2

@FC1899Barca trochę nie bardzo, nowy ład był w stanach w latach 1933-39, wprowadzony za Rosvelta

1

Mam mieszane uczucia

0

@polcza podłączam się pod pytanie

1

@VamosRakieta wujowo że się kończy

1

Inter lux brameczka

0

Depay gol.. ..

0

@sergio5 ci co bundesligę i ligę europy

0

@ArterkHD i 2:1

0

@MarioVeB! I 2:1

0

@Norkusik nikt, wchodzi 4 z Anglii

0

@AmigoBlancos telegazeta i tempo w poniedziałek, obowiązkowa lektura, później ps

0

@LuisSalvano szacun za wypicie trzech desperadosów. No i puchar jest nasz.

0

@AmigoBlancos w 2011 większość Twoich ziomków chodziła do przedszkola

0

@Elosek może nam pekaes pucharu nie przejedzie

0

@LuisSalvano desperadosem? Ło Panie

3

Puchar jest nasz, puchar do nas należy!!!

1

@Nazio87 wódżitsu

1

Dobra, jedziemy po 31.

0

@Pawel13sz eee, za długo by to trwało

0

@barcelonaLM wtedy będzie wizjonerem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@mextexperu ja tym nie żyję, mam to w rzyci

0

@taris mecz o 21:30

0

@DonMatteo901 najlepszą obroną jest atak

0

@VeB 1899 kolega Milika

0

@jeyx77x pas biodrowy jest dla mnie jest idealny.

1

Cóż za akcja Evertonu

0

@Zoker zawsze można przekroczyć linię zmiany daty ;-)

1

@Bykunn no właśnie, powinni dać 2 piłki, jedną za ten, drugą za poprzedni rok i wyszliby z tej sytuacji z twarzą.

1

@Sysia11 tak jest, tak jak Nobel dla Tokarczuk

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?