aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FC1899Barca trochę nie bardzo, nowy ład był w stanach w latach 1933-39, wprowadzony za Rosvelta
1
Mam mieszane uczucia
0
@polcza podłączam się pod pytanie
1
@VamosRakieta wujowo że się kończy
1
Inter lux brameczka
0
Depay gol.. ..
0
@sergio5 ci co bundesligę i ligę europy
0
@ArterkHD i 2:1
0
@MarioVeB! I 2:1
0
@Norkusik nikt, wchodzi 4 z Anglii
0
@AmigoBlancos telegazeta i tempo w poniedziałek, obowiązkowa lektura, później ps
0
@LuisSalvano szacun za wypicie trzech desperadosów. No i puchar jest nasz.
0
@AmigoBlancos w 2011 większość Twoich ziomków chodziła do przedszkola
0
@Elosek może nam pekaes pucharu nie przejedzie
0
@LuisSalvano desperadosem? Ło Panie
3
Puchar jest nasz, puchar do nas należy!!!
1
@Nazio87 wódżitsu
1
Dobra, jedziemy po 31.
0
@Pawel13sz eee, za długo by to trwało
0
@barcelonaLM wtedy będzie wizjonerem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@mextexperu ja tym nie żyję, mam to w rzyci
0
@taris mecz o 21:30
0
@DonMatteo901 najlepszą obroną jest atak
0
@VeB 1899 kolega Milika
0
@jeyx77x pas biodrowy jest dla mnie jest idealny.
1
Cóż za akcja Evertonu
0
@Zoker zawsze można przekroczyć linię zmiany daty ;-)
1
@Bykunn no właśnie, powinni dać 2 piłki, jedną za ten, drugą za poprzedni rok i wyszliby z tej sytuacji z twarzą.
1
@Sysia11 tak jest, tak jak Nobel dla Tokarczuk