cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kulek22 Nabiłem po kodzie kreskowym ze zgrzewki. Drugą nabiło normalnie. :D
0
@kulek22 Ostatnio wziąłem w Biedrze 2 zgrzewki wody lekko gazowanej Polaris. W kasie samoobsługowej jedną ze zgrzewek policzyło mi jako jedną wodę. Szukałem kogoś na sklepie, ale że nikogo nie było i tylko 1 osoba przy kasie, to niech tracą. :)
0
@Hrzan W barach orientalnych u obcokrajowców ciężko o to. :)
0
@4drian0 Zadzwoń do firmy, z której chcesz kupić i spytaj, bo to różnie może być.
1
Byłem wypłacić 2 dychy na żarcie z bankomatu. W czterech nie ma już kasy. ^^
1
@MichalZZZ Mój dzisiaj odszedł o 12. Wiem, co czujesz. Trzymaj się!
1
@FafitFCB Za duża moc, albo nie wyjąłeś z jakiegoś sreberka. :D
14
@tomono Rozmowom, przyjacielu.
6
@adi7adi8 Zajście z meczu.
0
Uwielbiam serial "The Deuce" właśnie za takie soundtracki.
2
@MesQueUnClub96 Z taką wiedzą poszedłbym do Milionerów. :)
4
@Kompletny Czy Ahonen zostanie w końcu pokonany na następnych zawodach?
1
@Mns21 Po kasie, jaką przynoszą prawa telewizyjne, nie dziwię się. Ostatni klub ligi angielskiej dostaje tyle, co Real czy Barcelona w Hiszpanii.
0
Świetny mecz w wykonaniu Leverkusen. Miło się ich oglądało.
1
@NeroTFP A co miały powiedzieć dzieci Beara Grylls'a na wieść o wspólnych wakacjach?
3
@Munio BET365 Tęsknię!
0
@KmN Podpłyniemy, zacumujemy na chwilę. :D
47
Hej, niestety muszę zostać 2 tygodnie w kwarantannie na statku, bo jest podejrzenie o koronawirusa. Odezwę się. Przesyłam video ze statku.
https://streamable.com/5foxk
0
Teraz to by nie przeszło w TV. :D
0
@chroma93 Ładnie opanował Ighalo piłeczkę. Strzał nie do obrony.
2
Piękna brama z rzutu wolnego dla Basel.
https://www.flashscore.pl/mecz/Q7oyjI3j/#wideo
1
@MarioVeB! Przestałem być wybredny. Zjem to, co będzie w sklepie. :D
5
@deyna2018 Przez tę całą sytuacją przeczytałem "bakteria" i zastanawiałem się, o co Ci chodzi. :D
0
@adambądkowski93 Nie panikujmy. Zachowajmy spokój i higienę. :)
5
@Nano22 To była brama! Pamiętam, gdy Messi tak szybko przyjął i oddał strzał, że obrońcy nie zdążyli nawet zaatakować.
0
W punkt.
https://tiny.pl/tbd9d
0
Pavulonik stygnie.
2
Tylko nie orliki. :(
0
@jeyx77x Za miesiąc może Cię nie być. Nie, żebym Ci tego życzył. :D
0
@Mns21 Sosnowiec.