0

@Faro a na czyjej gra?

6

@Rarenzio ten co broni z nim w dupie

2

@kubix05 to ten co pokazał kutasa w 1986 roku na Stadionie Olimpijskim z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka

1

@Azazel_Pazuzu nie odgwizdał spalonego. Sędzia oddał piłkę bramkarzowi Arsenalu

0

@Safrani a jo sie pytom, kaj som Szombierki Bytom?

0

Nic w prasie o jednym meczu zawieszenia dla Mbappe

19

Fakt faktem, Ronald przy 3 bramce elektryka niesamowita, ale Gerard i Eric nie mogą wypuścić chłopa spod linii bocznej, tam też był kryminał

0

W przerwie sole trzeźwiące, wiaderko witamin i zaskoczy

0

@krol211 kolega z Manchesteru?

0

Powinni się odwołać, kara zdecydowanie przesadzona

1

@macio_944 może nawet na signal iduna park

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Criss18Barca jaki śnieg, za tydzień 25 stopni

1

@Cule_10 jak awansujemy to u siebie

0

@Torto a Ibrahimovic jak wyglądał?

3

Lewy pocelował w okienko jak Rice wczoraj.

0

@Bykunn w półfinale, czy o półfinał?

0

@FcPortoFan1999 i senator

0

@escarabajo kontuzja?

0

@escarabajo Portugalczynki?, czy Portugalki?

1

To się w pale nie mieści!

3

Bo go trener nie wystawił w pierwszym składzie.

1

@LeoMessiiBarcaPepa oczywiście, kupuję co tydzień

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@kubix05 "ja jestem uczciwy, zapłacili za 3:0 to będzie 3:0"

1

@Astad Lisandro Martinez

1

Tytuł Asa powinien brzmieć "FUERTES Y GRACIAS"

1

@barteq może stąd

0

@Stinger_ chyba nie, ma Raphinhę w ulubionych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?