2

@Kgorecki2500 piłką dostał

0

@Esteban_ mogli by tak ze złotym balonem zrobić

0

@Fake69 na eleven 3 leci, oglądam

1

@bezalkoholowy popularne można było i pojeść i popalić

1

@kubix05 Klubowe krakowskie, czy radomskie?

0

@Lionel_Messi10 Święcicki tak, Chabiniak to się nadaje do tarcia chrzanu

1

@FiscaelBarca zdążył już nawet gola strzelić

0

@mekston ok, dzięki

0

@mekston co to jest wielki szlem w f1?

1

@Herato Z tych defensywnych pomocników był moim zdaniem lepszy w prime Busquets.

0

@Hosh to ja, narcyz się nazywam...

1

@gumaz Dukić i Mauro Silva, to był duet

0

@Herato wszystko przez Dudka

0

@Ziemny pewnie @kuz a, skoro o tym pisze

0

@daniel32778 anglicy oglądają zwykle tylko swoją ligę, inne ich nie interesują, ot cała tajemnica

0

@Eto'o9 R10 a mnie Dębiński drażni, nie lubię go słuchać.

0

@clyde nie złamał czasem linii spalonego przy bramce Newcastle?

1

@PatrykBarca a on nie był czasem w Benfice zanim poszedł do Porto?

3

@macio_944 Skrzeczydło

1



Reportaże pana redaktora Święcickiego jak zawsze top

1

@kubix05 kurka wodna

0

@mordini123 szkoda że nie Kręcidło... XD

1

@kubix05 "klawo jak cholera"

1

@kubix05 i tytułowa pisenka śpiewana przez Andrzeja Zauchę.

0

@adamek20151 normalnie jak Kornelia Placek

2

@FcPortoFan1999 pytasz go o zupki, czy o niewiasty?

1

@kubix05 piękny aktor

0

@ViscaelBarca2007 Pedri go pezez lornetkę szukał

3

@Szmulek ciekawa konstrukcja zdania.

0

@kulek22 Psikutas bez es

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?