0

@Bobo25 tak, i dwa w lidze konfederacji(kwalifikacje).

0

@Bobo25 LE dla zdobywcy Pucharu Polski

0

@Seledynowy Ćwiąkała to taki bardziej opowiadacz, emocji zero w jego komentarzu.

0

Ło Panie, Mesyjasz w gazie

0

@KmN Rodzicom kosz kwiatów

1

@Barca1992 grupa wiekowa podana na wykresie

0

@Jarema1987 Mark Clattenberg

1

@kubix05 pamiętam reklamę margaryny Kama, że Bogusz Bilewski je i "serce ma jak dzwon" i niedługo po tym umarł i reklamę wycofali.

0

@tristan87 jako portier chyba

0

@Huck Nienajgorsza opcja, zwykle w Barcelonie był doświadczony zawodnik typu Larsson, Villa, Henry. Teraz jest Messi, ale pytanie czy zostanie.

0

@Pilka_jest_okragla ufffff, puchar dotarł cały, dobrze że go nikt pekasem nie przejachał

0

@itmustbejoke Nikomu

0

@Barca_Big_Moment Pique, ten co ma w dupie fanów tenisa i przeprowadza rewolucję w Pucharze Davisa

0

@FCB_dimiC bo tak to zostało przedstawione, żeby myśleli że coś od nich zależy

1

@banann16 tak, dlatego w 1992 olały federację i założyły Premierleague żeby nie dzielić się kasą

0

@andres_xavi Canal + Sport 2

11

@Bruttal Francuzi zesrali się jeszcze przed startem.

0

@Lama20 raczej dwa, co za różnica który raz oddajesz

0

@koszol z tym znudzeniem to tak nie do końca, ligę gra się co roku i jakoś mecze się nie nudzą.

0

@zenoowity miały być, ale nie ma bo nie zgłosił się żaden kontrkandydat i Perez dalej prezesem do 2025 roku.

4

@szymon351 ale Leeds to Ty mi szanuj

0

@Mixtape przecież Perez ma przedłużoną kadencję bo nikt się nie zgłosił do wyborów oprócz niego

1

@ElTomas na dwóch rudych trzech jest fałszywych

4

Każdy broni swojego koryta

0

@RobiS i tak może być

0

Wszystko wszystkim, ale Twitter to teraz pewnie zarabia ;-)

1

Superliga superligą, ale nowy format ligi mistrzów to jest kur.. jakieś nieporozumienie.

0

@mat32 tylko demon!

2

@Nazio87 wolę żeby dokończyli normalnie

9

@tomek8756 ja nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?