aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LeoMessiah z Sherlocka Holmesa Guya Ritchiego i z Symetrii z muzyką Michała Lorenca
0
@Encore w telewizji ;-)
1
@barcelonaLM pamiętam jak dzisiaj, a najbardziej jak z kumplem poszliśmy do buka postawić. Ten się zapytał jaki jest najwyższy kurs, a babka mu mówi że bo przerwy wygrana Arsenalu, cały mecz wygrywa Barcelona. I ten skubanie tak zagrał i wygrał, a wuja się znał na piłce. :-D
1
@kaamil1910 a nie 20sta?
1
@budel17 w Anglii też walka o LM do końca
2
Ale Milan prosi się o kłopoty
1
Babeczki się bawią
1
@Bobo25 bezpośrednio
0
@lisu01 piłka leciała do bramki, obrońca jechał na dupie i odbił piłkę ręką a ta wyszła na rożnego. Jak dla mnie karny, ale żółta.
0
pSG piękne tęczowe numery na plecach
0
pSG karny i grają z przewagą zawodnika
0
@Nazio87 Polsat Sport Premium 1
0
Kurde, i podium dla nas zagrożone
2
Sevilla 3:0 w trąbę to podium mamy
2
@VamosRakieta na majówkę
1
@Janas11224 Milanowi dzisiaj wystarczy wygrać i ma LM
0
@arad Polsat Sport Premium 1
1
@brzucho ło Panie, lepiej kupić 10 browarów
4
@MesQueUnClub96 nie tylko Ty
0
@AllBundy z ciekawości, ile trzeba było zabulić żeby to oglądać?
0
Kiedy kończy się to całe MMA?
0
@ObiektywnyKibic121 mam tak samo jak Ty
0
@Herato a ilu meczów potrzebowali na zdobycie tylu goli?
0
A Klich Mateusz
1
@barcelonaLM żadną
2
@Muszynianka mogę wyjaśnić.
Wszystko zależy od ilości zachorowań w automicznych regionach Hiszpanii. Tak zdecydował ichniejszy rząd. Ale Sevilli chyba tam nie było, aczkolwiek mogę się mylić.
0
@Manypijany taka że Suarez out, a Kun in, czego nie rozumiesz.
0
@kuz a on nie jest czasem zawodnikiem Borussi Dortmund? Wydaje mi się że czytałem że ma być ewentualnym następcą Hallanda.
0
@Piorun to tak jak pisałem, do tego jeszcze oświadczenie odnośnie Covidu, że nie będziesz rościł praw w przypadku zarażenia.
Jak chcesz to spróbuj, zupełnie inna gra niż kopanie na orliku.
0
@Piorun jak zagrasz to na lewo, na czyjś dowód. Ewentualnie jak nigdy nie byłeś zarejestrowany jako zawodnik w PZPN to mogą zgłosić Cię do rozgrywek w każdym momencie. Podpisujesz oświadczenie o zdrowiu, deklarację gry amatora i grasz. Chyba że masz poniżej, bodajże 23 lat to musisz mieć badania lekarskie.