cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Lewy, te pudła to za błędy z przeszłości.
https://zapodaj.net/images/b6ec52ffbbc77.jpg
1
Niemiecka precyzja, hiszpański temperament.
0
Niewykorzystane sytuacje się mszczą.
0
@masa11 Przeczytałem głosem Szpaka
2
Wystarczyło lobować Niemca.
0
Może następnym razem. :)
https://zapodaj.net/images/606e26bc5c5b1.jpg
2
I co nam da kolejne wielkie nazwisko, skoro tym klubem zarządzają sabotażyści?... :) Chętniej wolałbym zobaczyć młodzież rozwijającą się na naszych oczach, a nie wielkie gwiazdy, które ostatnimi czasy gasną w blasku naszego klubu. Brałbym w ciemno brak tytułów przez najbliższych kilka lat, kosztem perspektywicznej młodzieży. Co się stało z naszą niegdyś słynną szkółką. Wydajmy znowu grube miliony na wielkie nazwiska, które gasną w cieniu Messiego i nie potrafią wziąć ciężaru gry na siebie, zamiast dawać szansę młodzieży typu Fati czy Puig, którzy grają odważnie, a zarazem bez kagańca na szyi. Na takich piłkarzach właśnie powinniśmy w dużej mierze bazować. Gdzie ta drużyna, w której bodaj w jednym z meczów grało 10-ciu wychowanków. Ech, dobra, zamyśliłem się.
0
@Herato Właśnie wczoraj oglądałem sobie ten odcinek. Później poleciał ten z Listem z Nigerii. :)
1
Ocamposa buty wyprzedziły.
5
A ja znowu zobaczyłbym tego Pana na naszej ławce trenerskiej.
https://zapodaj.net/images/46a497c6d4bdb.jpg
1
@Chakalaka Byłoby lepiej, jeszcze na meczyk LE by się załapał.
2
@itmustbejoke Dać podwyżki na zachętę. ^^
3
@Ratamahatta Przecież Semedo to jeździec bez głowy. Dobiegnie do pola karnego i nie wie, co zrobić. Taki Alves przynajmniej zapitalał, potrafił dorzucić , a nawet uderzyć .
1
Wilson już zrezygnowany jak nasze gwiazdki po I połowie.
1
@Hiacynk Wilson ma to do siebie, że im dalej w turnieju dochodzi, tym gorzej gra. Wyjątkiem był wygrany turniej w ubiegłym roku.
39
W restauracji siedzą dwaj murzyni i jeden mulat.
Przychodzi kelner i pyta się mulata:
- Co podać najjaśniejszy Panie?
0
Milioner wielki, a nie trafia. Aż ze śmiechu za znajomymi psa obudziliśmy.
0
@kosmos91 Iniesta miał jaja i odszedł, bo nie dawałby 100% drużynie.
0
@Statistics Jednak to nie wystarczyło. :(
3
Posłowie jednogłośnie przyznali sobie podwyżki. Kto by pomyślał.
0
Pora zacząć finał MŚ: Ronnie O’Sullivan - Kyren Wilson. Grają do 18 wygranych partii.
1
O’Sullivan ma takie zdolności, że musi być X-Menem
1
Koniec na jakiś czas z oglądaniem ich meczów. Brak walki to brak szacunku dla kibica.
0
Pięknie się weekend zaczyna.
1
@BarcaInfo Jakichś, Panie redaktorze. :D
0
Ostatnia partia w meczu O’Sullivan - Selby. Dzieje się!
1
O’Sullivan, Mistrzu, dajesz!
1
@Teletubis Nawet Paderborn przegrało tylko 3:2 :D
1
Niczym Niemcy - Brazylia
1
@Coutinho007 W tym sezonie trochę im umniejszasz. :)