1

@kulek22 Nabiłem po kodzie kreskowym ze zgrzewki. Drugą nabiło normalnie. :D

0

@kulek22 Ostatnio wziąłem w Biedrze 2 zgrzewki wody lekko gazowanej Polaris. W kasie samoobsługowej jedną ze zgrzewek policzyło mi jako jedną wodę. Szukałem kogoś na sklepie, ale że nikogo nie było i tylko 1 osoba przy kasie, to niech tracą. :)

0

@Hrzan W barach orientalnych u obcokrajowców ciężko o to. :)

0

@4drian0 Zadzwoń do firmy, z której chcesz kupić i spytaj, bo to różnie może być.

1

Byłem wypłacić 2 dychy na żarcie z bankomatu. W czterech nie ma już kasy. ^^

1

@MichalZZZ Mój dzisiaj odszedł o 12. Wiem, co czujesz. Trzymaj się!

1

@FafitFCB Za duża moc, albo nie wyjąłeś z jakiegoś sreberka. :D

14

@tomono Rozmowom, przyjacielu.

6

@adi7adi8 Zajście z meczu.


0

Uwielbiam serial "The Deuce" właśnie za takie soundtracki.


2

@MesQueUnClub96 Z taką wiedzą poszedłbym do Milionerów. :)

4

@Kompletny Czy Ahonen zostanie w końcu pokonany na następnych zawodach?

1

@Mns21 Po kasie, jaką przynoszą prawa telewizyjne, nie dziwię się. Ostatni klub ligi angielskiej dostaje tyle, co Real czy Barcelona w Hiszpanii.

0

Świetny mecz w wykonaniu Leverkusen. Miło się ich oglądało.

1

@NeroTFP A co miały powiedzieć dzieci Beara Grylls'a na wieść o wspólnych wakacjach?

3

@Munio BET365 Tęsknię!

0

@KmN Podpłyniemy, zacumujemy na chwilę. :D

47

Hej, niestety muszę zostać 2 tygodnie w kwarantannie na statku, bo jest podejrzenie o koronawirusa. Odezwę się. Przesyłam video ze statku.
https://streamable.com/5foxk

0

Teraz to by nie przeszło w TV. :D


0

@chroma93 Ładnie opanował Ighalo piłeczkę. Strzał nie do obrony.

2

Piękna brama z rzutu wolnego dla Basel.
https://www.flashscore.pl/mecz/Q7oyjI3j/#wideo

1

@MarioVeB! Przestałem być wybredny. Zjem to, co będzie w sklepie. :D

5

@deyna2018 Przez tę całą sytuacją przeczytałem "bakteria" i zastanawiałem się, o co Ci chodzi. :D

0

@adambądkowski93 Nie panikujmy. Zachowajmy spokój i higienę. :)

5

@Nano22 To była brama! Pamiętam, gdy Messi tak szybko przyjął i oddał strzał, że obrońcy nie zdążyli nawet zaatakować.

0

0

Pavulonik stygnie.


2

Tylko nie orliki. :(

0

@jeyx77x Za miesiąc może Cię nie być. Nie, żebym Ci tego życzył. :D

0

@Mns21 Sosnowiec.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?