catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 a ja zapytam jakim cudem tak uciesniony pod pantoflem gosc wstawil to do internetu, całe. zamiast wyciac czesc gdzie mu to dobrze idzie tylko.
3
@Midast zgadzam sie w pełni, Gundo to jest pan piłkarz. Szef szefów, a jak jemu sie przytrafi jakas strata czy zle podanie to przewaznie wina kolegow bo na czas sie nie pokarza do zagrania. Bierze na siebie CAŁĄ gre, nie mam mu nic do zarzucenia. Najlepszy transfer ostatniego okna.
1
my to zamiast Akademii Sportowej powinniśmy Medyczną otworzyć.
6
Brak Pedriego ktory poza kółeczkami i stratami nie dawał wiele, przez kontuzje nie robi ktorku do przodu a wręcz w tył.
Optymalnie ustawiona obrona, dzieki czemu wiecej czasu spedzamy na ataku niż desperackiej obronie.
Pozytywna determinacja i zaangazowanie mlodych, ktore dodaje energii całemu zespołowi.
Gundo pan piłkarz.
11
brawo Lewy strzelił swoim słabszym Felixem
0
FEeeeeeeeelix!!!!!
1
Przewaga jego nad Pedrim jest na pewno wiecej odwagi w poczynaniach. Pedri przypomina czasem Busquetsa, jego podanie nie moze byc byle jakie czeka 10 meczów na to jedno.
Za to nad Gavim mysle ze ma przewage ze jednak jest to jezdziec z głowa.
Ma zacietosc i normalna agresje, walczy ale nie przesadza. Nie boje sie ze z czerwem wyleci.
Daje duzo wiecej z przodu przez ruchliwosc.
A potrzebuje po prostu wiecej minut, ogrania.
0
"Drużyna znalazła swój najlepszy moment bardzo zadowolony i dumny z drużyny"
Kto pil?
0
Cubarsi swietny ale trzeba czapke uchylic tez przed Gundo. To co gosc pokazuje w srodku pola to jest kosmos. Utrzymanie przy pilce moglby wykladac dla Lewego i Fermina.
Jego wizja i spokoj jest niesamowite. Widac ze gosc nie urwał siee z choinki.
Brawo tez dla Kounde, bedzie sie snil gruzinowi jeszcze wiele nocy.
Duzy plus dla Capitano Roberto, gosc staje sie bardzo przydatny, noi na tle niekrzesanych mlodzikow wyglada na prawde dobrze.
4
Identyczna wrecz sytuacja jak z Raphinha w ostatnim meczu. Karny jak nic.
1
A ja życzę sobie i wszystkim aby Barca rozegrała przyzwoity mecz i wygrała.
Nie musi byc zaraz manita i tiki taka. Poprosze zaangażowanie i determinacje.
Oby do kasy wpadło troche v-dolców i morale sie polepszy.
2
@Arden Ivan Rakitic
0
To jest wrecz niewiarygodne ze taka urojona instytucja ma taka wladze w wielu krajach. Bog wymyślony dawno temu po to zeby zastraszyć ciemną masę i ją kontrolować, wszyscy znaja historie a mimo to ludzie dalej wierzą w takie bajki.
Mało tego całe państwa i rządy są w rekach czegoś takiego.
2
Hehe Kounde lepiej drybluje niz Raphinha
2
"Sztab przygotował dla niego specjalny plan, aby nabrał siły i wytrzymałości"
nasz sztab? cos tu sie nie klei
6
Gosc zbudowal sobie swietna ekipie i poprowadzi ja zapewne w LM, rzuci to wszystko zeby trenowac najwiekszego wroga Realu ktory jest w rozsypce. No raczej nie.
1
Valverde mial najlepszy sklad ze wszystkich wspomnianych tu trenerow to i tez osiagal najlepsze z nich wyniki.
Mial Rakiticia ktory potrafil latac dziury po niewracajacym Messim ktorego zbraklo juz np Koemanowi. Valverde to siwetny taktyk ale za "krótki" mentalnie na tak duzy klub i wielkie mecze w LM.
Koeman za to mial fatalny sklad i probowal wygyrywac jakimis Jutglami i swietnie broniacym Griezmannem. Poza tym mial w skladzie wiecznie kontuzjowanego Dembele i cienkiego Coutinho, Puiga, Alene, zaczal stawiac na Pedriego i Araujo. Trenerem byl poprostu slabym.
Xavi wpadl z Laporta ktory mu podrzucil Aubameyanga i wrocil Dembele, potem dostal zawodnikow za kupe milionow i nic.
Trenowania Katarczykow a trenowanie Barcelony to inna bajka. W Katarze nauczyl ich jak maja przyjac i jak kopnac zeby celnie i juz druzyna byla 3 level wyzej niz liga.
Xavi chciał pomóc ale jego zestaw umiejetnosci trenerskich jest zbyt ubogi na trenowanie w Europie poki co.
1
To sa dobrzy gracze, maja wysokie umiejetnosci, brakuje im tylko trenera ktory zrobi z nich druzyne.
1
Niechciani u nas za chwile stworzą mocną Girone, wice mistrza, ekipe na LM.
0
@Mattems Atletico Madryt
0
@szczurzysyn zgadzam sie, to wogole nie ma ci wspolnego z polka nozna, ani fair play.
0
bedzie ze w bark trafiony
4
Pena jest fatalny....
2
jeszcze bedziemy Joaować jak ich obu sprowadzimy
1
Glowna zmiana w sferze defensywnej w porownaniu do poprzedniego sezonu to ten no...Busquets
2
@tkankowski byl faul ale tez Sorloth zblokowal Araujo
2
Villa juz nas rogryzlo, juz sie poustawiali tak ze nie mozemy rozegrac i co chwile maja akcje bramkowa
4
Napoli nie musi byc w formie na nas.
Wystarczy ze beda mieli jakąkolwiek taktyke. Obronna i ofensywna.
Noi troche determinacji czego na bank nie mozna odmowic włoskim teamom.
3
Dobrze zaczynamy
0
@pasquda bo by artykul ze kolejna porazka ma przekreslic go w klubie