aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Vebrol Najpierw to City musi przejść Dortmund
1
Jadą świry!!!!!!!!!
4
@Gregsky10 Nie przy jedzeniu
1
@GeneralXavi Strava albo runkeeper
1
@JimMorrisonFCB strava albo runkeeper
0
@Bernard777 też, a gdzie niby
0
@Pawlak1992 między młotem a kowadłem to można się znaleźć, a nie wybierać.
Już bardziej wybór między dżumą a cholerą.
0
@Quavosk Phoenix Suns, od czasów Charlesa Barkleya, wszyscy jarali się Chicago a ja dla przekory wolałem Phoenix i tak już zostało.
0
@eosz tvp jeden
0
@l0Messini ale komentuje też w C+ i Eurosporcie
0
@Lordzi dlatego słucham Bożegodara
0
@Werka7 z główki z 4 metrów nie trafił na początku meczu
1
@puyol_presidend5 dobry
0
@Danger204 kolokwialnie
0
@Barcaa12 elegancki jest Feddek Marcin
1
@DonMatteo901 z ciekawości, kto to jest ten Muniak?
2
@Herbert miałem takie samo przekonanie
0
No i elegancko, rozwaliliśmy ich 1:0 i to jest najważniejsze.
0
@Quavosk S.Latre
0
@masq Dorota Banaszczyk
1
@barcanawieki 24 godziny
0
@daniel32778 Belgia też klękała przed dzisiejszym meczem z Białorusią, nie było kadru na naszych sąsiadów to pewnie mieli na to wywalone
0
A co jak te cztery tygodnie przerwy Lewego to ściema Bayernu żeby rozprężyć Lipsk i PSG?
0
@tomek8756 @LuisSalvano ponoć ojciec jest Niemiecem, przyjechał z kuratorem, kobita uciekła z Niemiec z dziećmi
0
@Nieznajomy a kto pisze że Bereszyński ma grać na pozycji Grosickiego?
0
@Nieznajomy a Bereszyński będzie się kręcił jak karuzela
3
Do przerwy jedziemy z wielką Andorą 1:0, pięknie jest.
0
@AmigoBlancos Może będą już wygrywać
0
@FC1899Barca nie ma szans według mnie, wygra zapewne Fijołek, nawet Warchoł popierany przez Ferenca, wywodzącego się z lewej strony sceny politycznej, raczej nie ma szans. Rzeszów to taka wyspa odmienności w morzu prawicowego Podkarpacia.
0
@K0stek Może dlatego że gra Serbia, a język serbski jest najbardziej podobny do polskiego?