0

@Frytkizketchupem keczup z frytkami lepszy

0

@Kapitan hawk a kto nie lubi alko

0

@Walpiano wolę Oviedo i Santiego Cazorlę

2

Ivan, nie czekaj

0

@FcPortoFan1999 tego pewnie jeszcze sam Real nie wie

1

@FcPortoFan1999 jak będzie im się chciało to Real

0

@Spacedragon naga broń 3 części

2

Kapitan wyjdzie do wywiadu?

0

@Mario999 kurczak już zajęty przez żabojadów

0

To wygląda jakby 11 chłopa dopiero dzisiaj się pierwszy raz spotkało

0

Ale jakaś taktyka jest, skoro nie wiemy co mamy grać to oddajmy piłkę przeciwnikowi, niech on się męczy

1

Bednarek z Araujo, ależ to by była ściana nie do przejścia

0

@Szmulek ekipa z dżipa

0

@Vurt to sinokoperkowy róż

0

@SelloutCrowd 30 lat to on miał rok temu

3

Sprzedać Urugłajo, onl epszy już nie będzie.

0

@FcPortoFan1999 kopie panie Porto, kopie

0

@patrykzmc2000 fabrykuje dla innych

22

I pomyśleć, że największy sukces dał Paryżowi trener, który ich najbardziej upokorzył w LM

0

@tbas no właśnie, a Sommer bronił wszystko, szkoda

2

Nokaut . .

0

@tbas widać różnicę w przygotowaniu fizycznym, dziadki z Interu nie nadążają

0

@19Macio93 rzedko ich oglądam

1

Inter jest dzisiaj cienki jak sik pająka

1

@comtedurgell i da wszystlim w pycho
i będzie cicho

1

@norbi77 po ośmiu?

2

@Stinger_ tak było planowane na początku lat 2000

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Podziwiam że chce się wam oglądać te wszystkie debaty, wywiady i jeszcze je komentować. Macie zdrowie.

0

@Pablozeusz jak swego czasu Monaco

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?