0

@LeoMessiah z Sherlocka Holmesa Guya Ritchiego i z Symetrii z muzyką Michała Lorenca

0

@Encore w telewizji ;-)

1

@barcelonaLM pamiętam jak dzisiaj, a najbardziej jak z kumplem poszliśmy do buka postawić. Ten się zapytał jaki jest najwyższy kurs, a babka mu mówi że bo przerwy wygrana Arsenalu, cały mecz wygrywa Barcelona. I ten skubanie tak zagrał i wygrał, a wuja się znał na piłce. :-D

1

@kaamil1910 a nie 20sta?

1

@budel17 w Anglii też walka o LM do końca

2

Ale Milan prosi się o kłopoty

1

Babeczki się bawią

1

@Bobo25 bezpośrednio

0

@lisu01 piłka leciała do bramki, obrońca jechał na dupie i odbił piłkę ręką a ta wyszła na rożnego. Jak dla mnie karny, ale żółta.

0

pSG piękne tęczowe numery na plecach

0

pSG karny i grają z przewagą zawodnika

0

@Nazio87 Polsat Sport Premium 1

0

Kurde, i podium dla nas zagrożone

2

Sevilla 3:0 w trąbę to podium mamy

2

@VamosRakieta na majówkę

1

@Janas11224 Milanowi dzisiaj wystarczy wygrać i ma LM

0

@arad Polsat Sport Premium 1

1

@brzucho ło Panie, lepiej kupić 10 browarów

4

@MesQueUnClub96 nie tylko Ty

0

@AllBundy z ciekawości, ile trzeba było zabulić żeby to oglądać?

0

Kiedy kończy się to całe MMA?

0

@ObiektywnyKibic121 mam tak samo jak Ty

0

@Herato a ilu meczów potrzebowali na zdobycie tylu goli?

0

A Klich Mateusz

1

@barcelonaLM żadną

2

@Muszynianka mogę wyjaśnić.
Wszystko zależy od ilości zachorowań w automicznych regionach Hiszpanii. Tak zdecydował ichniejszy rząd. Ale Sevilli chyba tam nie było, aczkolwiek mogę się mylić.

0

@Manypijany taka że Suarez out, a Kun in, czego nie rozumiesz.

0

@kuz a on nie jest czasem zawodnikiem Borussi Dortmund? Wydaje mi się że czytałem że ma być ewentualnym następcą Hallanda.

0

@Piorun to tak jak pisałem, do tego jeszcze oświadczenie odnośnie Covidu, że nie będziesz rościł praw w przypadku zarażenia.
Jak chcesz to spróbuj, zupełnie inna gra niż kopanie na orliku.

0

@Piorun jak zagrasz to na lewo, na czyjś dowód. Ewentualnie jak nigdy nie byłeś zarejestrowany jako zawodnik w PZPN to mogą zgłosić Cię do rozgrywek w każdym momencie. Podpisujesz oświadczenie o zdrowiu, deklarację gry amatora i grasz. Chyba że masz poniżej, bodajże 23 lat to musisz mieć badania lekarskie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?