1

@kubix05 co.miś Uszatek je na kolację? Pora na dobranoc

9

@Hosh zawsze kojarzy mi się z dwiema siatkami założonymi przez Suareza

0

@Criss18Barca Twaro też polską ligę ogarnia nienajgorzej

1

Dwóch elektryków na środku obrony, ciekawie.

2

@Laminedependencia Williams grał, ale na podbicie kontraktu

0

@Encore gumka pod cycki

1

@kubix05 ja z teamu Tempo

40

Kto rano wstaje ten chodzi niewyspany.

0

@Kgorecki2500 a nie Bąkiewicz?

3

@Mixtape Józef Młynarczyk

0

@LukaszFan Pepe grał tam jeszcze po 40stce

0

Te karne to parodia westernu

1

@Jonyx bezpieczna zmiana

2

@BorzyKrzys choć nie jestem detektywem, zawsze znajdę budkę z piwem.

1

Ale jak to tak zadzwonił, bez zgody klubu, do zawodnika z ważnym kontraktem?

0

@FcPortoFan1999 a ja średnio, mówi tak jakby się zapowietrzał

1

@FcPortoFan1999 Kazek z Biłgoraja

12

@Eklerek tym kinolem wciągnie la ligę

0

@RichardWinters chłop pytał o Argentynę więc dla.Argentyńczyków to Malwiny, żadne Falklandy

0

@RichardWinters Malwiny jak już

0

@kamiVeB mniemam że o Ceballosa

3

@blakkudium mogliby MAtSa wziąć

1

@Anti007 pożyjemy zobaczymy, nie skreślam chłopaka, może odpalić.

0

No i lux .

1

@kubix05 Jogibabu, brawo kubix05

0

A baba z wąsami też była?

0

@BezglutenowyPedri przecież jest remont na lotnisku w Rzeszowie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?