@MaTt_BarcaFan @Mixtape @Getek i przede wszystkim świetna muzyka Michała Lorenca
2
@Khajio jeśli zwycięzca LM czy LE jest w pierwszej czwórce w swojej lidze to nie zwiększa to puli
2
https://weszlo.com/2021/05/19/koniec-ery-kradzionych-streamow-parlament-europejski-zatwierdzil-nowa-ustawe/
Nie wiem czy było
4
@Kamiloza91 jakby było poza czwórką w swojej lidze to tak, to samo tyczy się zwycięzcy LM.
0
@Messibestplayerintheworld a do Isaka to nie ma czasem praw Borussia Dortmund?