1

@YoungTalents Oczywiście, że tak. Do dziś mam kilka, choć ze sporej liczby już się wyleczyłem. Największym jest mycie rąk, ale to chyba dobre natręctwo.

0

@ShinobiQWE O 16 zawsze były u mnie kolejki. W końcu ludzie wracają z pracy. Jednak przejadę się chyba z ciekawości i sam zobaczę.

3

@Kompletny I przepraszający kurier, który zużył 1 rolkę, bo go w trasie przycisnęło.

2

@NGTRX Gówniana sprawa.

0

I tak najlepsi są macacze gołą ręką pieczywa w sklepach ^^
Tak to się powinno załatwiać.


1

@jeyx77x Nic bym nie zrobił, bo nie jestem włodarzem miasta.

16

@tadzik447 "Jak podaje CNN, mężczyzna po tym, jak stwierdzono u niego zakażenie koronawirusem, odmówił zabrania go do lokalnego szpitala. - W przeciwnym razie nie doszłoby do tak dramatycznej sytuacji". Czyli chłop jak to chłop, nie chciał się zbadać.

4

A we Włoszech kobieta nie może opuścić mieszkania, w którym przechodzi kwarantannę, i w którym znajdują się zwłoki jej męża. U mężczyzny wcześniej wykryto koronawirusa. Dramat.

0

@Puyolex A umarli zmartwychwstają? Ty wariacie zwariowany.

4

Alkohol pomaga w zwalczaniu koronawirusa. ;)
https://streamable.com/fw49q

3

@NGTRX Powinni przypiąć Twój post, jak player.pl przed meczami Barcy. :D

0

@Hrzan Używa wulgaryzmów i w sumie nic oczywistego nie napisała. Wiadomo, myć ręce i dezynfekować przedmioty. :)

2

@4drian0 To niech przestanie myć stopy uchodźcom. :)

5

@Uukasz_93 Cały Kuźniar.


0

Chyba zabłądziłem na YT.


0

@chavez "Choć nie miał żadnych objawów, to zgłosił się na badania, gdy tylko dowiedział się, że zarażona jest osoba, która uczestniczyła z nim w imprezie". Wszystkie osoby łączy to samo, lgną do skupisk ludzi. :)

3

0

@PatrykBarca W moim przypadku 85% ludzi jest naszymi stałymi klientami.

4

@JohnA Jeśli chodzi o nauczycieli, to ja to tylko tu zostawię. :D
https://zapodaj.net/images/7c005496c3afa.jpg

1

@mcsarna Dokładnie, nie było pewności co do braku skutków ubocznych.

8

Pamiętam, gdy 10 lat temu polski rząd chyba jako jedyny nie wykupił szczepionki przeciwko ptasiej grypie i można powiedzieć, że najlepiej na tym wyszliśmy.

0

@Barca1992 Aż mi się przypomniała spowiedź online i transfer grzechów. :D http://www.ojciec-dyrektor.de/grz2.htm

1

@PatrykBarca To niech zamkną i zakłady pracy. Dlaczego mam być narażony w kontakcie z drugim człowiekiem?

1

Polecam przeczytać książkę "Blackout" o przerwie w dostawie prądu w całej Europie. Wtedy dopiero by się działo. :)
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/243909/blackout

2

Zawiedziony słabym, drugim sezonem serialu "Mindhunter", dzisiaj zacząłem oglądać trzeci sezon "The Deuce". Polecam tym, którzy nie widzieli. Klimat lat osiemdziesiątych z poprzednich sezonów został zachowany. Porno, używki i alfonsi.

0

@KmN Kolego, ale ekstra podatki to my omijamy. :) Jeśli wejdzie, 1690 oddasz Baśce.

4

@pluszek Atletico zagrało dobrze w pierwszym meczu, a Liverpool ślizga się od kilku tygodni. Mogą nie awansować. :)

1

1

@Tuc Młody, stosuj się do tych zasad i będzie OK. Tylko szybko, bo zaraz znowu usuną. https://zapodaj.net/images/590b44041347d.jpg

0

@Tuc Każdy, kto zjadł banana - umarł. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?