4

@Vebrol Najpierw to City musi przejść Dortmund

1

Jadą świry!!!!!!!!!

4

@Gregsky10 Nie przy jedzeniu

1

@GeneralXavi Strava albo runkeeper

1

@JimMorrisonFCB strava albo runkeeper

0

@Bernard777 też, a gdzie niby

0

@Pawlak1992 między młotem a kowadłem to można się znaleźć, a nie wybierać.
Już bardziej wybór między dżumą a cholerą.


0

@Quavosk Phoenix Suns, od czasów Charlesa Barkleya, wszyscy jarali się Chicago a ja dla przekory wolałem Phoenix i tak już zostało.

0

@eosz tvp jeden

0

@l0Messini ale komentuje też w C+ i Eurosporcie

0

@Lordzi dlatego słucham Bożegodara

0

@Werka7 z główki z 4 metrów nie trafił na początku meczu

1

0

@Danger204 kolokwialnie

0

@Barcaa12 elegancki jest Feddek Marcin

1

@DonMatteo901 z ciekawości, kto to jest ten Muniak?

2

@Herbert miałem takie samo przekonanie

0

No i elegancko, rozwaliliśmy ich 1:0 i to jest najważniejsze.

0

@Quavosk S.Latre

0

@masq Dorota Banaszczyk

1

@barcanawieki 24 godziny

0

@daniel32778 Belgia też klękała przed dzisiejszym meczem z Białorusią, nie było kadru na naszych sąsiadów to pewnie mieli na to wywalone

0

A co jak te cztery tygodnie przerwy Lewego to ściema Bayernu żeby rozprężyć Lipsk i PSG?

0

@tomek8756 @LuisSalvano ponoć ojciec jest Niemiecem, przyjechał z kuratorem, kobita uciekła z Niemiec z dziećmi

0

@Nieznajomy a kto pisze że Bereszyński ma grać na pozycji Grosickiego?

0

@Nieznajomy a Bereszyński będzie się kręcił jak karuzela

3

Do przerwy jedziemy z wielką Andorą 1:0, pięknie jest.

0

@AmigoBlancos Może będą już wygrywać

0

@FC1899Barca nie ma szans według mnie, wygra zapewne Fijołek, nawet Warchoł popierany przez Ferenca, wywodzącego się z lewej strony sceny politycznej, raczej nie ma szans. Rzeszów to taka wyspa odmienności w morzu prawicowego Podkarpacia.

0

@K0stek Może dlatego że gra Serbia, a język serbski jest najbardziej podobny do polskiego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?