aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W przypadku remisu w dwumeczu jest dogrywka, czy od razu karne?
0
@sevs to i tak o 3 za dużo
1
@blakkudium oraz Kounde
2
Dobra, Yamal, Olmo i FdJ mogli by już zejść
3
@Comentateiro więcej wyrozumiałości dla ludzi w Twoim wieku
1
van der Vaart, ten co pierdział na ławce rezerwowych
1
@Lionel_Messi10 udało się im ;-)
1
@PatrychoO Czesław Śliwa miał fanatazję
6
@Bulbazaur17 my kiedyś wygraliśmy z San Marino 1:0 po bramce ręką Jana Furtoka
1
@Lionel_Messi10 Urugwaj to bierze
1
@Kapitan hawk jak nikomu nieznany, myślę że kilka osób z Malty go kojarzy
1
@Comentateiro nie musisz, nic nie musisz
0
@mekston a nie 9:0?
0
Ewidentnie nasi skrępowani dopingiem
5
Usprawiedliwiania naszych kopaczy przez M.Borka to już nie idzie słuchać.
0
Probierz to krzyżówki rozwiązuje, czy sudoku?
6
@bulo w lutym 2026
0
@FcPortoFan1999 są, a później final four
1
Został tylko Olmo na placu
1
@PIWOSZ89 @kubix05 jako Rosolak w "7 życzeń" był dobry i oczywiście w "Dziewczynach do wzięcia"
1
@FCBparasiempre pięknu to był mecz i niezła ekipa
2
@Janas11224 to flaga Monako
0
@PatrykBarca może lubi takie
0
@Hawajczyk pewnie wtedy co młodemu Simeone podrapał nos
2
Niby wygrana, ale ciężko wyróżnić kogokolwiek
0
@Lionel_Messi10 kto się spina, napisałem koledze to co wypisujesz na tej stronie i tyle.
0
@PatrychoO ja bym nie wolał.
0
@Lionel_Messi10 misiu, zluzuj poślady, prawdę napisałem, więc czemu się denerwujesz
0
@Mitch_Atleta to typ co woli Argentynę niż Polskę to co się dziwisz
0
@daniel32778 Anglia będzie miała 5 miejsc w LM to mają szansę