1

Chlopak z serceem dla klubu, moze poki co bez oznak na cracka raczej na drugiego Roberto ale takich klub tez potrzbuje. Oddanych.

2

Zaraz po tym jak oglosza oficjalnie deal z NIKE...

0

@Greenalley no w sumie nie kojarze go z Realu wiec musial byc z Castilli. Nice, nadal uwazam ze BArca jest w innej pozycji i 15mln to nie jest tak zle za goscia ktory nie przebil sie do tak miernie grajacego w obronie zespolu.

0

15mln za zawodnika Barcy B to malo? Chyba nawet Real za tyle nie puszcza graczy ze szkolki.

5

"Dziennikarz podaje, że Ederson może opuścić Manchester City w letnim okienku transferowym w przypadku otrzymania dobrej oferty"
..dobrej oferty...
Wiec jak na liscie chetnych znalazła sie Barca? xD

0

Czyli Marquez jest doswiadczony w trudnym lepieniu z tego co ma, czyli taka Barca z problemami finansowymi to podobny temat tylko poziom wyzej.
Pep tez startowal z rezerw Barcy.
Lepieej w takich sytuacjach stawiac na ludzi ktorzy znaja klub niz takich co przyjda za kasa jak Flick i maja w d... czy im wyjdzie czy nie. Dla nich to kolejny przystanek w pracy.
A taki Marquez czy Xavi maja inne podejscie bo to jednak ich klub.

0

@BareL No ale jesli przez taki mecz dana druzyna spadnie z ligi, bo moze jej brakowac punktu lub 2óch. Jest za dużo dziur w takim pomysle.

11

Ale to ktorej druzynie odbierze sie przewagę rywalizowania przed swoimi kibicami i na swoim stadionie? Chyba cala idea meczu i rewanżu w sezonie jest aby każy miał równe szanse.
Poza tym idiotyczny pomysł.

0

zespol rzucal pustymi haslami a teraz zdziwko ze podzialalo i Xavi zostaje xD

0

nie zapomnijmy teraz jeszcze gwizdac na niego przez kolejne 5 lat przy kazdym kontakcie z pilka.
On sam to na bank przezywa, zdaje sobie sprawe co zrobil.
Nie on pierwszy popelnil blad, tak wielki. Ja przypomne ze Żurawski mogł podać do Kuźby.
Pokazalismy w tym meczu cos, zbudowalismy przeswiadczenie ze mozemy.
Veb

4

my narzekamy czesto na zaangazowanie zawodnikow na boisku na determinacje, a pierwszego do odstrzalu ustawiamy w kolejce goscia ktory walczy za herb twardziej niz nie jeden wychowanek.
W dobie sprzedawczykow taki zawodnik to skarb.
Też nie uważam ze jest wybitne ale...ja wcale tego od niego nie oczekuje. Znalem jego profil przed przyjsciem do Barcy i nie oczekiwalem ze nagle stanie sie drugim Neymarem.
Wystarczy ze wejdzie za niego Ferran i widzimy roznice.
To jest bardzo wartosciowy zawodnik.

0

@wyrek a skad wiesz jakby sie zachowal w tej sytuacji Cubarsi?

2

@MarFan a moze chodzi o doswiadczenie na wyzszym poziomie a nie z Almeria?

0

Araujo popelnil blad, jeszcze byl bramkarz jeszcze byl słupek i poprzeczka. gola i tak stracilismy ale i tez obronce. Noi jeszcze bylo 60 min meczu. Zrobil najgorsze co mógl.

A decyzja Xaviego o zdjeeciu Yamala byla 100% sluszna. Wiadomo bylo ze poza 5-6 kontratakami bedzie ostra walka w obronie gdzie mlody nie dorasta do piet w tym aspekcie Raphinhi.

2

@Mike3554 nie ma sie nauczyc grac, ma walczyc jak chce zdobywac trofea. Gavi nie jest obronca anie DMem ale potrafi zawalczyc o piłke.

24

ja oczekuje od pana Frenkiego "przyszedlem do Barcy zdobywac trofea" De Jonga ze pokaze dzisaj zaangazowanie na miare swoich słow. Zwłaszcza w defensywie

2

@esem91 To samo bylo przewidywane w pierwszym meczu. Mieli nas zmiazdzyc.

8

złudna walka o majstra nie jest warta. Real to wygra bez cisnienia.
Utrzymac drugie miejsce i wszystkie sily na LM.
Tam kazdy awas jest wiecej wart $$ niz mistrzostwo Hiszpanii

0

Mysle zee Xavi polubilby sie z Griezmannem skoro tak lubi Raphinhe.
Dwoch takich pracusiów na boisku jakby miał. :)

1

No nieomylny Kounde to nie byl, jego strona Dembele gola zdobyl

0

Najlepsze, 99% kibiców w szoku po tym wyniku. Wszyscy pewnie spisywali nas na straty.

1

Czyli Dembus wylosowal dzien cyrkowy

10

Gavi jak trener mentalny...

2

Nigdy nie zapracowal sobie na taka pensje.

0

No ale Xavi wiedzial ze klub nie ma kasy, z topowymi transferami to kazdy ogarniety trener by sobie dal rade.

0

@masik86 nie chcialem tego mowic glosno xD

1

Pedri sporo stracil w oczwach kibiców. Wielu woli ogladac walczacek Fermina niz spowalaniajacego kółeczkami Pedriego.
Nie ma cisnienia powinien sie odbudowac do konca roku, malymi krokami i wrocic na normalne tory pod koniec sezonu albo w przyszlym.

0

@Mow_mi_Douglas minelo wiele czasu odkad ogladalem caly mecz Polski. Duzo nasza reprezentacja sie zmienial na lepsze. Nie wiem ile w zyciu widziales meczy Polski z wyspiarzami albo druzynami presujacymi ale po raz pierwszy przecieralem oczy ze zdumienia ze my sie nie boimy miec piłki.
Nie bylo lagi na uwolnienie od Pazdana czy Glika.
Rozgrywanie w trojkatach w obronie pod pressingiem? z bramkarzem? Nigdy tego nie bylo.
Patrzac na progress w takich pojedynkach, zagralismy mecz swietny jak na nasze standardy ostatnich lat.
Mowie to przez pryzmat meczy jakimi nasz zaszczycali wczesniej gdzie byslimy obsrutkani jak tylko pilke trzeba bylo wyprowadzic z obrony.
jeszcze wiele do poprawy ale widac zmiane na lepsze.

2

@Emhyr zgadzam sie, jak 16 letni wychowanek mowi ze to klub jego zycia i chce walczyc za herb, zaden stumilionowy transfer za wielka pensje nie bedzie tak oddany jak wlasnie ten mlodziak.

1

Moim tez. Gdybym mogl spelnic jakies marzenie piłkarskie to wlasnie dzielic szatnie z Tarzanem. Zeby tak raz mnie opierdzielil na boisku xD.
Oczywiscie zartuje. Kapitan nad kapitany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?